freelance iş ilanları

Dev Proje - Adsense

11 Mesajlar 1.871 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

UnderWaffle UnderWaffle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bu zamana kadar ufak sitelerle 5-10 lira kazanmışlığım var adsense ile. Sermaye ve pek çevrem olmadığından pek fazla uğraşmadım. Şuan toplam 3 ortak ile adsense işine gireceğiz ve çevre, sermaye, imkanlar çok güzel. Sizlerden istediğim bana bu imkanlar çerçevesinde öneriler sunmanız..

Sektör : moda, giyim
Tür : Wp Blog

- 3 Internet cafede toplamda 200 bilgisayarda site giriş sayfası yapılacak.
- 400 liralık backlink reklam bütçemiz var.
- Facebookta 4 adet (gönderileri : 500-600 beğeni olan) aktif ve % 100 organik 2 kız 2 erkek profili var.
- 5.000 adet el ilanı bastıracagiz ve kuaför, giyim mağazaları önlerinde kadınlara dagitacagiz.
- Facebook için 200 lira ayırdık. Günlük 10 liradan 20 gün anasayfada gönderi reklamı vereceğiz.
- Sınırsız derecede özgün makale ve fotoğraf arsivlenmis durumda.

1 Hafta içerisinde alan adına tam karar verip başlıyoruz.

Sizce böyle bir çalışmaya neler ekleyelim, çıkaralım. ?
Böyle bir site ne kadar kazanç getirir tahmini ? ( ilk 3-4 ay kazanma umudumuz yok zaten hatta adsense bile 2. 3. Aydan sonra eklenebilir acelemiz yok)

wmaraci
reklam

Skala Skala https://mekasosyal.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İletişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 32 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Modayı yakından takip etmelisiniz. Tabi erkek olarak da bu zor. Yanınıza bayan bir editor almalısınız. Bu şekilde daha iyi olur.
UnderWaffle

kişi bu mesajı beğendi.

c0nnet c0nnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekominikasyon - Seo uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 6, (%100)
Adsense kazanç mı istiyorsun CEVAP : SEO .
UnderWaffle

kişi bu mesajı beğendi.

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Reklam ve kitle hakkında düşünceler güzel bence. Tek bir sıkıntı var. Yazacağınız makaleler gerçekten faydalı olmalı ki el ilanını alıp siteye giren okuduğu yazıdan fayda görüp tekrar yeni bir şeyler var mı diye baksın. Mesela internet kafede giriş sayfası yaptınız ama giren kişi direk üstten Google, Facebook falan yazıp sayfanızı kapatacak. 5-6 sn sitede kalmaları zararlı olabilir gibi geliyor bana.
TayfunGuler UnderWaffle

kişi bu mesajı beğendi.

Youtube: Kod Dershanesi
wmaraci
wmaraci

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
ben de sınırsız yazı ve fotoğraf arşivinize değineyim. Bence bunları günde eşit miktarlarda sitenizde yayınlayın. Hepsini bir kerede yüklemekten kaçının derim.. Ben günlere bölüyorum ve faydasını da görüyorum. Başarılar
UnderWaffle

kişi bu mesajı beğendi.

Elimden Geliyor

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

ben de sınırsız yazı ve fotoğraf arşivinize değineyim. Bence bunları günde eşit miktarlarda sitenizde yayınlayın. Hepsini bir kerede yüklemekten kaçının derim.. Ben günlere bölüyorum ve faydasını da görüyorum. Başarılar

Yusufberki adlı üyeden alıntı

Reklam ve kitle hakkında düşünceler güzel bence. Tek bir sıkıntı var. Yazacağınız makaleler gerçekten faydalı olmalı ki el ilanını alıp siteye giren okuduğu yazıdan fayda görüp tekrar yeni bir şeyler var mı diye baksın. Mesela internet kafede giriş sayfası yaptınız ama giren kişi direk üstten Google, Facebook falan yazıp sayfanızı kapatacak. 5-6 sn sitede kalmaları zararlı olabilir gibi geliyor bana.

Hocam söyle bir tavsiye aldım ben başka bir forumdan. Net cafede anasayfa yapın site bol bol hit kassin aksamda tanınmis organik feys hesaplarindan 5dklik bi gonderi paylasip kaldirin diye ( reklamlara tiklar misiniz ) gibisinden. Böylece sayfa TO orantısız olmaz ve adsense çok incelemez diye. Illegal seyleri pek sevmem sayfayida riske atmak istemem ama mantıklı gibi geldi daha önce hiç denemedim sizce riski olur mu?

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
böyle güzel bir projeyi sulandırmaya çöp etmeye gerek yok. hiç girmeyin böyle şeylere, adsense anlamayacak mı 5 dk içerisinde tıklamanın bir anda arttığını.

Elimden Geliyor

• Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

böyle güzel bir projeyi sulandırmaya çöp etmeye gerek yok. hiç girmeyin böyle şeylere, adsense anlamayacak mı 5 dk içerisinde tıklamanın bir anda arttığını.

Bencede haklısınız. Teşekkürler

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Bir klişe söz vardır Google mouse hareketlerini bile takip ediyor diye. Düşünün günde 400 bilgisayar 10 insan değiştirse 4000 kişi girmiş 4 IP kullanılmış 2 dk durulmamış sitede. Siz karar verin yinede.

Youtube: Kod Dershanesi

halituzan halituzan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 42 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
ben öneri vereyim kafe için, şöyle birşey olabilir iki farklı tarayıcı açılır birinde sizin site diğerinde de google ana sayfası tabi ön planda google ana sayfa diğer sayfada sizin site

ayriyetten bazı web siteleri yapıyor bi kodlama ile sitede sayfa kendi kendine gezebiliyor. Yani siteye girdiğimizde 15sn de bir otomatik başka sayfalar açılıyor böyle bir sistem olabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al