wmaraci reklam

AdMatic & Desk-Five - Firma Karşılaştırması (Reklam)

63 Mesajlar 14.035 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
İlginç konu hocam, şöyle bir google'da arama yaptım ama tek bilgi veren sizsiniz. Firma hakkında türkçe bir bilgi bulmak mümkün değil, bence güzel bi kaynak oldu burası. Şimdi 200 görüntülenmeye 3TL vermesi demek 2bin görüntülenmeye 30 tl demek doğru mudur ?
Adsense'den bu parayı almak için herhalde almanca, ingilizce çalışmamız gerekir.

Çünkü çok ciddi bi para bu.

Daha fazla detay verebilmeniz mümkün mü ? Mesela ödeme altlimiti ne kadar? Çevrenizde sizden başka kullanan var mı ?
Bu kadar iyi paralar vermesi seçici olabileceğini düşündürdü bana. Başvuru yolladım bakalım ne olacak..
Konu için teşekkürler bu arada.
1SMHMedya SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

1SMHMedya 1SMHMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 505 / 133
  • Ticaret 7, (%100)
SySrQQ hocam bende admatic kullanıyorum sizin yazınızı gördükten sonra desk-five'a geçmeyi düşünüyorum ancak benimde bir kaç sorum var?

1- ödemede kesinti oluyor mu? (admatic'te hiç kesinti olmadı bende bu zaman kadar.)
2- bende pc332 gibi ödeme alt limitini ve ödeme günlerini merak ediyorum? (admatic her ayın son gününden birinde ödeme yapar.)
3- en çok kazandıran reklam türü hangisi?
SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

MertTpz MertTpz merttopuz.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 23, (%100)
Hocam gerçekten yararlı bir kaynak oluşmakta gibi gözüküyor, öncelikle çok teşekkür ederim..
Admatic daha bir olumlu geldi bana ve bu yüzden bir takım soruları sormadan geçmek istemedim;

- Site seçimleri esnasında ne gibi kuralları vardır? Yani tahmini olarak sitemizi kabul etmeleri için bir genel düzen var mı?
- Karşılaştırma yapmak açısından bakarsak admatic ve desk-five arasındaki fark nedir? Siz hangisini önerirsiniz?

Teşekkür ederim, hayırlı forumlar :)
SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Ayrıca ek olarak şunu da öğrenmek istiyorum, mesela siteniz normal şartlarda günlük kaç görüntülenme alıyor ve deskfive panelinizden -aşağı yukarı- aynı görüntülenmeleri görebiliyor musunuz ? Yani kısaca sayarken ne kadar eksik sayıyorlar ?
SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KeyfiPaylasim KeyfiPaylasim 53 Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Desk-five deneme amacı ile üye oldum, bir bayan temsilci ve mail adresi atandı hesabıma.
Sitem onay bekliyor aşamasında iken, 14 günlük süreç hakkındaki durumu hızlandırabilmek adına bir mail attım 4 gün sonra gelen cevap ise şu;

Merhaba Emrah Bey,

onay sürecimiz yoğunlukdan dolayı.

Tabi bu süreç bazen daha kısa sürebiliyor. Sitenize bakmak istediğimde sistemimizde kayıt bulamadım.

Başvuru yaptınız mı ?

iyi çalışamalar dilerim?

halbuki başvurum mevcut. Bakalım hala beklemedeyiz, denemekte fayda var.
SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

reptaym reptaym Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Desk five kullandım bana admaticin yarısınkadar ücret verdi
SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

SySrQQ SySrQQ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Acemi Yazılımcı
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 47 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
pc332 Hocam, forumda dolaşırken dedim ben yararlandım, faydasını gördüm arkadaşlarda görsün. Bu yüzden yazdım. Sistemleri sadece Türkçe olmadığı için yabancı makalelere rastlamak mümkün. Detay derken, sorulan soruları tek tek yanıtlamaya çalışıyorum. Yeni bir soru, yeni bir cevap demek. :) Aklınıza takılanları belirtin, cevaplayayım. :)

SMHMedya hocam,
1 - Henüz bir ödeme almadım cevaplayamadığım için üzgünüm. Bu yüzden,
2 - bu soruyu da yanıtlamam yanlış olur.
3 - Bende en çok kazandıran reklam Scroll Ad. Zaten panellerinde bunları detaylı olarak bildiren bir alan var, dilerseniz ekran görüntüsünü iletebilirim.

