wmaraci reklam

adsoyad domain warez paylaşımı

18 Mesajlar 1.599 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tanercihann Tanercihann blogger destek Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar www.tanercihan.com sitem var ve bu sitede warez paylasımlar android hileli oyunlar para android oyunları ücretsiz olarak paylaşıyorum crackler serial keyler programlar vs sizce bir sorun olurmu veya avantajı yada dezavantajı varmı yorumlarınızı yaparmısınız..

http://www.bloggerhocam.com/
wmaraci
reklam

hyppia hyppia Web - SEO - Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 89 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
bir şey olmaz da. olursa daha rahat bulurlar :)

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Kolay kolay bir şey olcağını sanmıyorum ama who is gizlemekte fayda var :)

onlinedetay onlinedetay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebeci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)
domain 0,99 usd ile 25 tl arasında 50 tl likte bir host alıp wp tema vs 100-150 tl masrafın tutar bunu çok daha ucuza da ayarlayabilirsin.
ismini riske atmaya değer mi sence ? yaşını 18 olarak görüyorum. bundan 5 - 10 yıl sonra ismini soy adını arattıklarında wrz ile ilgili sonuç çıkması wrz de olman belki hoşuna gitmeyecek.
bende hem sıkıntılı hemde değmez.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
bundan önce www.tanercihan.net kurmuştum site bir anda hitlendi baya bir yükselmişti sonra telif hakkı bilmem ne hiç ellemedim otomatik kapatmışlardı siteyi hiç birşey olmadı yani :D

hyppia hyppia Web - SEO - Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 89 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
abi sen niye isminden yürüyorsun böyle şeylere ki.

• Üyelik 30.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
hyppia - bende tam bünün üstüne değinicektim domain yalnış bir seçim diye düşünüyorum bana olumsuz bir seçim yükselmemde engel diye düşünüyorum

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Siteni kapatmayı isteseler ve seni bulmak isteseler her şekilde bulurlar.Whois gizlemenin falan bi faydası olmaz.

Ctrl+C

• Üyelik 30.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Sitemiz, 5651 sayıyı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" sistemi ile çalışmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri alttak mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirler.Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Bu siteye giren her kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş sayılır. İletişim : tanercihann@gmail.com

Ek Olarak: bence bu bütün sorunu cözmüyormu arkadaşlar

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Kendi adınıza ait olan domaini kişisel blog olarak ya da portfolyo şeklinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca düzgün bir domain alıp, warez vs yerine şimdiden "geleceğe yatırım" yapsanız daha iyi olur. Daha çok küçüksünüz. 10-15 sene sonra şu yazdıklarınıza bile güleceksiniz ve "keşke" diyeceksiniz.

Örnek olarak;

1- Ashley Qualls: whateverlife.com internet sitesini 2004 yılında yayına açtığında 14 yaşındaydı. Sitesinde kendi yaş grubundaki kızlar için Myspace şablonları sunmaya başladı. 2007 yılında ayda 1 milyon ziyaretçi rakamına ulaşan Ashley'nin sitesi, o 17 yaşına girmeden milyoner olmasını sağladı. Kendi evini satın alan genç kız, sitesi için yapılan 1.5 milyon dolarlık teklife de hayır yanıtını verdi.

2- John Magennis: 14 yaşında yatak odasında internet sitesi tasarım işine başladı. İlk başta saatte 15 dolar alan John'un şirketi hızla büyüdü ve 17 yaşına geldiğinde şirketinin değeri 1 milyon doları geçiyordu.

3- Elindeki 600 dolar ile bir alışveriş sitesi yaratarak yola çıkan Sean, kariyerinin ilerleyen aşamalarında mobilya işine yoğunlaştı ve BizChair.com’u kurdu. Henüz 20 yaşına geldiğinde, Sean 24 milyon dolara sahipti.

4- 10 yaşında kendini geliştirmeye başlayan Julieth, 16 yaşında ilk sosyal platformunu yarattı. “Miss O & Friends” isimli şirketi şu an için 15 milyon dolar değerinde olmasına karşın, Julieth’in sitesi gelirinin büyük çoğunluğunu reklamlardan elde ediyor.

Daha söyleyecek birşeyim yok. Hayırlı geceler.
SeoPlatin Victoryksk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al