freelance iş ilanları

adult site açmak

73 Mesajlar 92.652 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

herox herox Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

bonafide adlı üyeden alıntı

o zaman arkadaşın sorduğu konu ile ilgili cevap ver de bir şey biliyor sansınlar seni.

O zaman lafı uzatma sende sen bişeyler yaz. Konuyu niye uzatıyon? yeninesil'in yazdıklarını iyi bi oku. Cevap orda yazıyor. Gereksiz şeyler yazarak konuyu bölme!

wmaraci
reklam

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

O zaman lafı uzatma sende sen bişeyler yaz. Konuyu niye uzatıyon? yeninesil'in yazdıklarını iyi bi oku. Cevap orda yazıyor. Gereksiz şeyler yazarak konuyu bölme!

tamam abi sensin, ünlemler falan :)
herox

kişi bu mesajı beğendi.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

Hocam bizde öyle diyoz zaten + islamı anlatıyoz suçlu oluyoz yani :)

evet suçlu oluyorsun karşındaki kişi sana islami sormamış sadece site hakkında bilgi sormuş .

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Icann fln yazan var, yok şu izin veriyor yok bu. Abilerim, kardeşlerim, deyin ki ben düşündüğün, yazdığın şeylere( ayet, hadis) inanmıyorum veya takmıyorum ona göre cevap verelim. Bir yorumda soru cevapla İslamiyet diye bayağı bilgi yazmıştı biri. Onları okuduktan sonra ya site konusunda konuyu açana yardım et ya da adam akıllı cevap ver. Cidden laf atacaksanız yazılan şeyler hakkında detaylı bir cevap verin sonra konuyu açana yardım edecekseniz yapın. Yeni nesil adlı kişi de güzelce açıklamış. Öyle boş boş konuyu takip edip yastığa kafamı rahatça koyamam ben. İyi yapmış, doğrusunu yapmış bence o uzun açıklamaları yazan kişiler, helal olsun. Pes diyorum forumlar insanların içindeki niyetleri bayağı güzel çıkartıyormuş. Bir de webmaster forumları haricinde neler konuşuluyor merak ediyorum..

Ek Olarak:

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

evet suçlu oluyorsun karşındaki kişi sana islami sormamış sadece site hakkında bilgi sormuş .

İslam dediğin şeyin galiba yetki sınırları var o yüzden herhalde. Bazı konular olduğunda konuya ekleme yapamıyorsun islamdan, devam hocam böyle. Bir de bana forum kuralları fln hiç deme lütfen.

wmaraci
wmaraci

nadlog nadlog Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SEO Stratejisti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 70 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Bu işler bazen o derece basitleşiyor ki bazı şeylerden daha da çok tiksinir hale geliyorum. Meselenin İslamla ne alakası var anlayamadım bir türlü. Burası bir webmaster forumu... Burada konuların teknik ve hukuki boyutları ele alınır. Etik boyutu değil! Herkes hayatta yaptıklarının sorumluluğunu kendi başına yüklenir. Adam adult site açmak istiyorsa açar. Eğer ben kendi ahlak anlayışım çerçevesinde bunu uygun bulmuyorsam girip izlemem. Adamın günahından, sevabından bana ne?
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

nadlog adlı üyeden alıntı

Bu işler bazen o derece basitleşiyor ki bazı şeylerden daha da çok tiksinir hale geliyorum. Meselenin İslamla ne alakası var anlayamadım bir türlü. Burası bir webmaster forumu... Burada konuların teknik ve hukuki boyutları ele alınır. Etik boyutu değil! Herkes hayatta yaptıklarının sorumluluğunu kendi başına yüklenir. Adam adult site açmak istiyorsa açar. Eğer ben kendi ahlak anlayışım çerçevesinde bunu uygun bulmuyorsam girip izlemem. Adamın günahından, sevabından bana ne?

Ben bana ne demiyorum o yüzden detaylı açıklama yazmasam da görüşümü belirtiyorum tıpkı senin yaptığın gibi. Sen konuya öyle bak ben de şöyle bakayım: İnsanlar o kadar tuhaf ki senin etik dediğin şeye ben dini diyorum ve buldurtma bana etrafındaki günahlara engel olmayla alakalı hadisleri veya ayetleri.

Banane de senin hatan o bil ki banane dememen lazım eğer ki elhamdülillah sen de müslümansan! Etikmiş sen de bana göre basit düşünüyorsun, ne güzel yaşıyoruz ikimizde. İslamla olan alakası hakkında bir önceki mesajımı okumadın herhalde. Bir bak bence.

aslanates aslanates deli olmak varmış.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 16 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
siyaset ve din girdi mi bir yere tamamdır zaten! ayrışmak için her türlü sebep oradadır. inanç ve düşünce farklı şeydir, bilgi ve tecrübe farklı. yani dini inanışın burada yeri yok. dini dayatmalara da kimsenin hakkı yok! adam hıristiyansa ne olacak? sana göre mi yaşayacak.. oldu paşam! lafımı da başka yerlere çekmeyin lütfen. inanmayın demiyorum, müdahale etmeyin diyorum. ve polemik istemiyorum.

siyasi başlık olaydı kilitlenmişti çoktan; gittiği yer belli çünkü.
DeLi1SeY yasin7106gs Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

Hiçbir şey istedigim yok senden felek, ama yine de ucuz olsun ekmek, ve pahalı olsun insan hayatı..

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun süredir foruma girmiyordum. Şöyle bir bakayım dedim. Sanırım bundan sonra şöyle bir bakmak için bile foruma girmeyeceğim.

Birkaç kendini bilmezin böyle saçma sapan konularla forumu kirletmesine izin vermeyin.
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

gencisi gencisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam sen aç. En sağlam takipcinde ben olucam .
Çok saçma sapan yorumlar gelmiş. Bu forumda bu kadar geri fikirli insanların olduğunu sanmıyordum.
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

yeninesil yeninesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

gencisi adlı üyeden alıntı

Hocam sen aç. En sağlam takipcinde ben olucam .
Çok saçma sapan yorumlar gelmiş. Bu forumda bu kadar geri fikirli insanların olduğunu sanmıyordum.

Dinini yaşayan insanlar "Geri Fikirli" insanlar oldu.

Zamanında başörtüsü takanlara geri fikirliler derlerdi, Allah'a şükür şimdi serbest oldu. Gün gelecek şuan bize geri fikirli diyenler ilerde bu düşüncelerinden utanç duyacaklar. Allah'a havale ediyorum bu tür düşünenleri. Adult siteleriniz ve tatmin olma yöntemlerinizle başbaşa bırakıyorum. Benden bu konu hakkında bu kadar. Selametle.
herox

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al