Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler (Araştırma)

20 Mesajlar 3.252 Okunma
lostyazilim
smmexpress

Seokent Seokent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 74 / 63
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Arkadaşlar ;
Blogumda bir yazı yazdım. Adsense alternatifi reklam veren siteler hakkında bir yazıydı. Kazandırdığı fiyatları, ödeme şekillerini, reklam modellerini, kullanıcı yorumlarını vb. bilgileri yazdım. Güzel olduğunu düşünüyorum ancak sadece şu firmaları yazdım.
1. Wordego
2. Reklam Ağacı
3. AdHood
4. Admatic
5. ReklamTRK
6. ReklamStore
7. Adcash
8. Areklam
9. Desk-Five

13.10.2016 tarihli Güncel Makale : Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler
Adsense tabiki en sağlam ve şaşılmayacak bir reklam firması ancak ben alternatifde bulmak istedim.

Şimdi asıl sizden istediğim şudur yukardakilerden başka sitelere reklam veren hangi siteleri biliyorsunuz ?
Ve yukarıdaki reklam firmaları hakkında yorumlarınızı bu konu altında belirtirseniz hem reklam alacak arkadaşlar için yol gösterici olur hemde bu veriler ile makalemi genişleteceğim arkadaşlar.
Herkesin yorumlarını bekliyorum.
Yazı imzamda mevcuttur..
Bütün görüşler ve yeni reklam firmaları önerilerinizi makaleme ekleyip en kisa zamanda forumda paylaşacağım

wmaraci
reklam

kalbimomer kalbimomer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
bilgilendirme için teşekkür ederim..
Seokent

kişi bu mesajı beğendi.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Daha önce siz bunları denediniz mi ? Denediklerinizle ilgili deneyimlerinizi yazarsanız daha faydalı olur. Ben reklamstore denemiştim. Ayda 3 tl mi yoksa 8 tl mi bilmiyorum küçük bir şey birikmişti. Daha sonra ölme eşeğim ölme dedim reklam kodlarını sildim. Firmaların yayınladıkları reklamlar hakkında bilgi verebilir misiniz. Hassas kategorileri engelleyebiliyor muyuz, yoksa ne çıkarsa bahtına durumu mu var ? Bu arada adsense alamayanlara gitti gidiyor hesabım üzerinden anlaşma teklif ediyorum. 1 k üzeri legal hitli sitesi olanlar pm atsınlar.
Seokent

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi tövbe zamanı..

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Bahse konu siteler içinde en kalitesi bana göre admatic. Hem reklamları kaliteli hem de kazançlı.

Wordego da güzel reklamlar çıkarıyor fakat ciddi manada düşük kazandırıyor.
Seokent

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Öncelikle hile hurda bilmem ne yapmadıkça biri hariç aşağıdakilern hepsi ödeme yapmaktadır. O biri Adhood'tur. Kesinlikle ödeme yapmamaktadır. Tıklamalar kontrol edilmektedir yalanı ile oyalamaktadırlar ve ödeme yapmamaktadırlar.
1. Wordego
Wordego için söyleyeceklerim; yasal illegal olmayan içeriğe sahip siteleri kabul eder fiyatları pek iç açıcı olmasada yüksek hitli sitenizde güzel paralar kazanırsınız. Zamanında ödeme alınmıştır.
2. Reklam Ağacı Hiç Çalışmadım Fakat ödeme alan arkadaşlarım var çok eski bir firmadır, sorun yaşanacağını düşünmem.
3. AdHood Malumdur. Yukarıda yazdım uzak dur inanma kanma.
4. Admatic Admatic Wordegodan daha başarılı fiyatları vardır. Yasal siteleri kabul eder. Kazancı yüksektir mobil masa üstü reklamları mevcuttur. Tek dezavantajı sayımları biraz kötü. Bu aralar popüler çok büyük haber sitelerinde rastlıyorum. 1 kere ödeme aldım günü gününde ödeme yapıldı.
5. ReklamTRK Tüm siteleri kabul eder. Ücretleri harika ama sayımları biraz dert. Fakat 5k üzeri bir film siteniz var ise aylık kiranızı ödeyebilirsiniz. Destek olayları biraz sorun.
6. ReklamStoreReklam store da yasal siteleri kabul eden bir firma. Ücretleri diğerlerine göre biraz daha yüksek. Destekleri hızlı iligili ve saygılı. Ayrıca telefon ile destekte vermektedirler. 4 defa ödeme alınmıştır. Ödeme alt limiti 30TL dir.
7. Adcash Film dizi sitelerinin dert babası her siteyi kabul eden bir firma. Kesinlikle günü gününe ödeme yapar ve illegal siteleri barındıran en yüksek fiyatlara sahip firmadır. Destekleride bir hayli hızlı ve ilgili.(İngilizce)
Ben bu firmalara birde Areklam firmasını eklemek istiyorum. Destekleri biraz geç dönsede fiyatları piyasada en yüksek firma diyebilirim. Yalnız banner reklam için 10k hit istemektedirler. Eğer 10k hit görüyorsa siteniz para kazanmaya hazır olun. Eğer hit yeterli değilse bottom kod, interstitial kod ve scroll kodları vermekte bu bunların kazancıda adsense ile yarışacak kadar yüksek. Yasal siteleri kabul eder ve ayın son günü kesinlikle ödeme yapar. Her ay ödeme almaktayım. Umarım yardımcı olmuşumdur.
erdemy BakalimBilelim XII

