wmaraci reklam

500 liraya kadar limitim var tavsiye bekliyorum

40 Mesajlar 4.781 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Baser Baser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Evet arkadaşlar 500 liraya kadar limitim var para kazandıracak neler yapabilirim?

wmaraci
reklam

onur712 onur712 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)
merhaba bir youtube kanalı açıp kanalınız üzerinden videolar paylaşıp adsensede günde minimum 15-20 tl arasında kazanç sağlayabilirsiniz.video izlenmelerinizi biz organik olarak yapıyoruz

PronesTR PronesTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 61 / 19
  • Ticaret 7, (%100)
Satılık domainlerimizi beğenirseniz uygun fiyatlarda alabilirsiniz.
https://wmaraci.com/forum/domain-satisi/uygun-fiyatlarda-satilik-domainler-334438.html

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

onur712 adlı üyeden alıntı

merhaba bir youtube kanalı açıp kanalınız üzerinden videolar paylaşıp adsensede günde minimum 15-20 tl arasında kazanç sağlayabilirsiniz.video izlenmelerinizi biz organik olarak yapıyoruz

Vidyo lar özgün olmadan nasıl olacak ?

Ek Olarak:

Beni ugrastirmayacak şeyler arıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alpaykalkanci alpaykalkanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 11, (%100)
Size tavsiyem bir teknoloji blogu açıp zamanla ziyaretçi çekmeye başlayıp reklam alarak para kazanabilirsiniz. Bunun için nasıl bir site yapabilirim derseniz örneğin technopat.net in kullandığı NewsMag Wordpress Temasını ücretsiz internette kolaylıkla bulabilirsiniz.

ancak şunu unutmayın her şey bir anda olmaz. :)

onur712 onur712 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)
videolarınızın özgün bir içerik olmasına gerek yok mesela sağlık alanında videolar paylaşıp o videolara izlenme sağlayabilirsiniz.adsense son güncellemelerden sonra yayıncı politika maddelerinin çoğunu değiştirdi.extradan youtube haricinde bir haber sitesi açıp haber sitenizinde tanıtımı twitterda yaparak her gün 5-10 bin arası tekil ziyaretci gönderimide sağlayabiliriz.kazancınızda reklamlardan olur

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

alpaykalkanci adlı üyeden alıntı

Size tavsiyem bir teknoloji blogu açıp zamanla ziyaretçi çekmeye başlayıp reklam alarak para kazanabilirsiniz. Bunun için nasıl bir site yapabilirim derseniz örneğin technopat.net in kullandığı NewsMag Wordpress Temasını ücretsiz internette kolaylıkla bulabilirsiniz.

ancak şunu unutmayın her şey bir anda olmaz. :)

Haklısınız belki ama biraz daha hazır birseyler ariyorum

Ek Olarak:www.koltukaltiterineson.com da küçük hareketler var ama biraz daha ciddi olsun istiyorum.

xDeccaL xDeccaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 23 / 56
  • Ticaret 31, (%100)
alexa değeri iyi durumda hazır bi site alıp üzerinde çalışabilirsin .) illa adsense geliri olacak diye bişey yok link , reklam ve tanıtım yazısı yayınlayarak çok daha fazla gelir elde edebilirsin .) elimde war bi site fazla ilgilenemiyorum istersen pm at konuşuruz

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Beni ugrastirmayacak şeyler arıyorum.

Öncelikle selamlar, dostum beni yanlış anlama hevesini kırmak istemem ama öyle birşey yazmışsın ki kendimi cevap vermek zorunda hissettim.

1- Eğer uğraşmak istemiyorsan 500 lira ile 1'er - 2'şer lira harcayarak 2-3 günde bir iddia kuponu yaparsın, hem şansını denersin hem de uğraşmazsın.

2- Paranı yatırırsın faizli bankalar ile birikim yaparsın, uğraşamazsın.

3- Gidersin bir tekstil'den 500 liralık çorap alır akşamları yürüyüş yollarında satarsın, hem uğraşmamış olursun hem de paranı katlamış olursun.

Bu böyle uzar gider... Dediğin şey çok trajikomik, beni uğraştırmayacak birşeyler arıyorum demekle para kazanamazsın, elinde ki paradanda olursun. Böyle düşünen insanların çok ileri gidebileceğini düşünmüyorum ve komik buluyorum. Eğer gerçek anlamda birşeyler yapmak istiyorsan mutlaka uğraşman, emek vermen gerekir. Uğraşmadan birşey kazanmak mümkün bile değildir. Karnımızı doyurmak için bile bir dünya aşama katediyoruz...

BlogHocam'da okuduğum güzel bir makale'yi paylaşmak istiyorum; (Bunu tek blog site açmak olarak düşünme iş olarak düşün.)

Senaryo 1 (%70) : Blog sitesi büyük bir hevesle açılır. İlk 3-4 ay her gün bir veya birkaç içerik girilir. Zamanla ziyaretçi, yorum gibi bloggerı motive eden şeylerin eksikliğiyle içerik girme sıklığı azalır ve bir süre blog ya kaderine terk edilir ya da silinip yeni bir blog daha oluşturulur.

Senaryo 2 (%29): Blog sitesi yine büyük bir hevesle açılır ama daha planlı hareket edilir. Yaklaşık 3-4 sene blog güncelliğini korur ve giderek büyümeye devam eder. Blogda her şey yolundadır ama bloggerın hayatında ciddi değişiklikler olmuştur. Okul/iş/evlilik/çocuk/hastalık gibi nedenlerle blog geri plana atılmıştır.

Senaryo 3 (%1): Bu senaryoda bloga bir web sitesinden çok bir girişim gözüyle bakılır, ona göre yatırım yapılır. Bu senaryodaki blogların sahipleri neredeyse tüm mesailerini blogları için harcalar. İnternet onların yaşam tarzıdır ve geçimlerini bu yolla sağlarlar.

Olaya şöyle başlaman gerekiyor bence;

• Ne yapabilirim?
• Ne kadar zaman ayırabilirim?
• Veri veya içerik oluşturabilir miyim?
• Güncel miyim?

Başarılar dilerim...
EnesAli cemilnet cthax

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Buda bir bakış açısı tesekkurler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al