MertTpz ,
- Tek bir site üzerinden başvuru da bulunduğum için, pek bir bilgim yok. Üzgünüm. Ama siteme bakabilirsiniz. Onaylandığı için, belki bir fikriniz oluşabilir. (Siteme gitmek için tıklayınız.)
- Karşılaştırma açısından baktığımız da,

AdMatic, ilgili. (Aykut beyle papaz olduk ama ilgisini inkar etmek olmaz. :) ) Ama kazancı pek yok.

Desk-Five ise, pek ilgili değiller. Belki de, yurt dışına verdiği 4 ülke arasında pek personel olmadığı içindir, bilemem. Ancak kazançları iyi.

Zaten onaylanma sürecinden sonra, pek bir muhattabınız kalmıyor. Bence bu büyük bir sorun değil. Bu yüzden benim seçimim Desk-Five. :)

pc332 hocam, sitem zaten bakım modunda. Yani, pek bir ziyaretçisi yok. Ancak yine de sayımlar da bir yanlışlık varmı derseniz, Yok.
NOT: Şunu not düşmeliyim ki, anlık olarak saymıyor. Yani ben şimdi girdim sitenize, bunu hemen listeleyemeyebiliyor. Ancak 30 Dk içerisinde vb. düzgün olarak karşınıza sunuyor.

KeyfiPaylasim , konu da belirttiğim gibi, destek ekipleri sorumsuz. 4 gün sonra cevap vermeleri pek anormal değil. :) Bu konuda pek bir şey söylemem de mümkün değil öünkü sistemlerini tam bilmiyorum.

reptaym hocam, bu konuda pek birşey söyleyemem, çünkü sizin gibi söyleyen arkadaşlar da mevcut. Ben kendi görüşlerimi, bilgilerimi ve gözlemlerimi sundum.
Denemek te fayda var elbet. Arkadaşların göz atmasında bir problem yoktur sanırım. :)

Bunları yazacağıma bir kaç makale yazsaydım Adsense'den onay alıp, burda olmazdım heralde.. :D :D :D

Ek Olarak: Edit olarak, az önce hesabıma girdiğimde otomatik olarak ödemeyi yapmış olduklarını gördüm. Bir an telaşladım gitti kazançlarım diye ama şimdi raporları kontrol ettiğim de, ödeme ekranı geldi. :D :D
1SMHMedya MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

MertTpz MertTpz merttopuz.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 23, (%100)
SySrQQ Hocam değerli zamanınızdan ayırarak bizlere böyle bilgileri sunduğunuz için teşekkür ederim. Deskfive dediğiniz sistem ile birlikte admatic'den de reklam alırsak ve her iki reklamı da birlikte kullanırsak bir problem oluşur mu? İki firmadan biri reklamları kaldırır mı?
reptaym SySrQQ

kişi bu mesajı beğendi.

reptaym reptaym Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
SySrQQ Hocam desk-five googledan reklamlarını alıyor ve onları yayınlattırıyor admatic ise kendi reklamları
Ek Olarak : Desk-Five Görüntülenme başı çok az veriyor Tıklama Bazlı Çalışıyorlar.
Admaticde ise Görüntülenmeye 1kya 60kr veriyor intersitial tıklama olursa bu dahada artıyor

Ek Olarak: @[MertTpz](userid:51927) Hocam ikisinin reklam biçimleri aynı sadece desk-fivede ek olarak 728x90 banner var

SySrQQ SySrQQ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Acemi Yazılımcı
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 47 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
reptaym önceki mesajımda da belirttiğim gibi, ben sadece bildiklerimi ve gözlemlerimi size sundum.
Sizin görüşünüzdür. Saygı duyarım.

MertTpz , bilgim yok. Problem değil.. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al