freelance iş ilanları

Bir ekip oluşturalım

3 Mesajlar 489 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar wmaracı arkadaşlarım;
Size öncelikle bir genel anlatım yapayım. Arkadaşlar, bir projem var. Ve sizi asla yarı yolda bırakacak gibi bir niyetim veya kötü bir niyetim yok. Bir ekip oluşturmak istiyorum. Gerekirse İstanbul içinde bir kafede veya başka bir yerde buluşup toplantı yaparız. Birbirimizi daha iyi tanımak amaçlı, genel bir sohbet amaçlı, proje amaçlı konuşabiliriz. Buluşup tanışırsak güven konusunda daha iyi noktalara geliriz. Okulda yeni bir sınıfta hiç kimseyi tanımazken tanışır gibi. Bizim ekibimizin temelinde birbirimize güvenme yatsın, birlik olsun.

Arkadaşlar peki bizim amacımız ne olacak? Bizim amacımız sitemizi yönetmek olacak. Daha iyi bir tabirle. Bir shiftdelete.net bir chip.com.tr veya bir teknoblog.com gibi olabilmek. Bizim sitemiz weyzle.com olacak, içinde forum gibi sistemleri olur. Bunu başarabiliriz birlikte. Ben şimdiden size bir söz vermek istiyorum; 1 aylık kadar bir zaman oldu bunu açalı. Bana göre olduğundan fazla gelişme gösterdi. Bunu daha da ileri taşıyabiliriz. Bana daha fazla güvenmenizi sağlayacak bir buluşma yapmak istiyorum. Weyzle.com'a ait reklam hesaplarını, hosting hesaplarını size göstererek sizden bir şey gizlemeyerek kanıtlamak istiyorum. Güvenme konusu artık size kalmış bir konu. Sitemizde büyük siteler gibi telefon, tablet gibi teknoloji aletlerin incelemelerini yapabiliriz. Yani her yönden sesimizi duyuralım. Sitemiz ileriki zamanlarda yüksek miktalarda kazanç bir kar yaparsa da kendi adımıza çalışabiliriz. Bizim ekip, bizim site.

Peki tek weyzle.com'mu olacak? Hayır sizinde siteniz varsa onuda katalım birlikte ilerleyelim.

Özel sormak istediğiniz konular varsa p.m. atabilirsiniz.
Genel olarak sormak istediğiniz konular varsa buradan da cevap verebilirsiniz.

Teşekkür ederim :)

wmaraci
reklam

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
Ben açıkçası böyle bir şeyin mümkün olmayacağı görüşündeyim. Sebebi ne dersen; birincisi bu sitenin kitlesi lise ve üniv. öğrencilerinin üç-beş harçlığım çıksın maksadıyla takılanlardan ibaret. Yani çoğu genç arkadaş günü kurtarma derdinde ki, kendilerine göre haklıdırlar. İkincisi insanlar tahmin etmediğinden daha fazla bencildir. Bunu tecrube ederek ileri zamanlarda daha iyi anlarsın. Yine de her zaman gençlerin bir araya gelip, yeni projeler üretmesinden yanayım. Ama bu projeler Moda sitesi, Tekoloji sitesi vb. kavramların dışına çıkması koşuluyla...
MyMeMo

kişi bu mesajı beğendi.

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)

BlackStone adlı üyeden alıntı

Ben açıkçası böyle bir şeyin mümkün olmayacağı görüşündeyim. Sebebi ne dersen; birincisi bu sitenin kitlesi lise ve üniv. öğrencilerinin üç-beş harçlığım çıksın maksadıyla takılanlardan ibaret. Yani çoğu genç arkadaş günü kurtarma derdinde ki, kendilerine göre haklıdırlar. İkincisi insanlar tahmin etmediğinden daha fazla bencildir. Bunu tecrube ederek ileri zamanlarda daha iyi anlarsın. Yine de her zaman gençlerin bir araya gelip, yeni projeler üretmesinden yanayım. Ama bu projeler Moda sitesi, Tekoloji sitesi vb. kavramların dışına çıkması koşuluyla...

Ne olsada düşüncelerinize saygılıyım, dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al