wmaraci reklam

Anahtar kelime fikri

4 Mesajlar 704 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yilmazist34 yilmazist34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek yumurta toptancısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
arkadaşlar merhaba ben yumurta toptancılığı ve dağıtım hizmeti vermekteyim son zamanlarda google advors reklamı vermekteyim ama sağlıklı bir anahtar kelime henüz bulamadım size sormak istediğim restoran cafe otel tarzı yerler yumurtacı veya yumurta araştırmak istediklerinde hangi anahtar kelimelerle googleye girerler benim şuanki anahtar kelimelerim toptan yumurta,yumurta toptan ve yumurtacı olarak anahtar kelimeleri kullanmaktayım ve bu anahtar kelimeleri sıralı eşleşme olarak kullanıyorum fikirleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekür eder iyi akşamlar dilerim.

www.hedefyumurta.com
wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
hocam adwords ile bağlayamazsın cafe otel restaurantları.
sadece paran ve zamanın gider benden söylemesi gerçi arada konularına denk geliyorum yapma dediğim herşeyi yapıyorsun ama olmuyor görüyorsun bir kerede benim dediğim yoldan git.

bağlama taktiğin şu olacak kafa yoracak ve zaman harcayacaksın.çok koşacaksın firmaya göre anında çözümler üreteceksin.telefonla iletişim kur mail atma

yumurta markan çok bilindik değil bunu unutma fiyatların gerçekten iyi mi onu iyi bilmen gerekiyor fiyatlar yüksekse zaten giremezsin.

şık dosya klasör yapacaksın
mevcut gıda sertifikaları
yumurta üretim çiftlik görselleri ve bilgileri
firma tanıtımı
ve yumurta şeklinde masa üstü seni ve firmanı hatırlatacak her hangi birşey tasarlayacaksın
firma ziyaretlerine bunlarla gideceksin ve tabiki bedelsiz yumurta vereceksin 15 lik 30 luk senin bileceğin iş denemeleri lazım ahçılar inattır yumurta kötü der giremezsin ahçıyada ürünü iyi tanıtman anlatman pazarlaman lazım.

ama ilk seferde sipariş alırsan o firmayı iyi araştır paran kalması yüksek ihtimal.
kurumsal yerler genelde zincir markalardan tedarik eder metro epey aktiftir restaurant otel sektöründe.

tavsiyem kurumsal restaurant otel cafe gibi işletmeleri kovala ve rut planını buna göre kur gecenin 2 sinde yumurta iste getiririm de ve getir.
akcesmeli yilmazist34

kişi bu mesajı beğendi.

yilmazist34 yilmazist34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek yumurta toptancısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
vermiş olduğunuz değerli bilgiler için çok teşekür ederim..

www.hedefyumurta.com

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

hocam adwords ile bağlayamazsın cafe otel restaurantları.
sadece paran ve zamanın gider benden söylemesi gerçi arada konularına denk geliyorum yapma dediğim herşeyi yapıyorsun ama olmuyor görüyorsun bir kerede benim dediğim yoldan git.

bağlama taktiğin şu olacak kafa yoracak ve zaman harcayacaksın.çok koşacaksın firmaya göre anında çözümler üreteceksin.telefonla iletişim kur mail atma

yumurta markan çok bilindik değil bunu unutma fiyatların gerçekten iyi mi onu iyi bilmen gerekiyor fiyatlar yüksekse zaten giremezsin.

şık dosya klasör yapacaksın
mevcut gıda sertifikaları
yumurta üretim çiftlik görselleri ve bilgileri
firma tanıtımı
ve yumurta şeklinde masa üstü seni ve firmanı hatırlatacak her hangi birşey tasarlayacaksın
firma ziyaretlerine bunlarla gideceksin ve tabiki bedelsiz yumurta vereceksin 15 lik 30 luk senin bileceğin iş denemeleri lazım ahçılar inattır yumurta kötü der giremezsin ahçıyada ürünü iyi tanıtman anlatman pazarlaman lazım.

ama ilk seferde sipariş alırsan o firmayı iyi araştır paran kalması yüksek ihtimal.
kurumsal yerler genelde zincir markalardan tedarik eder metro epey aktiftir restaurant otel sektöründe.

tavsiyem kurumsal restaurant otel cafe gibi işletmeleri kovala ve rut planını buna göre kur gecenin 2 sinde yumurta iste getiririm de ve getir.

Yumurta satasım geldi valla.
yilmazist34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al