wmaraci reklam

adult site açmak

73 Mesajlar 91.360 Okunma
smmexpress

VoyL VoyL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
sırf başkasının başına gelmedi diye sizin başınıza gelmeyecek diye bir kaide yok hocam. Örnek olarak istersen kuzey amerikadan bağlan, sonuçta internete çıkışın Türkiye üzreinden olduğu için, amcanın oğlunun çindeki yeğeninin kız kardeşi bile bağlansa olaya, ucu size dokunacaktır. Bu işi yapıp ekmeğini yiyen dinci de tanıyorum, yapamayanını da. O yüzden kolay gelsin.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

yeninesil adlı üyeden alıntı

ozan84 bedduamızı alırsın. Mahkemeden yada sitenin engellenmesinden daha önemli diye düşünüyorum. Ha zaten böyle bir site açma niyetindeysen bedduayı da takmazsın sen kolay gelsin.

Beddua edebilmen için sana ya da başkasına istekleri dışında kötülüğünün dokunması, hakkının yenmesi gerekir.
Senin bu arkadaş üzerinde hakkın olamayacağına göre beddua etmen zaten anlam taşımaz.
Diyeceksin ki günaha davet ediyor.
Zarar rızasıyla girene merhamet edilmez sözü sana ne hatırlatıyor?
Bir insanın içinde yoksa zaten sen onu başka bir yola sürükleyemezsin. (Mecburiyetler dışında, ki bu istisnai durumlar nefs-i ve meşr-u müdafaa durumları) Senin açtığın bir siteden başkası bir içerik izliyorsa bu onun içinde olduğu anlamına gelir. o zamanda senin o na merhamet etmen gereksiz olur.

Mevzuyu dönüp dolaşıp dini konulara bağlamayın o yğzden.

İki gıdım dini bilginizle burda insanlara yalan yanlış maval okumayın. Bir hadisi bile 8 bölüp insanlara yıllarca anlattığınız için insanlar artık dini bilgileri yanlış edinmeye başladı.

Varsa dini inancınız kendiniz yaşayın. Sen o siteye giriyorsan bu senin içinde olduğu içindir. Kimseye bunun vebalini yükleyemezsin. Beddua etmeyede Hak katında hakkın yoktur.

Ek Olarak:

herox adlı üyeden alıntı

Seni de ilgilendirmez :) görüş istemiş, görüş verdik sadece.

tecrübe paylaşımı istemiş... senden dini mütalaa istememişt ki... ayrıca belki adam deist? tecrüben var demekki... ha sevap helal kısmındada tecrüben olamaz zaten. bir dini inancın varsa o inancın (semavi bir din ise kitabından) söylediklerinden yola çıkarsın ki o zamanda cennet, cehennem gibi yerleri göremediğinden tecrübeyle yine bahsedemezsin...

Kimsenin konusunada helal, haram gibi yaklaşamazsınız. Belki o nun parasıyla cami yaptıracak?
örneği mevcut burada... eroin kaçakçısının yaptığı camiiyi başbakan açtı yanı başımızda.. onlarada iki kelamınız olaydı keşke..

Varsa işini kolaylaştıracak tecrübeniz arkadaşa yazın. yoksa dini mütalaa yapmayın.

Çünkü kişi görüş istememiş. Tecrübe istemiş.o yüzden konu seni hiç bağlamaz.
Onur89TR muratbaloglu Zeus

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
FilmlerBizden çok kötü saçmalamışsın kardeşim.
herox

kişi bu mesajı beğendi.

YasinGNC YasinGNC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
Dini karıştırmadan, sadece arkadaşın kafasına takılan soruları cevaplandırarak yazmayı ne zaman becerebileceğiz acaba...

Uğraş arkadaşım, yapabiliyorsan, elinden geliyorsa siteni aç.Dini kısmı sende biter onun muhakemesini sen yaparsın, yasal boyutu asıl önemli olan.

Techyol Teknoloji
wmaraci
wmaraci

herox herox Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

YasinGNC adlı üyeden alıntı

Dini karıştırmadan, sadece arkadaşın kafasına takılan soruları cevaplandırarak yazmayı ne zaman becerebileceğiz acaba...

