wmaraci reklam

Adam Akıllı Para Kazanma Yöntemi

50 Mesajlar 8.646 Okunma
wmaraci reklam

emreonural emreonural WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 33 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Bir security sitesi aç kendini tanıt referans olarak güvenlikler kur, müşterilerle çalışmaya başla ve ileride kurumsal bi güvenlik şirketi ol. Her ddos / botnet atanın devası olursan insanlarla uğraşacak vaktin dahi kalmaz. Ben dün 300-400 tl kadar bayıldım :D Tabi bu işin uzman derecede yapabiliyosan

wmaraci
reklam

Vixo Vixo vpnscript.net Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Web yazılım ve tasarım üzerine yoğunlaşmanı ve türkçe platformların yanı sıra yabancı sitelerde de satış yapmanı tavsiye ederim. Nadirde olsa 10-15 dakikalık işler için 300 - 400 TL aldığımı biliyorum :)
NumanABi

kişi bu mesajı beğendi.

NumanABi NumanABi --> numanozdemir.com <-- Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)

emreonural adlı üyeden alıntı

Bir security sitesi aç kendini tanıt referans olarak güvenlikler kur, müşterilerle çalışmaya başla ve ileride kurumsal bi güvenlik şirketi ol. Her ddos / botnet atanın devası olursan insanlarla uğraşacak vaktin dahi kalmaz. Ben dün 300-400 tl kadar bayıldım :D Tabi bu işin uzman derecede yapabiliyosan

Hocam 15-20 TL'ye güvenlik hizmeti satamıyorum 300-400'e kimi bulacağım yaptıracak? :)

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Zaten kimse 15-20 TL'ye güvenlik hizmeti almaz. Değerli olan bişey o kadar ucuz olmaz diye güvenmezler sana. Sözgelimi ben muhasebeciyim. Bir şirketin muhasebesi 300-500 lira civarıdır, bu bin de olabilir. Şirketin durumuna göre. Ama adama gidip de 50TL'ye defter tutuyorum dersem bana kimse defter vermez, çünkü güvenmez.
tyriaeum

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
100-200 istesek bu da biraz fazla olmaz mı hocam ilk kez gördüğü adama insan bu kadar basit bir şey için güvenebilir mi o kadar? Ben paramı alırım işimi yaparım orası sorun değil fakat iş yaptıracak kişi bulamıyorum ha mesela bir patronum olsa müşteri var şurayı yap şu kadar para vereceğim dese benim için daha kolay olur mesela... Kısacası pazarlama yeteneğim hiç yok...

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
en son kitap yazmaya karar vermiştin. yazma demiştim. o işte para yok mesela. yazma.

güvenlik hack vb... bilgili olduğun konularda bir blog kurabilisin. basit bir wp blog ücretsiz tema işini görür. adsense alınabiliyor mu bu konularda bilmiyorum. alınır gibi hack nasıl yapılır şu açıktan nasıl faydalanılır anlatmayıp korunma yöntemlerinden bahsedersen sorun olmaz. makaleler yazarsın ve kendi reklamını da yapmış olursun. blog aynı zamanda kartvizit görevi görecektir. bir işe denk geldiğinde blogunu inceletebilirsin referans olarak.

tekrar düşündüm de arkadaşların dediği 400 liralık işleri her ay 10 kere bulmak çok zor gibi. sabit ve sürekli gelirli iş yakalamak lazım.

internette bin kişiden bir kişi kazanıyor ama o kazanan da çuvalla para kazanıyor. bol şans.

• Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
Güvenlik bloğu da denedim hem de iki kez sonuçta ne oldu içeriklerim alıntılandı yazılarıma yorum gelmedi elime 2 kuruş geçmedi. �� O yüzden o en son yapacağım iş artık hocam.

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Hocam siz bu siber güvenlik konusunda e-ticaret ilanı açtınız mı? Mesela ben makale yazarıyım insanlar açtığım ilan sayesinde benimle iletişime geçiyorlar.

• Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
cihan1 forum üzerinde açmadım hocam.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
önce gidip ucuza bir çiftlik scripti alıyosun sonra onu kuruyosun sonra gidip reklam veriyosun (facebook) daha sonra üyeler gelmeye başlıyor şukadar yatırana şukadar böyle yapana şöyle diye yalanda sözler söylüyosun sonra gelsin paralar

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al