wmaraci reklam
lidertakipci

arkadaşlar bu konuda lütfen yardımcı olurmusunuz

7 Mesajlar 721 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar ben sahibinden sitesinden 2 adet faturalı hat alacağım anlaşmaya vardık satıcı bana dedi kimlik ön arka bilgilerini yollayın ben burdan adınıza aktif edeyim sizde en yakın turkcell timden hattınızı alırsınız bu şekilde oluyormu? birde kafama takılan arkadaşlar ben buna kimlik bilgilerimi yolladım bu adam hattı adıma açsa ve konuşabildiği kadar konuşsa ben büyük bir sıkıntı içinde kalırmıyım? bu işlerden anlayanlar lütfen bilgi verirmi bana çok acil bir durum

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle yaptığınız şey oldukça saçma birşey yani internetten hat çıkartma belki biraz daha normal karşılanır ancak sahibinden.com üzerinden yani nerdeeeen nereye alaka...

Asıl konuya gelelim kesinlikle iptal ettirin yakın bir polise de gidin üzerime çıkan hatların tümünü iptal ettirmek istiyorum vb bir başvuru yapın.

Aylardır polis mesaj gönderiyor üzerinize hat çıkartılabilir e-devletten kontrol edin diye yani dostum gerçeten çok saçma birşey yapmışsın kusura bakma...
KaanGiRGiN

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

cagman adlı üyeden alıntı

Öncelikle yaptığınız şey oldukça saçma birşey yani internetten hat çıkartma belki biraz daha normal karşılanır ancak sahibinden.com üzerinden yani nerdeeeen nereye alaka...

Asıl konuya gelelim kesinlikle iptal ettirin yakın bir polise de gidin üzerime çıkan hatların tümünü iptal ettirmek istiyorum vb bir başvuru yapın.

Aylardır polis mesaj gönderiyor üzerinize hat çıkartılabilir e-devletten kontrol edin diye yani dostum gerçeten çok saçma birşey yapmışsın kusura bakma...

hocam adamın sabinden.com sitesinde dükkanı var ve bir sürü numara satışı var ben daha yapmadım bilgi almak istedim zaten kimlik bilgilerimi yollamaya sıcak bakmıyorum akrabam var istanbulda ona aldırcam hatları zaten kendide dedi akraban varsa gelip alabilir elden diye şuana kadar kimlik bilgilerimi netten hiç biryere yollamadım ama uygun fiyatta hatlar alınır :D

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Bu tür saçma işlere kesinlikle girmeyin orada dükkanı olması hiçbirşeyi değiştirmez ülkemizde vergi veren **************lar var.

10 TL az vermek için bu girişimi yapıyorsanız başınıza geleceklerden 10TLye kurtulamazsınız bilginiz olsun !!!

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

cagman adlı üyeden alıntı

Bu tür saçma işlere kesinlikle girmeyin orada dükkanı olması hiçbirşeyi değiştirmez ülkemizde vergi veren **************lar var.

10 TL az vermek için bu girişimi yapıyorsanız başınıza geleceklerden 10TLye kurtulamazsınız bilginiz olsun !!!

10 tl olsa 50 tl fazla veririm sağlama giderim ama bunlarda yarıdan çok fark var ben akrabamla görşüp bu satıcının yanına bir yollayım olmazsa

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar sahibinden.com üzerinde görüştüğünuz kişi sanıyorum ki normal bir bayi sahibi ve sahibinden sitesi üzerinden de sipariş alıyor. Daha önceki alışveriş ve dükkan puanlamasina bakabilir gerekirse sahibinden iletişim merkezini arayabilir bu dükkan hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama sorunuza gelecek olursak anladığım kadarı ile hosunuza giden bir hattı satın almak istiyorsunuz. Bunun için hattın açılışını hattı satın aldığınız bayiden yapmanız gerekmektedir. Yani o şahıstan beğendiğiniz numarayı almak istiyorsanız o kimlik fotokopisini o adama vermek zorundasınız. Çünkü hatlar serili şekilde bayilere dağıtılır. Hangi hat hangi bayi de bulunuyor merkez tarafından bilinir. Arkadaşın size bulunduğunuz yerden alırsınız dediği. Yedek hattı çıkarttımaktir. Size orijinal hattı gondermediginden sadece adınıza açtığından dolayı size en yakın bayiye giderek adınıza kayıtlı satın aldığınız numaranın yedek sim kartını almanızı söylemiş.

Genel olarak bakılırsa bu şahıs bayi satışı yapıyorsa ki başka seçenek olamaz herhangi bir problem olmaz. Ama yine de dükkana gidip elden alabilecek bir yakınınız varken böyle şeylere gerek duymyn.

Ve şunu hatırlatmak isterim ( daha önceden GSM sektörün de çalıştığım için ) bizlere karton karton hatlar gelirdi ( sipariş ettikçe) hatlarin kutularını ben acar sıralamasını yapardım. Ve her kutu da illa ki seri numaraları denk gelir 8080 6060 7070 vs. Gibi. Bunları özellikle ayırır kendi adıma kayıt eder sonrasında satisini yapardım. Beğendiğiniz numaraya ödediğiniz tutar %300/500 kârli olduğunu unutmayın :)

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

AliTasc1 adlı üyeden alıntı

Merhabalar sahibinden.com üzerinde görüştüğünuz kişi sanıyorum ki normal bir bayi sahibi ve sahibinden sitesi üzerinden de sipariş alıyor. Daha önceki alışveriş ve dükkan puanlamasina bakabilir gerekirse sahibinden iletişim merkezini arayabilir bu dükkan hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama sorunuza gelecek olursak anladığım kadarı ile hosunuza giden bir hattı satın almak istiyorsunuz. Bunun için hattın açılışını hattı satın aldığınız bayiden yapmanız gerekmektedir. Yani o şahıstan beğendiğiniz numarayı almak istiyorsanız o kimlik fotokopisini o adama vermek zorundasınız. Çünkü hatlar serili şekilde bayilere dağıtılır. Hangi hat hangi bayi de bulunuyor merkez tarafından bilinir. Arkadaşın size bulunduğunuz yerden alırsınız dediği. Yedek hattı çıkarttımaktir. Size orijinal hattı gondermediginden sadece adınıza açtığından dolayı size en yakın bayiye giderek adınıza kayıtlı satın aldığınız numaranın yedek sim kartını almanızı söylemiş.

Genel olarak bakılırsa bu şahıs bayi satışı yapıyorsa ki başka seçenek olamaz herhangi bir problem olmaz. Ama yine de dükkana gidip elden alabilecek bir yakınınız varken böyle şeylere gerek duymyn.

Ve şunu hatırlatmak isterim ( daha önceden GSM sektörün de çalıştığım için ) bizlere karton karton hatlar gelirdi ( sipariş ettikçe) hatlarin kutularını ben acar sıralamasını yapardım. Ve her kutu da illa ki seri numaraları denk gelir 8080 6060 7070 vs. Gibi. Bunları özellikle ayırır kendi adıma kayıt eder sonrasında satisini yapardım. Beğendiğiniz numaraya ödediğiniz tutar %300/500 kârli olduğunu unutmayın :)

size link adresini vereceğim teşekkürler yorumlarınız için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al