hocam adwords ile bağlayamazsın cafe otel restaurantları.
sadece paran ve zamanın gider benden söylemesi gerçi arada konularına denk geliyorum yapma dediğim herşeyi yapıyorsun ama olmuyor görüyorsun bir kerede benim dediğim yoldan git.

bağlama taktiğin şu olacak kafa yoracak ve zaman harcayacaksın.çok koşacaksın firmaya göre anında çözümler üreteceksin.telefonla iletişim kur mail atma

yumurta markan çok bilindik değil bunu unutma fiyatların gerçekten iyi mi onu iyi bilmen gerekiyor fiyatlar yüksekse zaten giremezsin.

şık dosya klasör yapacaksın
mevcut gıda sertifikaları
yumurta üretim çiftlik görselleri ve bilgileri
firma tanıtımı
ve yumurta şeklinde masa üstü seni ve firmanı hatırlatacak her hangi birşey tasarlayacaksın
firma ziyaretlerine bunlarla gideceksin ve tabiki bedelsiz yumurta vereceksin 15 lik 30 luk senin bileceğin iş denemeleri lazım ahçılar inattır yumurta kötü der giremezsin ahçıyada ürünü iyi tanıtman anlatman pazarlaman lazım.

ama ilk seferde sipariş alırsan o firmayı iyi araştır paran kalması yüksek ihtimal.
kurumsal yerler genelde zincir markalardan tedarik eder metro epey aktiftir restaurant otel sektöründe.

tavsiyem kurumsal restaurant otel cafe gibi işletmeleri kovala ve rut planını buna göre kur gecenin 2 sinde yumurta iste getiririm de ve getir.