wmaraci reklam

Bu domaine, ne tür site olur ?

14 Mesajlar 1.254 Okunma
wmaraci reklam

sametozkan sametozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Facebook Ticareti
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, www.gevezeblog.net domaini aldım yaklaşık 1 hafta önce. Billdiklerimi resimli ve özgün bir şekilde anlattım fakat yazacak hiçbir şey aklıma gelmiyor. Genel bir blog olarak düşünmüştüm, fakat kararımı değiştirdim galiba.

Uzman olduğun konuda yaz diyeceksiniz, uzman olduğum bir konu maalesef yok. Öyle kişisel gibi bir blog olmasını da istemiyorum.

Para kazanabileceğim, en azından hit alabileceğim bir fikriniz varsa belirtir misiniz? Geveze Blog domaini ile ne paylaşabilirim, ne tür bir blog olur ?

Ayrıca sosyal medyadan hiç ziyaretçi çekemiyorum. Sosyal medya sayfalarımı hesaplarımı nasıl büyütebilirim ?

"Derdim kadar olsaydı kuvvetim, benimle baş edemezdi kasvetim." -Sagopa Kajmer
wmaraci
reklam

Vaybe Vaybe Vaybe.Net Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 9, (%100)
magazin dünyasındakı dedikoduları kim kime ne demiş, kim kimle kavga ediyor. saçma olaylar vs.. aklıma ilk bunlar geldi, son gelende kocakarı lafları :D

https://www.vaybe.net

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

Vaybe adlı üyeden alıntı

magazin dünyasındakı dedikoduları kim kime ne demiş, kim kimle kavga ediyor. saçma olaylar vs.. aklıma ilk bunlar geldi, son gelende kocakarı lafları :D

Yorum için sağolun hocam. Tutmaz gibi geldi biraz :)

yazyagmuru yazyagmuru Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, onedio.com ve nediyor.com gibi bir şey yapabilirsini bence, gevezeblog'a da uygun olur diye düşündüm. Mesela en klişe olanı ölmeden yapılması gereken 50 şey..
Evcil hayvan beslemeniz için 20 sebep.. Yalnız insanların anlayabileceği 20 şey vs gibi.. İlginç konular bulursanız bence okunursunuz:) umarım yanlış bir yönlendirme yapmamışımdır, iyi forumlar dilerim..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

yazyagmuru adlı üyeden alıntı

Merhaba, onedio.com ve nediyor.com gibi bir şey yapabilirsini bence, gevezeblog'a da uygun olur diye düşündüm. Mesela en klişe olanı ölmeden yapılması gereken 50 şey..
Evcil hayvan beslemeniz için 20 sebep.. Yalnız insanların anlayabileceği 20 şey vs gibi.. İlginç konular bulursanız bence okunursunuz:) umarım yanlış bir yönlendirme yapmamışımdır, iyi forumlar dilerim..

Fikrinizi beğendim hocam. Bu paylaşımları benim mi keşfetmem lazım yoksa fotoğrafları verdiğiniz linklerden mi almalıyım, yani fotoğraflar alıntı ama yazılar orjinal olsa bir problem çıkar mı? Hem Blogger altyapısı ve güzel bir tema ile bu fikri gerçekleştirebilir miyim? Son olarak şuan ki gevezeblog'dan mı devam etmeliyim, yoksa yeni bir blog kurup domainimi oraya mı yönlendirmeliyim (yani sıfırdan mı başlamalıyım, alexa değeri sıfırlanır mı, zararı olur mu)

Bu sorularıma cevap verirseniz çok güzel olur hocam.

• Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

sametozkan adlı üyeden alıntı

Fikrinizi beğendim hocam. Bu paylaşımları benim mi keşfetmem lazım yoksa fotoğrafları verdiğiniz linklerden mi almalıyım, yani fotoğraflar alıntı ama yazılar orjinal olsa bir problem çıkar mı? Hem Blogger altyapısı ve güzel bir tema ile bu fikri gerçekleştirebilir miyim? Son olarak şuan ki gevezeblog'dan mı devam etmeliyim, yoksa yeni bir blog kurup domainimi oraya mı yönlendirmeliyim (yani sıfırdan mı başlamalıyım, alexa değeri sıfırlanır mı, zararı olur mu)

Bu sorularıma cevap verirseniz çok güzel olur hocam.

Çok sevindim, sizin keşfetmeniz bence site özgünlüğünüz yönünden çok büyük artı.. Bence görseller alınabilir ama tabi, sonuçta onlar da konuyu yazıp gif ve fotoğrafları başka yerden alıyorlardır.. Yeter ki konu ve yazılar özgün olsun..
Bence olur neden olmasın ki, çok ziyaretçi alan bloglar var.. Bence gevezeblog çok hoş bir alan adı.. Alexa vs hiç anlamıyorum ben nacizane fikirlerimi söyleyebiliyorum ancak :( ben çok yeniyim bu internet konularında.
Bu sorunuza cevap veremeyeceğim için özür dilerim ..

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

yazyagmuru adlı üyeden alıntı

Çok sevindim, sizin keşfetmeniz bence site özgünlüğünüz yönünden çok büyük artı.. Bence görseller alınabilir ama tabi, sonuçta onlar da konuyu yazıp gif ve fotoğrafları başka yerden alıyorlardır.. Yeter ki konu ve yazılar özgün olsun..
Bence olur neden olmasın ki, çok ziyaretçi alan bloglar var.. Bence gevezeblog çok hoş bir alan adı.. Alexa vs hiç anlamıyorum ben nacizane fikirlerimi söyleyebiliyorum ancak :( ben çok yeniyim bu internet konularında.
Bu sorunuza cevap veremeyeceğim için özür dilerim ..

Fikir ve yazınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

• Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

sametozkan adlı üyeden alıntı

Fikir ve yazınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Ben çok teşekkür ederim asıl, değer verdiğiniz için. Umarım güzel yerlere gelir gevezeblog :) iyi forumlar dilerim..

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
kendin üretebilirsin
eğer liste sitesi yapacaksan detay araştırma içine girmen lazım
9gag, buzfeed, distractify gibi sitelerin fun bölümlerini takip edebilirsin
listelist ve onediodan içerik alabilirsin, bu kopyaya girmez çünkü onedio komple kopya
ama hertelden blog olması daha iyi olur. kadın, erkek, yaşam tarzı, doğa, hayvanlar aklına ne geliyosa yazmanız lazım. "gevezeblog" adının hakkını vermeniz lazım
çok işiniz var çok...

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

kendin üretebilirsin
eğer liste sitesi yapacaksan detay araştırma içine girmen lazım
9gag, buzfeed, distractify gibi sitelerin fun bölümlerini takip edebilirsin
listelist ve onediodan içerik alabilirsin, bu kopyaya girmez çünkü onedio komple kopya
ama hertelden blog olması daha iyi olur. kadın, erkek, yaşam tarzı, doğa, hayvanlar aklına ne geliyosa yazmanız lazım. "gevezeblog" adının hakkını vermeniz lazım
çok işiniz var çok...

onedio gibi bir site yapmak maalesef blogger altyapısında mümkün değil gibi görünüyor. en iyisi her telden devam etmek olacak. ama nedense aklıma yazacak hiçbir şey gelmiyor. ne yapmalıyım hocam? ayrıca sosyal medyada takipçim yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al