wmaraci reklam

Bu Proje Tutar Mı?

46 Mesajlar 5.372 Okunma
wmaraci reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Ben de 2.kategori diyorum. Daha bir dikkat çekici.
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
İkinci kategoriyi seçmek sitersim. Ayrıca sizinle çalışmak yada ortak olmayıda düşünürüüm
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
tabikide 1. kategori ama şöyle bir şey de yapabilirsin toptan bir yer ile anlaş hizmet alan yanında hediye seçebilsin mesela kulaklık, usb bellek v.s 5 adet iphone 5 alacağına 1 adet iphone 5 fiyatına daha çok müşteri çekme imkanınız olur.
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

seap seap emredeger.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Backend Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 11, (%100)
Ikinci kategori bencede daha ilgi cekici acikcasi bir hosting firmasinin cekilisinde alacagim somut bir hediye acikcasi her zaman o firmayi hatirlayacagim ve "aa su firmadada %99 uptime aliyordum cok iyi" olarak hatirlamak isterim.
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Ben bugüne kadar hiçbir çekilişe katılmadım buradaki birçok kişi de şansının çok düşük olduğunu biliyordur. Bunları yapmak yerine daha ucuza hosting ve domain verseniz, hediye bütçeniz 10 bin TL madem 3 bin liralık zararına satış yapsanız daha fazla dikkat çekersiniz. Mesela şimdi siz domaini 9 TL'ye vermiş olsanız ben bile 5-6 tane alırım :)
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money

seridijital seridijital Firma Rehberi Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Baskı (Firma Sahibi)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 101 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

Unduli adlı üyeden alıntı

Çekiliş sıklığı belirtilmediğine göre bunun yerine puan biriktirip katalogdan seçmeyi tercih ederdim. Tabii ki ondan önce hosting firmasında sınırsız hosting saçmalığı olmamasını da isterdim.

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Ben de 2.kategori diyorum. Daha bir dikkat çekici.

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

İkinci kategoriyi seçmek sitersim. Ayrıca sizinle çalışmak yada ortak olmayıda düşünürüüm

ErenGEMİCİ adlı üyeden alıntı

tabikide 1. kategori ama şöyle bir şey de yapabilirsin toptan bir yer ile anlaş hizmet alan yanında hediye seçebilsin mesela kulaklık, usb bellek v.s 5 adet iphone 5 alacağına 1 adet iphone 5 fiyatına daha çok müşteri çekme imkanınız olur.

seap adlı üyeden alıntı

Ikinci kategori bencede daha ilgi cekici acikcasi bir hosting firmasinin cekilisinde alacagim somut bir hediye acikcasi her zaman o firmayi hatirlayacagim ve "aa su firmadada %99 uptime aliyordum cok iyi" olarak hatirlamak isterim.

Makalepaneli adlı üyeden alıntı

Ben bugüne kadar hiçbir çekilişe katılmadım buradaki birçok kişi de şansının çok düşük olduğunu biliyordur. Bunları yapmak yerine daha ucuza hosting ve domain verseniz, hediye bütçeniz 10 bin TL madem 3 bin liralık zararına satış yapsanız daha fazla dikkat çekersiniz. Mesela şimdi siz domaini 9 TL'ye vermiş olsanız ben bile 5-6 tane alırım :)

Arkadaşlar fikir ve görüşleriniz için teşekkür ederim. Bu kadar fikir ve görüş bize yetiyor. herkesin emeklerine görüşlerine sonsuz saygı teşekkür ederiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al