wmaraci reklam

E-ticaret Projemde Takıldım Kaldım

10 Mesajlar 1.267 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

doctor doctor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 54 / 43
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,

tisortfab.com adında kişiye özel tişört ve hazır tasarım tişörtler sattığım bir e-ticaret sitem var. Siteye 2-3 gün arayla ürün ekliyorum sosyal medyada paylaşıyorum ve ara ara seo çalışması yapıyorum.

Bu işte bir üst levele nasıl geçerim fikriniz var mı ? Şu an ciromu arttıracak bir stratejiye ihtiyacım var. Bana fikir verebilir misiniz her konuda görüş ve düşünceye açığım.

wmaraci
reklam

HakanKorkz HakanKorkz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mesleğim yok
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
Hiç denenmemişi denemen gerekli mesela Sevdiğim Hep üstüm de konsepti oluşturulabilir örnek verecek olursak gün ışığın da şekil değişen t-şörtler var siz de mümkünse böyle t-şörtler yapabilirsiniz gün ışın da farklı bir sevdiğimin adı resmi çıka bilir mesela eş ve kızı gibi

https://hakankorkmaz.site

doctor doctor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 54 / 43
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam, değerli öneriniz için teşekkür ederim ancak, baskı yaptığımız sistem tişörtün gün ışığında renk değiştirmesine olanak sağlamıyor.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Öncelikle sitenizi gerek konsept gerek tasarım anlamında çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Bu tarz bir sektör için ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz en iyi platform instagramdır. Tabi ki bunu yaparken etkili pazarlama stratejileri uygulamanız gerekir.

Instagram'da pazarlama kolay gibi görünse de aslında hiç de öyle değildir. Profesyonel post tasarımı, yüksek kullanıcı etkileşimi ve özellikle hızlı destek gibi bir çok önem unsur bulunmakta.

Instagram dışında tabi ki diğer sosyal medya platformlarından ve google adwordstan da faydalanabilirsiniz.

Tabi önemli olan doğru kampanyalar yapıp bütçenizi en verimli şekilde kullanmaktır. Kampanyaları kendiniz yapacaksanız ufak bütçelerle başlayarak yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz.

Başarılar dilerim ..
doctor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cansin39 cansin39 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 2 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
fenomenlere bedava ürün gönderin paylaşsınlar.
doctor comonda2

kişi bu mesajı beğendi.

Napoleontr Napoleontr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 113 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
doctor Bence T-shirt tasarımlarını geliştirmen lazım bknz:https://www.sporsweat.com/
https://www.bedayz.com/
doctor

kişi bu mesajı beğendi.

atiyazilim atiyazilim www.ati.istanbul Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 85 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Öncelikle sitenizdeki yabancı dil sözcükleri temizlemenizi tavsiye ederim.
İkinci olarak sizin bir farklılığınız olmalı. Tişörtleriniz farklı olmalı veya özgün bir kategoride çeşitli tasarımlar bulmanız lazım.
Üçüncüsü reklama ve zamana ihtiyacınız var. Buraya açtığınız fikir alma konusu size müşteri olarak dönebilir. Reklamın iyisi kötüsü azı çoğu olmaz. Her zaman her yerde yaptığınız reklam size dönüş yapar.

Reklam tavsiyem: Küçük gruplara mesela öğrenci topluluklarına, fakültelere, derneklere gidip anlaşmalısınız. Onlarla bir tasarım için anlaştığınızda 10,20, 30 satarsınız. Ve bu anlaşma ile çokça kişiye ulaşmış olursunuz. Anlaşamadığınız kişilere de en azından reklam yapmış olduğunuzu düşünmelisiniz.

Bu proje sizin tek projeniz olmalı ve her gün her gece bununla uğraşmalı, geliştirmeli ve tanıtmalısınız ki gelir elde edip sektörde adınız olabilsin. Bunları da ne kadar çok kişiyle yapabilirseniz o kadar iyidir...
doctor

kişi bu mesajı beğendi.

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam, hazır tişörtlerinizin bulunduğu bir kategori açıp anasayfa da direk sepete ekle şeklinde bağlantı vermenizi öneririm. BIr yer de okumuştum kullanıcı memnuniyeti ve site de aradığını bulma daha çok süre geçirme anlamında e ticaret için olumlu sonucları olabiliyormuş.
Ek olarak Facebook da liseli sohbet gruplari ve hediyelik eşya grupları vesaire var buralara üye olmanızı ve eğer olumlu geri dönüşler alabileceginize inandığınız grup varsa da(etkileşimi yüksek grup) 3 5 liraya reklam vermenizi de öneririm.
Bunların yanısıra aktif olarak kendi kullandığım bir yöntem daha var. Sitem de paylaştığım içerik eş zamanlı olarak bagladigim sosyal medya hesaplarında(Facebook sayfam,Twitter,Pinterest vb.) paylaşılıyor.
Size son tavsiyem de şu olacak. Işinizin tasarım boyutu da olduğu için Pinterest i olabildiğince verimli kullanmanızı öneriyorum çünkü Pinterest ahalisinin büyük çoğunluğu biraz daha kaliteli müşteri diyebilirim. Hem sitenize ciddi trafik sağlarsınız hem de müşteri. Aklima gelen bir şey olursa iletirim. Ben yapamadım, sanırım yanlış sektörü seçtiğimden dolayı(kitap sektoru) umarım siz yaparsınız. Kolay gelsin başarılar.
doctor

kişi bu mesajı beğendi.

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net

hawk8220 hawk8220 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam satış kanalını arttırman faydana olur
Mesela pazaryeri n11den falan satmak düşünülebilir
Yada diğer satıcılara sattırabilirsin
Tasarım yarışması vs yapıp dikkat çekebilirsin
Mesela en çok sipariş alan tasarımcıya 10.000₺ ödül gibi adamlar eşine dostuna aldirsa 5 katını kazanırsın :) aklıma gelenler bunlar

https://www.tarzbuya.com

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Piyasada bunun gibi onlarca site mevcut. Ancak reklam vererek para kazanabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al