wmaraci reklam

35 bin tl ile ne yapılabilir

61 Mesajlar 6.755 Okunma
wmaraci reklam

MSCNet MSCNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 10, (%100)
BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMAYIN !

Konu sahibi elindeki miktarı yazmış. Ancak ne iş yapabileceği, ne konuda bilgisi olduğunu, ne okuduğunu, hangi şehirde yaşadığını, kendini hangi işte kalifiye gördüğünü, işletme yada yönetme bilgisini olup olmadığını vs. yazmamış. Şu şekilde bir soru sorup doğru cevap almak istiyorsanız kendinizle ilgili bu bilgileri hatta size yardımcı olabilecek çevrenizdeki güvendiğiniz insanlarında benzer bilgilerini paylaşmalısınız.

Cevap verenlerde hem konu sahibinin yeteneklerinden yoksun hemde kendi uzmanı olmadıkları sadece az çok içinde bulundukları yada kendi denedikleri işler ile ilgili tavsiye vermişler. Gerçekten söyleyecek kelime bulamıyorum.

Açıkçası forumdaki bilgi kalitesinin bu kadar düşük olduğunu bilmiyordum.

mert29
Size tavsiyem 35 Bin liranız için bu konudan kurtularak kendi bilgilerinizi, çevre koşullarınızı, yardımcı olabilecek insanların bilgilerini vb. yazarak daha doğru bir konu açmanız.
NetBilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

blupanel blupanel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 17, (%94)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Aylık 50 K geliriniz vardır o halde

buyur genç

styisback styisback WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 54 / 22
  • Ticaret 8, (%100)
Tüm paranızı ethereum'a gömün. 1 sene sonra bu yorumu bulup banada 3 5 atarsınız (: (CİDDİYİM BU ARADA) :D

capscroll capscroll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 41 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Ben olsam altcoine girerdim, parayı elinizde tutmanızı hiç önermem en azından siz karar verene kadar yumurtlasın karar verince çekersiniz kâr büyük olursa bir miktar bırakırsınız.

wmaraci
wmaraci

dividibygear dividibygear WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek reklamcılık hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
styisback
Hep almak istedim, Bir türlü anlayamadım bu coinler nasıl saklanıyor, bir iki madde de açıklama imkanınız var mı?

slymn20 slymn20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sağlık Teknikeri
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Şu süreçte hızlı bir şekilde geri dönüş istiyorsanız eğer en iyi yatırım web sitelerine olacaktır. Tabi güvenilir satıcı bulmak size kalmış bir şey. 35 bini 2-3 ayda çevirebilir ve kar etmeye başlarsınız

Hazır Makale Marketi - Onlarca Kategori'de İade Garantili Makale- Profilimde

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)

blupanel adlı üyeden alıntı

34,000TL si ile Altın al yastık altına koy
geri kalan bin tl bana gel her ay zahmet etmeden para kazandırayım 2-3 bin civarı milet yanlış anlar ( Adsense +Site Kurcam)

2-3 bin garanti oluyor mu bir website ile. Benin okuduğum millet Türk sitelerinin az kazandırdığından şikayetçi. kaça mal olur böyle bir site?

styisback styisback WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 54 / 22
  • Ticaret 8, (%100)

dividibygear adlı üyeden alıntı

styisback
Hep almak istedim, Bir türlü anlayamadım bu coinler nasıl saklanıyor, bir iki madde de açıklama imkanınız var mı?

Çok zor bir durum değil hocam, takip edeceksiniz revaçtaki coinleri. Satın almak için BTC Türk,Paribu gibi uygulamarda yüksek işlemler yapabilirsiniz. Örneğin ethereum alacaksınız 5 bin liralık aldınız diyelim. Yükselip düşmesine göre paranız ya değer kaybedecek yada yükselecek. Ancak bu tarz coin gibi girişimlerde uzun vadede parayı içerde tutmak en mantıklısı. Sadece ethereum için konuşmuyorum genel olarak. Sermayeniz ve korkunuz yoksa yapın zaten diğer türlü tavsiye etmiyorum.

blupanel blupanel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 17, (%94)

dividibygear adlı üyeden alıntı

2-3 bin garanti oluyor mu bir website ile. Benin okuduğum millet Türk sitelerinin az kazandırdığından şikayetçi. kaça mal olur böyle bir site?

mileti boşver herkes kazanırsa sistem çalışmaz zaten

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)

styisback adlı üyeden alıntı

Çok zor bir durum değil hocam, takip edeceksiniz revaçtaki coinleri. Satın almak için BTC Türk,Paribu gibi uygulamarda yüksek işlemler yapabilirsiniz. Örneğin ethereum alacaksınız 5 bin liralık aldınız diyelim. Yükselip düşmesine göre paranız ya değer kaybedecek yada yükselecek. Ancak bu tarz coin gibi girişimlerde uzun vadede parayı içerde tutmak en mantıklısı. Sadece ethereum için konuşmuyorum genel olarak. Sermayeniz ve korkunuz yoksa yapın zaten diğer türlü tavsiye etmiyorum.

Cex io üye olmuştum ordan alacaktım benim takıldığım konu bunları korumak saklamak için ne lazım cüzdan mı, hangisi güvenilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al