wmaraci reklam

301 Yönlendirmesi İptal Olmuyor Kafayı Yicem

13 Mesajlar 2.593 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WebDevelopers WebDevelopers Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
Merhaba arkadaşlar,

benim 1 tane .com domainim var 150 gün önce .net domainine aktarmıştım ardında 1 ay geçti onuda .org a aktardım.

Şimdi 3 ay geçti yeni domainim olan .co ya geçireceğim ama ne yaptıysam .org domainine yönlenen 301 leri iptal edemedim. .org u .co ya nasıl geçireceğim yardımcı olabilecek var mı mülkleride doğruladım ama bi türlü iptal olmuyor aşağıdaki gibi soldakileri iptal edip sağdaki domaini serbest bırakmam gerekiyor ki yeni domaine aktarayım ama olmuyor lütfen yardım edebilir misiniz ?

ancak

https://www.demo.com olarak 301 çektirebiyorum sadece https://demo.com bu domaini yönlendiremiyorum. https://www.demo.com yönlendirsem yeter mi ?

wmaraci
reklam

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
.org dan da 301 çekeceksiniz hocam .co olana.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
PealonTeor hocam onu bende biliyorum ancak .org domaininde kayıtlı olan domainleri iptal edemiyorum edemeceğim için .orgu co ya yönlendirtmiyor yeni url yazan yeri kaldırmam lazım ki yeni domaine yönlendireyim

YasamaUgrasi YasamaUgrasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 30 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Şu an ben de aynı sorunu yaşıyorum çünkü yönlendirilen domaini ve google mülkünü silmiştim aynı ekranla karşı karşıya kalıyorum. Çözüm bulursanız lütfen buraya da yazın ama ben webmasteri komple silip yeni bir hesap açıp siteleri oraya ekleyeceğim sanırım çözüm olur mu bilmiyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

WebDevelopers adlı üyeden alıntı

PealonTeor hocam onu bende biliyorum ancak .org domaininde kayıtlı olan domainleri iptal edemiyorum edemeceğim için .orgu co ya yönlendirtmiyor yeni url yazan yeri kaldırmam lazım ki yeni domaine yönlendireyim

Konuda ne yazdığınızı tam anlamadım ama hangi domainlere 301 yönlendirme yaptıysanız ilk olarak hepsinden iptal etmeniz gerekiyor. Ondan sonra olacak bu iş

YasamaUgrasi adlı üyeden alıntı

Şu an ben de aynı sorunu yaşıyorum çünkü yönlendirilen domaini ve google mülkünü silmiştim aynı ekranla karşı karşıya kalıyorum. Çözüm bulursanız lütfen buraya da yazın ama ben webmasteri komple silip yeni bir hesap açıp siteleri oraya ekleyeceğim sanırım çözüm olur mu bilmiyorum

Sizin sorun tam olarak ne

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
MeMo hocam google platform unda sorunu söyleidm kimse çözüm bulamadı silip herşeyi yeni hesaba geçirmeme rağmen sorun çözülmedi.

YasamaUgrasi hocam çözümü şööyle buldum ben www süz olanı hiç bir şekilde iptal edemiyoruz bu sebeple webmaster toolsa aynı domaini www olanını kayıt ettirip onu 301 yönlendirin diğerlerini de httacces ile yapınız sorun çözülüyor. bi zarara uğramıyorsunuz

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
.com, .net ve .org'un hepsini 301 ile .co'ya aktarın. Çözüm olacaktır.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

MeMo hocam google platform unda sorunu söyleidm kimse çözüm bulamadı silip herşeyi yeni hesaba geçirmeme rağmen sorun çözülmedi.

YasamaUgrasi hocam çözümü şööyle buldum ben www süz olanı hiç bir şekilde iptal edemiyoruz bu sebeple webmaster toolsa aynı domaini www olanını kayıt ettirip onu 301 yönlendirin diğerlerini de httacces ile yapınız sorun çözülüyor. bi zarara uğramıyorsunuz

eski domainlere girip adres değişikliğı kısmından hepsini iptal etseniz çözülecek zaten bende çok gördüm bu sorunu

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 30 / 55
  • Ticaret 14, (%86)
MeMo yaptık hocam o yüzen google platformıunda konu açmıştım iptal etmeme rağmen bugda kalmış iptal olmuyor nedeninin bi türlü çözemedim hatta eski domainleri de yeni domaine geçirmeme rağmen hala o domain iptal olmuyor

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

MeMo yaptık hocam o yüzen google platformıunda konu açmıştım iptal etmeme rağmen bugda kalmış iptal olmuyor nedeninin bi türlü çözemedim hatta eski domainleri de yeni domaine geçirmeme rağmen hala o domain iptal olmuyor

tarayıcı değiştir ve ya mobil telefondan dene.
Bendede geçen gün 301 yaptım. Console panelden adres değişkliği uygulayamıyordum, mobilden yaptım oldu. PC de reklam virusu vardı ondan olmadı sanırım. Siz gene de mobilden bi deneyiniz.

Konu açmıştım google foruma çözemediler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al