wmaraci reklam

Boşta bu domaini sizce iş görür mü

2 Mesajlar 632 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

merhaba arkadaşlar nekadarkazaniyor.com domaini'ni boşta olduğunu gördüm ilk başta satarım amaçlı kayıt ettim daha sonra alanında çok fazla rekabet olmadığını görünce domainin'de güzel olduğunu düşünüyorum keyword gibi geliyor. Bende blog kurdum içerik satın aldım bazılarını kendim yazdım sizce nasıl iş görür mü devam ettirilmeli mi? Yatırıma değer mi? tavsiye ve fikirlerinize açığım

içerik oluşturduğum başlıkları googlede kontrol ettiğim zaman güzel sıralamalarda yer aldığımı rekabetin fazla olmadığı bir alan gibime geldi, her başlık'da sıralamadayım 20 içerik var 3 tanesinde ilk 10 dayım 7 tanesinde ise ilk 100 deyım

edit: başlık için üzgünüm dikkatsizliğime gelmiş "boşta bu domaini buldum sizce iş görür mü" olacaktı düzenleme yapacağım bulamadım

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Erdemakale (27.02.2022 16:02)

Shou

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

musaarikanhdd musaarikanhdd Ruh Adam Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 21 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

YouTube'a Ne kadar kazanıyor aramasını yaparsan cidden anlarsın deli bir aranma hacmi ve izlenme oranları var. bu alan adı ile en az 1500 meslek ne kadar kazanıyor diye atarsan bence pasif gelir yaratırsın nacizane fikrim.

Shou HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al