freelance iş ilanları

Domain nasıl sice ne yapabilirim

18 Mesajlar 1.910 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

Alpha adlı üyeden alıntı

Rica ederim eğer alan adın aktif ise hosting sağlıyabilirim sıkıntın olmasın.

şu an regliyorum hocam son adımdayım teşekkür ederim hocam reseller var ama yarıdımınız için teşekkürler

wmaraci
reklam

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

şu an regliyorum hocam son adımdayım teşekkür ederim hocam reseller var ama yarıdımınız için teşekkürler

Ben Teşekkür ederim ne demek görevimiz, bu arada SEO' dan anlarmısınız benimde size ufak bir sorum olsa ?

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

Alpha adlı üyeden alıntı

Ben Teşekkür ederim ne demek görevimiz, bu arada SEO' dan anlarmısınız benimde size ufak bir sorum olsa ?

tabiki hocam özelden yazınız . yardımcı olurum

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Ö.M Yolu ile dönüş yapıyorum konuyu ufaktan kirlettiğim için tüm üyelerin affına sığınıyorum.
Doping Creative

kişi bu mesajı beğendi.

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m
wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

Alpha adlı üyeden alıntı

Arkadaşa katılıyorum forumlar artık çoğaldı önüne gelen forum açıyor, dediklerimden alınmayınız lütfen.
Bence'de bir 'WordPress' kurarak rahatınıza bakmalısınız, bot bulmak biraz zor ama yazdırabilirsiniz de tabiki.
Sıkı ve güvenilir bir çevreniz varsa bunlarda zor olmasa gerek, akılda kalıcı derken bu arada benimde bir sitem var bana uyduğu için öyle geliyor ancak aldıktan sonra herşey değişiyor, diyorsun ki ulan adam bunlamı uğraşsın aslında severse/sevdirirsen uğraşır yayın hayatında başarılar dilerim.

Son cümleye katılıyorum. Size belki görüntü olarak parlak bir fikir gelebilir de bunu neticede Google indekslerken böyle düşünerek yapmayacak. Ha çok mu gerekli webmaster sitesi için içinde webmaster geçiyor olması? Tabii ki değil. İyi bir seo çalışmasıyla bu alan adını da yukarılara çıkartırsınız ama benim için birşey ifade etmedi doğrusu. Arkadaşların dediği gibi forum piyasası şöyle böyle oturdu TR'de. Çok orjinal bir script yazdırıp, diğer sitelerdekinden farklı bir e-ticaret altyapısı ve kullanıcı derecelendirmesi yaparsanız isme bile bakmadan gelir herkes ama şu an için rekabet içinde bu domainin şansı az.
Bol kazançlar dilerim. Kolay gelsin.

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Son cümleye katılıyorum. Size belki görüntü olarak parlak bir fikir gelebilir de bunu neticede Google indekslerken böyle düşünerek yapmayacak. Ha çok mu gerekli webmaster sitesi için içinde webmaster geçiyor olması? Tabii ki değil. İyi bir seo çalışmasıyla bu alan adını da yukarılara çıkartırsınız ama benim için birşey ifade etmedi doğrusu. Arkadaşların dediği gibi forum piyasası şöyle böyle oturdu TR'de. Çok orjinal bir script yazdırıp, diğer sitelerdekinden farklı bir e-ticaret altyapısı ve kullanıcı derecelendirmesi yaparsanız isme bile bakmadan gelir herkes ama şu an için rekabet içinde bu domainin şansı az.
Bol kazançlar dilerim. Kolay gelsin.

Hocam Forum kurma fikrim yok açıkcası ilerde ziyaretcim çok olur ozaman derimki bi deniyeyim şuanlık. net domainin almıyacağım ama vvebmaster.com bende. düşüncem wordpress ile güzel temaları türkçeleştirip yayınlamak. birde güzel bir site analiz tools scripti ama aslında ben siteye ingilizcede yapıp yurtdışına hitabende kullanıcağım.Demiyorumki hedefim büyük webmaster forumu kurcam bunu düşünmedim ingilizce seo yaparım webmaster araç sitesi birde blog üzerine script-tema-eklenti-Soru cevap-Seo ve internet girişimciliği hakkında yazılar düşünüyorum.hobi gibi bigün baktım 10 K tekil görürüm 1 sene sonra forum denerim belki düşüncem bu yönde

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Hocam Forum kurma fikrim yok açıkcası ilerde ziyaretcim çok olur ozaman derimki bi deniyeyim şuanlık. net domainin almıyacağım ama vvebmaster.com bende. düşüncem wordpress ile güzel temaları türkçeleştirip yayınlamak. birde güzel bir site analiz tools scripti ama aslında ben siteye ingilizcede yapıp yurtdışına hitabende kullanıcağım.Demiyorumki hedefim büyük webmaster forumu kurcam bunu düşünmedim ingilizce seo yaparım webmaster araç sitesi birde blog üzerine script-tema-eklenti-Soru cevap-Seo ve internet girişimciliği hakkında yazılar düşünüyorum.hobi gibi bigün baktım 10 K tekil görürüm 1 sene sonra forum denerim belki düşüncem bu yönde

Adsense bazlı bir gelir yöntemi düşünüyorsanız ve buna mani içerik olmayacaksa en mantıklısı ingilizce zaten. TR'de adsense geliri diplerde. Ya da dediğiniz gibi hem türkçe hem ingilizce açıp keyfinize bakarsınız.
Hayırlı bir başlangıç olur umarım.
Kolay gelsin.

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Adsense bazlı bir gelir yöntemi düşünüyorsanız ve buna mani içerik olmayacaksa en mantıklısı ingilizce zaten. TR'de adsense geliri diplerde. Ya da dediğiniz gibi hem türkçe hem ingilizce açıp keyfinize bakarsınız.
Hayırlı bir başlangıç olur umarım.
Kolay gelsin.

Teşekkür ederim fikirlerinizi paylaştığınız için. Warez içerik olmuyacak fakat adsensede tema paylaşımı yasak değilse bir problem yok

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al