wmaraci reklam

5000TL ÖDÜLLÜ Apple işleminiz tamamlanamıyor apple destekle iletişime geçin sorunu

12 Mesajlar 1.363 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cover cover WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2023
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Sorunu çözene 5000tl ödül vereceğim öncelikle sorunum şu iphone cihazımda satın alım işlemi yapmayı deniyorum işleminiz tamamlanamıyor apple destekle iletişime geçin yazıyor iletişime geçtiğim zaman ise 24 saat bekleyin düzelicek diyor apple desteği ve 24 saat sonra hesabınız devre dışı bırakıldı hatası alıyorum. bu sorunu çözücek birini arıyorum banka kartı kredi kartı sanal kart hepsini denedim ama herhangi bir düzelme olmadı cihazı sıfırladım yine durum aynı.

wmaraci
reklam

ayarlida6128 ayarlida6128 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2022
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 21 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

App Store'u yeniden başlattım ve sorun çözüldü. yazmış biriside denedimizmi 

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

cover adlı üyeden alıntı

Sorunu çözene 5000tl ödül vereceğim öncelikle sorunum şu iphone cihazımda satın alım işlemi yapmayı deniyorum işleminiz tamamlanamıyor apple destekle iletişime geçin yazıyor iletişime geçtiğim zaman ise 24 saat bekleyin düzelicek diyor apple desteği ve 24 saat sonra hesabınız devre dışı bırakıldı hatası alıyorum. bu sorunu çözücek birini arıyorum banka kartı kredi kartı sanal kart hepsini denedim ama herhangi bir düzelme olmadı cihazı sıfırladım yine durum aynı.

Satınalma ile ilgili sorun yaşıyorsanız sadece bu sebeplerden kaynaklanır:

1. Cihazınız daha önce AppStore dışı uygulamalara sertifika imzalaması için kullanılmış ve siyah listeye alınmış,

2. Cihazınız daha önce Apple Developer programı çerçevesinde satınalma için kullanılmış ve yine siyah listeye alınmış.

Bu iki sebep dışında hiç bir şey olamaz.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

• Üyelik 22.01.2023
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ayarlida6128 adlı üyeden alıntı

App Store'u yeniden başlattım ve sorun çözüldü. yazmış biriside denedimizmi 

cihazı formatladım dahi düzelmedi birçok deneme yaptım. o yüzden sorunu %100 çözebilecek kişiye direkt olarak 5000tl ödül vereceğim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ayarlida6128 ayarlida6128 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2022
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 21 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Bu Apple yaz hocam biraz araştırma yaptım başa çare yok 

Trnbilgisaray Trnbilgisaray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisaray Teknik Servis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 2, (%0)

bende farkı bankaların kredi kartlarını vs denedim devoloper hesap satın almak için banka para bizden cıkdı diyip provizyon detaylarını vs paylaşıyordu ve farklı bankalar bunlar ama apple ise para bize gecmedi diyordu her seferinde sonra para bir süre sonra hesaba iade ediliyordu ama satın alım malesefki gercekleşmiyordu ben telde görüştüm mailde görüştüöm bankanın bana verdiği apple paranın gitdiğini belgeliyen evrakları mail yolu ile iletiyordum ama her defasında bir kacgün sonra parayı tekrar iade ediyordu apple ama satın alım yapamıyordum cok kişide aynı sorunları özellikle devoloper hesabı satın alırken apple ile malesefki yaşamış yaşıyor cok şikayet konusu var türkiyeden bu kouda apple hakkında oda sizin sorununuzla aynı deyil ama devoloper hesap satışı için sorunu bazende söyle acıklıyolardı türkiyede apple ye ait malesefki bir banka hesabı bulunmuyor türkiyeden gelen ödemelerde hangi bank olursa olsun aracı bir kurum tarafından sağlanıyor denildi işte o aracı kurumdan dolayı bu sorunlar yaşana biliyor denilmişti bana applenin devoloper satışı konusunda görevli olan yabancı görevlileri ingilizce konuşarak anlaşa bilirsiniz türkiyedeki apple görevlierii o konuda yardımcı olamıyolardı sadece belirli kişiler applenin devoloper konusunda satış ve teknik destek vs o kişiler ilgileniyormuş türkiyedeki apple gör4evlileri biz o konudaki ödemeleri vs göremiyoruz sorun neden kaynaklı bilemiyoruz diyip oryaya yönlendirler beni ne ise kısacası ben şunu söyleyim siz sorunsuzca istediğiniz her hangi bir uygulama vs satın alım yapmak istiyorsuz doğrumu ben bir cözüm yolu biliyorum bende bu sorunları yaşadığımda o cözümü bulup defalarcaz devoloper hesabı satın aldım hic bir sorun yaşamadım sizn sorununuzda cözümü bu benim keşvettiğim yolla kesin kolayca apple hesaplarınızla kolayca satım alım yapabiliyorsunuz ciddi iseniz bana mesaj atın kesin cözümünü biliyorum 

ibrahimcatal ibrahimcatal Sosyal Medya Canavarı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Çözüm için pm bekliyorum.
%99,9 çözüldü bilin.

ibrahimcatal ibrahimcatal Sosyal Medya Canavarı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Çözüm için pm bekliyorum.
%99,9 çözüldü bilin.

Typer Typer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 11 / 84
  • Ticaret 0, (%0)

cihazınız yurt içi kayıtlı mı hocam

• Üyelik 22.01.2023
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

arayış devam ediyor apple destekle iletişime sürekli geçmeden bu hatayı çözmenin yolunu arıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al