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com

• Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 74 / 63
  • Ticaret 2, (%100)

kalbimomer adlı üyeden alıntı

bilgilendirme için teşekkür ederim..

Rica ederim.

hepyasemin adlı üyeden alıntı

Daha önce siz bunları denediniz mi ? Denediklerinizle ilgili deneyimlerinizi yazarsanız daha faydalı olur. Ben reklamstore denemiştim. Ayda 3 tl mi yoksa 8 tl mi bilmiyorum küçük bir şey birikmişti. Daha sonra ölme eşeğim ölme dedim reklam kodlarını sildim. Firmaların yayınladıkları reklamlar hakkında bilgi verebilir misiniz. Hassas kategorileri engelleyebiliyor muyuz, yoksa ne çıkarsa bahtına durumu mu var ? Bu arada adsense alamayanlara gitti gidiyor hesabım üzerinden anlaşma teklif ediyorum. 1 k üzeri legal hitli sitesi olanlar pm atsınlar.

İmzamdaki yazıdan bilgi sahibi olabilirsiniz hocam, ayrıc bazıları hakkında bilgi alıp makaleme eklemek ve sizlerin fikir sahibi olması için bu konuyu açtım, yorumunuz için teşekurler.

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Bahse konu siteler içinde en kalitesi bana göre admatic. Hem reklamları kaliteli hem de kazançlı.

Wordego da güzel reklamlar çıkarıyor fakat ciddi manada düşük kazandırıyor.

Yorumunuz için teşekkürler hocam.

Ek Olarak:

zangess adlı üyeden alıntı

Öncelikle hile hurda bilmem ne yapmadıkça biri hariç aşağıdakilern hepsi ödeme yapmaktadır. O biri Adhood'tur. Kesinlikle ödeme yapmamaktadır. Tıklamalar kontrol edilmektedir yalanı ile oyalamaktadırlar ve ödeme yapmamaktadırlar.
1. Wordego
Wordego için söyleyeceklerim; yasal illegal olmayan içeriğe sahip siteleri kabul eder fiyatları pek iç açıcı olmasada yüksek hitli sitenizde güzel paralar kazanırsınız. Zamanında ödeme alınmıştır.
2. Reklam Ağacı Hiç Çalışmadım Fakat ödeme alan arkadaşlarım var çok eski bir firmadır, sorun yaşanacağını düşünmem.
3. AdHood Malumdur. Yukarıda yazdım uzak dur inanma kanma.
4. Admatic Admatic Wordegodan daha başarılı fiyatları vardır. Yasal siteleri kabul eder. Kazancı yüksektir mobil masa üstü reklamları mevcuttur. Tek dezavantajı sayımları biraz kötü. Bu aralar popüler çok büyük haber sitelerinde rastlıyorum. 1 kere ödeme aldım günü gününde ödeme yapıldı.
5. ReklamTRK Tüm siteleri kabul eder. Ücretleri harika ama sayımları biraz dert. Fakat 5k üzeri bir film siteniz var ise aylık kiranızı ödeyebilirsiniz. Destek olayları biraz sorun.
6. ReklamStoreReklam store da yasal siteleri kabul eden bir firma. Ücretleri diğerlerine göre biraz daha yüksek. Destekleri hızlı iligili ve saygılı. Ayrıca telefon ile destekte vermektedirler. 4 defa ödeme alınmıştır. Ödeme alt limiti 30TL dir.
7. Adcash Film dizi sitelerinin dert babası her siteyi kabul eden bir firma. Kesinlikle günü gününe ödeme yapar ve illegal siteleri barındıran en yüksek fiyatlara sahip firmadır. Destekleride bir hayli hızlı ve ilgili.(İngilizce)
Ben bu firmalar birde Areklam firmasını eklemek istiyorum. Destekleri biraz geç dönsede fiyatları piyasada en yüksek firma diyebilirim. Yalnız banner reklam için 10k hit istemektedirler. Eğer 10k hit görüyorsa siteniz para kazanmaya hazır olun. Eğer hit yeterli değilse bottom kod, interstitial kod ve scroll kodları vermekte bu bunların kazancıda adsense ile yarışacak kadar yüksek. Yasal siteleri kabul eder ve ayın on günü kesinlikle ödeme yapar. Her ay ödeme almaktayım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler hocam. Yazdığınız yorumlaran eminim okuyanlar fikir sahibi olacaklardır. Yorumlarınızı makale içinde değerlendireceğim. Ayrıca Areklam'ıda listeye ekliyorum hemen.

Ek Olarak: Konu Günceldir, Katkı ve Yorumlarınızı bekliyorum.
zangess

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
teşekkürler hocam :)

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
1. Wordego
2. Reklam Ağacı
3. AdHood
4. Admatic
5. ReklamTRK
6. ReklamStore
7. Adcash

Listede yer alan firmaların sadece 1 tanesi ile çalıştım oda admatic. Admatic hakkında her ayrıntıyı biliyorum. Gösterim başına mı, tıklama başına mı ödeme yapıyolar, gösterim başına ne kadar kazandırır ödemeleri hangi yöntemle ve ne zaman yapıyolar gibi aklınıza gelebilecek her soruyu cevapladığım bir yazım mevcut.

Öğrenmek isteyenlere faydalı olacağına inanıyorum. Buyrun: http://wpmavi.com/blog-ve-para/admatic.html
musbay

kişi bu mesajı beğendi.

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Reklamtrk yi bende kullanıyorum güzel bir reklam firması

• Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 74 / 63
  • Ticaret 2, (%100)

xsafa adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam :)

Rica Ederim Hocam.

crasher911 adlı üyeden alıntı

1. Wordego
2. Reklam Ağacı
3. AdHood
4. Admatic
5. ReklamTRK
6. ReklamStore
7. Adcash

Listede yer alan firmaların sadece 1 tanesi ile çalıştım oda admatic. Admatic hakkında her ayrıntıyı biliyorum. Gösterim başına mı, tıklama başına mı ödeme yapıyolar, gösterim başına ne kadar kazandırır ödemeleri hangi yöntemle ve ne zaman yapıyolar gibi aklınıza gelebilecek her soruyu cevapladığım bir yazım mevcut.

Öğrenmek isteyenlere faydalı olacağına inanıyorum. Buyrun: http://wpmavi.com/blog-ve-para/admatic.html

Güzel bir yazı olmuş, Admatic hakkında iyi bilgiler var, teşekkürler hocam.

alperenyld adlı üyeden alıntı

Reklamtrk yi bende kullanıyorum güzel bir reklam firması

Him evet biliyorum hocam, forumunuzda görmüştüm. Peki memnunmusunuz Reklamtrk'den nasıl bir firma hocam ?
WPMAVI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al