wmaraci reklam

AdBlock kullanmak

37 Mesajlar 5.065 Okunma
smmexpress

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)

Her zaman diyorum, işini hakkıyla yapan hep kazanıyor; birbirimizi kandırmaya gerek yok. Eğer isterse konu sahibinin adresine duzenli girip reklamına da tiklarim ama 3-5 fazla tık alıp 0.10 kuruş tbm ile ihya olacağına gerçekten inanıyorlar maalesef. Günlük 500 hiti olan İngiltere odaklı sitem 4k hiti olan Türkçe sitemden 7 kat daha fazla kazandiriyorsa bu millet adblock kullansa ne olur kullanmasa ne olur..

CenkOnsoy Hocam ben AdSense veya herhangi bir reklam ağı kullanmıyorum dememe rağmen "konu sahibinin sitesine girer tıklarım 10 kuruş ihtiyaç" falan diyorsunuz. Ben art niyet ararım burada. Benim ne paraya ne de sizin tıklamanıza ihtiyacım yok. Site reklam işlerini çoktan bıraktım. Farklı alanlarda iyi işler çıkarıyorum emin olun 500hit ing sitenizin gelirinin tahminimce 20-25 katı falan kazanıyorum zaten.

Ben size efendi gibi cevap yazarken siz başka türlü taş atıyorsunuz. Terbiyesizlik etmeyin. Eğer böyle aşağılama cümleleri ile laf atacaksanız konuya cevap yazmayın. Adblock unuz sizde benim sorumluluk mesajım bende kalsın. Sizin adblock kullanmanız benim umurumda değil. Sadece yanlış bir görüşü ve ön yargıyı yıkmak istedim. Laftan anlamıyorsunuz.

wmaraci
reklam

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)

Nutella adlı üyeden alıntı

halletmek için kafalar değişmeli. siteye girene kaliteli içerik nasıl sunarım demeli kedine wm diyen. farkettirmeden kazayla nasıl tıklatırımın üçkağıdını düşünmemeli. ben böyle sitelerin sistem dışına çıkması için her türlü ihbarı da yapıyorum. kendi sitelerimde de yalnızca bir reklam alanım var. yeterli tıkı alıyorum.

ha bir de şuna da karşıyım. dilenyor insanlar resmen. bir tıkı çok görmeyin, bize destek için tıklayın vs.

kalite önemli.

Destek için tıklayın, bir tıkı bize çok fazla görmeyin vb ifade geçiyorsa bir sitede direkt adsense politika ihlali zaten :)

Nutella Nutella WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Esnafı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
gorkemaslan böyle siteleri de reportlayayım artık:)
70826

kişi bu mesajı beğendi.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
AdSense'den kazanamıyorum deyip AdBlock kullanan Webmaster çelişkisi konusunu açıp adblock kullanan webmasterin çelişkisi

(ref: tehafütü'l tehafut)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
hsntngr kullanmıyorum. Dikkat çekme çabanıza hayran kaldım. Her ortamda oluyor böyle kişiler. Siz de onlardan olmalısınız ki bana taş atmaya, karalamaya çalışıyorsunuz. Edit: Hemen de belli ediyorsunuz.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Kimsenin işi gücü kalmadı, durduk yere bir kurban seçip sataşıyor akşam akşam bak şu Allah'ın işine.. Başkalarının fikrine saygı göstermediğiniz sürece bu şekilde megaloman özfikirleriniz ile yaşamaya mahkum kalırsınız maalesef. Webmaster işini yapsın, insanlar destek olmak için yolunu bulur. İnsanları salak yerine koymanın alemi yok, isteyen tabi ki kullanır ve karışamazsınız. WM demek içerik basıp reklam basıp yan gelip yatmak demek değil maalesef. Çelişki başlığı açıp insanların fikrine saygı duymamak.. Çelişkinin ta kendisi..

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
CenkOnsoy Çelişki evet. Çünkü kendine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapmak çelişkidir. Görüşe saygısızlık değil! Hala yan gelip yatmaktan, bahsediyorsunuz. Bahsettiğim hakeden insanlar gününü gün edip içerik üreten insanlar. Ve hala salak yerine koymaktan bahsediyorsunuz. Tamam hocam AdBlock kullanan zekidir, kullanmayan aptaldır. Dediğiniz gibi olsun. Size bol kazançlar. AdBlockla mutluluklar. Gerçekten anlamayacaksınız. Boşverin. Son kez iyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al