wmaraci reklam

Biraz geç kalınmış olabilir ama YouTube projem

4 Mesajlar 547 Okunma
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merha adeğerli WMaracı üyeleri ,

Hep hayalimde ve hedefimde olan YouTube işine bir kez daha burnumu sokuyorum ve bu girişimimde başarısızlıkla sonuçlansın istemiyorum , biliyorum artık oyun videosu çekerek biryerlere gelinmesi çok zor (imkansız değil , burak oyundanın kankisisindir çekersin hemen patlarsın vs.)

Konseptimiz biraz daha farklı bu sefer .io uzantılı oyunlar bulunacak sadece yani agar.i0 slither.i0 diep.io gibi oyunların videoları bulunacak bu şekilde kolaylıkla büyüyebilirim diye düşünüyorum daha iki video yükledim ve 2 abonem oldu siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

Dipçe: İlerde kafamdaki konsepte döndüreceğim kanalı zaten ama şimdiden büyümek istiyorum :D

isteyenler için kanal linki ne şuradan ulaşabilirsiniz.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Voltaren Bence işe yarar.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Profesyonel olduğunu göstermen lazım. Video görüntün, güzel ses kaydı, güzel göze hoş duran bir ortam vs. Ayrıca her oyunun videosunu çekip yükleyemezsin. Sitenin izin veriyor olması gerekir. Ayrıca çaldığın şarkılarda da telif hakkı ihlali olmamalı. Ya parasını verip - ticari amaçla kullanıma uygun olan lisans- kullanmalısın yada sahibinin kullanımına serbest bıraktığı müzikler olmalı. Bunlar tamamsa imkansız olayını aşıp çok çooook zor aşamasına rahatlıkla geçebilirsin :)

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
PHPacemisi Hocam müzikler NCS den alıyorum yani telifsiz kullanılabilir müzikler sistemi oturtana kadar biraz aksaklıklar olacak gibi ama teknik konuları halledicem diğer videolarda birde bu tarz internet sitelerinin reklamı en iyi youtubede videolar sayesinde oluyor yani karşı değiller adeta videosunu çekelim diye can atıyorlar emin olun :D

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al