Uğraş arkadaşım, yapabiliyorsan, elinden geliyorsa siteni aç.Dini kısmı sende biter onun muhakemesini sen yaparsın, yasal boyutu asıl önemli olan.

peki asıl yasal boyut burdaki mi ? :)

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Beddua edebilmen için sana ya da başkasına istekleri dışında kötülüğünün dokunması, hakkının yenmesi gerekir.
Senin bu arkadaş üzerinde hakkın olamayacağına göre beddua etmen zaten anlam taşımaz.
Diyeceksin ki günaha davet ediyor.
Zarar rızasıyla girene merhamet edilmez sözü sana ne hatırlatıyor?
Bir insanın içinde yoksa zaten sen onu başka bir yola sürükleyemezsin. (Mecburiyetler dışında, ki bu istisnai durumlar nefs-i ve meşr-u müdafaa durumları) Senin açtığın bir siteden başkası bir içerik izliyorsa bu onun içinde olduğu anlamına gelir. o zamanda senin o na merhamet etmen gereksiz olur.

Mevzuyu dönüp dolaşıp dini konulara bağlamayın o yğzden.

İki gıdım dini bilginizle burda insanlara yalan yanlış maval okumayın. Bir hadisi bile 8 bölüp insanlara yıllarca anlattığınız için insanlar artık dini bilgileri yanlış edinmeye başladı.

Varsa dini inancınız kendiniz yaşayın. Sen o siteye giriyorsan bu senin içinde olduğu içindir. Kimseye bunun vebalini yükleyemezsin. Beddua etmeyede Hak katında hakkın yoktur.

Ek Olarak:

tecrübe paylaşımı istemiş... senden dini mütalaa istememişt ki... ayrıca belki adam deist? tecrüben var demekki... ha sevap helal kısmındada tecrüben olamaz zaten. bir dini inancın varsa o inancın (semavi bir din ise kitabından) söylediklerinden yola çıkarsın ki o zamanda cennet, cehennem gibi yerleri göremediğinden tecrübeyle yine bahsedemezsin...

Kimsenin konusunada helal, haram gibi yaklaşamazsınız. Belki o nun parasıyla cami yaptıracak?
örneği mevcut burada... eroin kaçakçısının yaptığı camiiyi başbakan açtı yanı başımızda.. onlarada iki kelamınız olaydı keşke..

Varsa işini kolaylaştıracak tecrübeniz arkadaşa yazın. yoksa dini mütalaa yapmayın.

Çünkü kişi görüş istememiş. Tecrübe istemiş.o yüzden konu seni hiç bağlamaz.

Hocam çok değişik şeyler yazmışsın özelden konuşmak isterim :)

Ek Olarak: Konuya gelirsek, ozan84 eğer ki ne yaptığının farkındaysan iyice, kapsamlıca düşünmüşsen benim için kafi. Yardım etmek istemiyorum sana, zaten yorumum da kısa olacak. Sadece eminsen bu işten, işi yapmaktan, hayırlısı diyorum. Hayırlı akşamlar herkese. Kurban bayramınız mübarek olsun :)
herox

kişi bu mesajı beğendi.

YasinGNC YasinGNC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

peki asıl yasal boyut burdaki mi ? :)

Bunun muhakemesini kişinin kendisi yapmalı, biz değil :)
herox

kişi bu mesajı beğendi.

Techyol Teknoloji

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

YasinGNC adlı üyeden alıntı

Bunun muhakemesini kişinin kendisi yapmalı, biz değil :)

ama sen burayı göstermişin o yüzden dedim :)

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

ama sen burayı göstermişin o yüzden dedim :)

Bir sormusşun tam sormuşsun :D Kararlar konuyu açan kişiye ait, sadece bu kısmı bilsin öyle hareket etsin istedim ben de.

Bazıları da az buçuk dini bilgilerle fln yazmış affedersin ama saf mısın sen? Nerden biliyorsun karşındakinin dini bilgilere adadığı ayları yılları yetiştirdiği kişileri... Boş boş konuşana uyuz oluyorum. Mert Balcı yazmıştı unuttum, düzgünce ne kadar uymadığım yerler olsa da açıklamış düşüncelerini. Bir de boş konuşan tayfa var ah ah!

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Bir sormusşun tam sormuşsun :D Kararlar konuyu açan kişiye ait, sadece bu kısmı bilsin öyle hareket etsin istedim ben de.

Bazıları da az buçuk dini bilgilerle fln yazmış affedersin ama saf mısın sen? Nerden biliyorsun karşındakinin dini bilgilere adadığı ayları yılları yetiştirdiği kişileri... Boş boş konuşana uyuz oluyorum. Mert Balcı yazmıştı unuttum, düzgünce ne kadar uymadığım yerler olsa da açıklamış düşüncelerini. Bir de boş konuşan tayfa var ah ah!

Tamam hocam boş konuşma sende :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al