wmaraci reklam
lidertakipci

500 liraya kadar limitim var tavsiye bekliyorum

40 Mesajlar 4.796 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Çalışmadan yatarak para kazandıran benim bildiğim tek bir iş var , o da evlerden uzak.

Çok para kazanmak istiyorsan köpek gibi çalışacaksın, bunu bildim bunu gördüm bunu söylerim.
voltnar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Newjack adlı üyeden alıntı

Öncelikle selamlar, dostum beni yanlış anlama hevesini kırmak istemem ama öyle birşey yazmışsın ki kendimi cevap vermek zorunda hissettim.

1- Eğer uğraşmak istemiyorsan 500 lira ile 1'er - 2'şer lira harcayarak 2-3 günde bir iddia kuponu yaparsın, hem şansını denersin hem de uğraşmazsın.

2- Paranı yatırırsın faizli bankalar ile birikim yaparsın, uğraşamazsın.

3- Gidersin bir tekstil'den 500 liralık çorap alır akşamları yürüyüş yollarında satarsın, hem uğraşmamış olursun hem de paranı katlamış olursun.

Bu böyle uzar gider... Dediğin şey çok trajikomik, beni uğraştırmayacak birşeyler arıyorum demekle para kazanamazsın, elinde ki paradanda olursun. Böyle düşünen insanların çok ileri gidebileceğini düşünmüyorum ve komik buluyorum. Eğer gerçek anlamda birşeyler yapmak istiyorsan mutlaka uğraşman, emek vermen gerekir. Uğraşmadan birşey kazanmak mümkün bile değildir. Karnımızı doyurmak için bile bir dünya aşama katediyoruz...

BlogHocam'da okuduğum güzel bir makale'yi paylaşmak istiyorum; (Bunu tek blog site açmak olarak düşünme iş olarak düşün.)

Olaya şöyle başlaman gerekiyor bence;

• Ne yapabilirim?
• Ne kadar zaman ayırabilirim?
• Veri veya içerik oluşturabilir miyim?
• Güncel miyim?

Başarılar dilerim...

imzandaki yazı konuyu açılıyor bilmek gerekir

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
20 tane potansiyelli twitter hesabı alın, 10 bin takipçili falan olsun, her gün günde yarım saatinizi ayırarak nebi garcı ya da farklı bir koderın yazdığı script ile otomatik takip yapıp sonraki gün unfollow edin. takipçi sayısı 10 bin artacaktır ortalama, her bir hesaba ödediğiniz paranın 50 lira üstüne koyup satın.

herkes size bir hizmet satmaya çalışmış, gerek yok bunlara, dediğimi yapın ayda durduk yere 1500+ lira geliriniz olsun.

emreaydinlik emreaydinlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 13 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Baser Sonnindir.com sitesini herşeyiyle satıyorum domain hosting olarak hazır kurulu sistem ve günlük hiti +100 ve aciliyetten dolayı ucuza satıyorum ilgilenirsen mesaj at.

Loop Loop Loop . . .
wmaraci
wmaraci

Baser Baser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

20 tane potansiyelli twitter hesabı alın, 10 bin takipçili falan olsun, her gün günde yarım saatinizi ayırarak nebi garcı ya da farklı bir koderın yazdığı script ile otomatik takip yapıp sonraki gün unfollow edin. takipçi sayısı 10 bin artacaktır ortalama, her bir hesaba ödediğiniz paranın 50 lira üstüne koyup satın.

herkes size bir hizmet satmaya çalışmış, gerek yok bunlara, dediğimi yapın ayda durduk yere 1500+ lira geliriniz olsun.

Özel mesaj attım.

Ek Olarak:

emreaydinlik adlı üyeden alıntı

Baser Sonnindir.com sitesini herşeyiyle satıyorum domain hosting olarak hazır kurulu sistem ve günlük hiti +100 ve aciliyetten dolayı ucuza satıyorum ilgilenirsen mesaj at.

Site alarak yemek sitesi aklıma geldi hani ekstra çok ekle çıkar olmayacak diye.Teknoloji sitesinde sürekli güncellemek lazım tesekkurler

onderurkmez onderurkmez Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Siyo uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Ö** Ü**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 1, (%0)
Benim anlamadığım şey,adam bir bütçem var para kazanmak için ne yapabilirim diyor.herkez fikri verdikten sonra ben sağlayabilirim diyor.Arkadaş sağladığınız fikir para kazandırıyorsa ne diye satıyorsunuz ?
halilozcevik XGSpirit Drozturk

kişi bu mesajı beğendi.

salihozbjk salihozbjk İlk Kural Saygı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşların dediğine katılıyorum işi yayma web sitesi işleri 1 2 ayda olucak işler değildir kardeşim ne yapabilirim ne kadar zaman ayırabilirim bi kontrol et yeteneğin ne alanda ne ile uraşmayı seviyorsun bunları sorgula ve ona göre yola çık yoksa sende bizim gibi hevesle açıp 1 2 ay sonra soğuma :) ben sanırım senaryo 1 %70 lik kısıma giriyorum :)

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Gelirli yasal bi site al çayını demle keyfine bak.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hali hazırda bir gelirli site alarak güncel içerik ve sosyal medya paylaşım desteği ile gelirinizi arttırabilirsiniz.

Baser Baser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

onderurkmez adlı üyeden alıntı

Benim anlamadığım şey,adam bir bütçem var para kazanmak için ne yapabilirim diyor.herkez fikri verdikten sonra ben sağlayabilirim diyor.Arkadaş sağladığınız fikir para kazandırıyorsa ne diye satıyorsunuz ?

Mantıklı :)

Ek Olarak:

salihozbjk adlı üyeden alıntı

Arkadaşların dediğine katılıyorum işi yayma web sitesi işleri 1 2 ayda olucak işler değildir kardeşim ne yapabilirim ne kadar zaman ayırabilirim bi kontrol et yeteneğin ne alanda ne ile uraşmayı seviyorsun bunları sorgula ve ona göre yola çık yoksa sende bizim gibi hevesle açıp 1 2 ay sonra soğuma :) ben sanırım senaryo 1 %70 lik kısıma giriyorum :)

O riskte büyük oranda bekliyor gibi.

Ek Olarak:

trankoff adlı üyeden alıntı

Gelirli yasal bi site al çayını demle keyfine bak.

Hali hazırda bir gelirli site alarak güncel içerik ve sosyal medya paylaşım desteği ile gelirinizi arttırabilirsiniz.

Heuristic adlı üyeden alıntı

Benimde aklımdan geçiyor ama bulamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al