wmaraci reklam

Bumerang hakkında düşünceleriniz nelerdir?

7 Mesajlar 755 Okunma
wmaraci reklam

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)
Açıkçası ne kadar adil bir oylama yapılmakta bilemiyorum. http://bumerang.hurriyet.com.tr/bume...g-odulleri.htm

Jüriye baktığımızda web dünyasının önemli isimleri yanısıra gazeteci , komedyen flnda bulunmakta. Web site oylamasında bir gazetecinin yada bir komedyenin dışardaki adamdan ne farkı olabilir? Nasıl bir kıstası göz önünde bulundurarak eleyecek/onaylayacak?

Geçen sene başvuru yapmıştım ama çok çok şaşırdığım amatörce sitelerin oylama girdiğini görünce başvuru yapmamaya karar verdim.

Sizinde düşüncelerini merak ediyorum?
NovaCep Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ercell ercell Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Yılmaman lazım. Mücadele etmen gerek. Onlar bu olayın farkına varmış zaten. Çünkü geçen sene ki siteler yüzünden ciddi bir tepki almışlar.

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)
Ek Olarak:

ercell adlı üyeden alıntı

Yılmaman lazım. Mücadele etmen gerek. Onlar bu olayın farkına varmış zaten. Çünkü geçen sene ki siteler yüzünden ciddi bir tepki almışlar.

Açıkçası geçen seneden sonra benim için önemini kaybetti

Ek:Tabi inş. wmaracindan siteleride görmek güzel olur oylamada.

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
geçen sene ve daha önceki sene oylamalar nasıl oldu neye göre seçildi bilmiyorum. sadece kendimi geliştirmek amaçlı,bazı şeyleri başarmak adına ve yılmadığımı göstermek için bu yarışmaya katıldım. Sonuç ne olur bilemem ama ben her zaman blogumu geliştireceğim.
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

Teamtofas.com
wmaraci
wmaraci

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Sonuçta BuMerang'da varız. Ve ben kendi adıma, Bumeranga dahil olmak için teklif alıp, çok da kararsız kalmıştım, katılsam mı katılmasam mı diye. Çünkü ben sitelerimi geliştirmek için siteye konu eklemekten başka çok da bir şey yapmam, ve link falan da almam, Bumerangdan haberim bile yoktu, nasıl bir sistem olduğunu falan bilmiyordum. Dahil oldum, teklifi getiren kişi istediğim zaman çıkabileceğimi söylemişti, girer girmez reklamla başladım... VS. Sitemi Bumeranga dahil olmadan önce nasıl geliştiriyorsam, sonrasında da öyle geliştirdim. Ödüller için de aynı şey geçerli. Katılırım, neden katılmayayım, bana ne zararı olacak, ya tutarsa? Kaldı ki, ben Bumerangın çok faydasını gördüm; hem reklam; hem de hit açısından bana çok desteği oldu.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Ben bu tür oylamalarda adil olunduğuna inanmıyorum. Blog Ödülleri'de, Bumerang'da aynı. Önceki senelerde katıldığımda benden çok daha kötü sitelerin benden kat kat fazla oy almaları beni şaşırtmıştı.
furkandemirci

kişi bu mesajı beğendi.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
O insanların çevresi ile de alakalı sanırım, aynı çelişkiyi ben de yaşıyorum. Örnek vermem gerekirse, 20.000 beğeneni olan bir Facebook sayfasında paylaşılan SMS linki, 1000 beğeneni olan sayfada paylaşılan linkten muhtemelen 20 kat daha fazla oy verecek; site takipçilerinin site bilgisi yok bu 1, 2.'si de, insanların diğer adaylardan haberi yok ki, karşılarına hangi site gelirse ona oy veriyorlar, ya da hatır için veriyorlar vs...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al