wmaraci reklam

E ticaret sitesi

19 Mesajlar 1.741 Okunma
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
HeroTürk Tek kategori 10 ürün için her hangi bir yazılım kullanabilirsiniz, problem olmayacaktır.

Pazaryerleri entegrasyonu için hangi yazılımın size daha az maliyet çıkaracağını hesaplamak sizin için daha mantıklıdır bu durumda.

Kiralık yazılımlardan bahsediyorsanız; tamamen para tuzağıdır. Sizi adwords reklam bağımlısı yapmaktan başka bir işe yaramaz. Yıllık para ödersiniz ayrıca. Adı üzerinde kiracı olursunuz, site size ait olmaz.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

cengiz09 cengiz09 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle ne olursa olsun büyük bir reklam payı yoksa sadece sosyal medya reklamları ile satış yapacaksanız woocommerce üzerine paytr tarzı ödeme sistemleri uygulayın çok kaliteli temalar mevcut ama büyük düşünüyorsanız profesyonel bir script kiralayabilirsiniz yıllık 3-5 bin TL arasına

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar.

Burada her paylaşım altına kavga gürültü çıkaracak kişileri toplamış olursunuz.

1. Düzen yok ağzına gelen konuşuyor çünkü işi bilende bilmeyende atlıyor.
2. Sorduğunuz sorunun herhangi bir işe yarar cevap gelmediğini görüyorsunuz.
3. Aylardır takip ediyorum bir çok konunun altına gelen cevapların hepsininde egoist kişilerin yazdıkları yorumlar ve bilmedikleri konu hakkında iddia etmeleri.
4. Düzen gelmesi gerekiyor çünkü gerçekten takip ettiğim kadarıyla Wmaraci'nın kalitesi git gide düşüyor bence.

Bunları neden yazdım onuda açıklayayım.

yilmaz70 hocam bu işin ahbabı yani opencart yapacaksanız kesinlikle sözünü dinleyin.

Ama ben woocommerce yani wp yapacam diyorsanız da gidin themeforest de milyonlarca tema var alın kurun optimize edin yolunuza devam edin.

Haa ben anlamam diyorsanız profesyonel hizmet alın, oda yetmezse hiç bulaşmayın gidin profesyonel yazılım firmalarından en bariz örnek faprika yazılımı arayın gerçekten işini seven kişilerden hizmet alın.

Tartıştıkça düzen bozulacak emin olun..
yilmaz70 muhammetali70

kişi bu mesajı beğendi.

alminatasarim alminatasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 129 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
ideasoft bayisiyim. dilerseniz size yardımcı olabilirim.

Ayrimnet Web Çözümleri
www.ayrim.net

Web Tasarım - E-Ticaret ve Marka Tescil
wmaraci

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
kapasiteniz büyüklük, gelecek yatırım hakkında düşüncelerinizi söylerseniz ileriye dönük bir yazılım önerebilirim.

edit: küçük işmiş benim önereceğim size fazla gelir.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
opencart bu iş için biçilmiş kaftandır.

plex plex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 29 / 39
  • Ticaret 10, (%100)
Opencart kullan tavsiyem

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Didimedya Ne güzel yazmışsınız, helal olsun.

Ben daima tecrübelerimi aktararak danışmanlık ediyorum insanlara.

Mesela diyorum ki Adwords kullanmayın; Opencart zaten hızlı index alıyor az sabredin. Site açılır açılmaz Adwords reklam kullanmak büyük hatadır. Önce 3 ay gibi bir süre beklemeli, bu arada sitenizi sürekli düzenlemeli ve geliştirmelisiniz. Eğer bunu yapmayacaksanız zaten e-ticaret işine girmeyin. Ticaret her zaman sabır ister. Bugün site açtım, hemen para gelecek diye bir dünya yok maalesef. Bırakalım bu hayalleri.

Mesela diyorum ki kiralık yazılım kullanmayın. Sadece kiracı olursunuz, boş yere para ödersiniz, seo namına hiç bir gelişme yaşanmaz ve reklam bağımlısı olduğunuz gibi site sizin değildir nihayetinde.

Şimdi burada benim menfaatime bir yazı mı var merak ediyorum? Komisyon falan mı alıyorum? Doğruları okumak neden bu kadar zor anlaşılıyor?

Ha, diyeceksiniz ki Opencart hizmeti veriyorsun o yüzden böyle övüyorsun.

Woocommerce hizmeti de veriyorum ama çok ürün satışında tavsiye etmiyorum. Sadece az ürün satışı olacak ise problem olmayacaktır düşüncesi ile hizmet veriyorum. Hatta daha yakın bir zamanda bir üye woocommerce hizmeti istedi, vergi mükellefi olmadığını beyan edince hizmet vermedim kendisine.

Magento hizmeti de veriyorum. Ama maliyetleri yüksek.

Şimdi neden Opencart gibi işinizi yıllarca görecek bir yazılım varken üstelik emin olduğum bir yazılım! Neden başka tavsiyede bulunayım ki?

Herkese iyi forumlar, bol kazançlar dilerim.

Not: E-ticaret hakkında açılan onlarca konu var. Üyelerden ricam bu tarz konular açmadan önce lütfen forumda araştırın. Gereksiz tartışma diyaloglarına girmekten yoruluyor insan. Mesela biri yazmış '' küçük işmiş, benim önerim size fazla gelir'' diye. Saçma sapan bir yorum. Bir tane yararlı bir paylaşım yaptığını görmedim malaesef. Yahu size ne milletin bütçesinden, parasından alemburda Ben küçük adamım. Sen büyük adamsın vesselam.
HeroTurk muhammetali70

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Didimedya Ne güzel yazmışsınız, helal olsun.

Ben daima tecrübelerimi aktararak danışmanlık ediyorum insanlara.

Mesela diyorum ki Adwords kullanmayın; Opencart zaten hızlı index alıyor az sabredin. Site açılır açılmaz Adwords reklam kullanmak büyük hatadır. Önce 3 ay gibi bir süre beklemeli, bu arada sitenizi sürekli düzenlemeli ve geliştirmelisiniz. Eğer bunu yapmayacaksanız zaten e-ticaret işine girmeyin. Ticaret her zaman sabır ister. Bugün site açtım, hemen para gelecek diye bir dünya yok maalesef. Bırakalım bu hayalleri.

Mesela diyorum ki kiralık yazılım kullanmayın. Sadece kiracı olursunuz, boş yere para ödersiniz, seo namına hiç bir gelişme yaşanmaz ve reklam bağımlısı olduğunuz gibi site sizin değildir nihayetinde.

Şimdi burada benim menfaatime bir yazı mı var merak ediyorum? Komisyon falan mı alıyorum? Doğruları okumak neden bu kadar zor anlaşılıyor?

Ha, diyeceksiniz ki Opencart hizmeti veriyorsun o yüzden böyle övüyorsun.

Woocommerce hizmeti de veriyorum ama çok ürün satışında tavsiye etmiyorum. Sadece az ürün satışı olacak ise problem olmayacaktır düşüncesi ile hizmet veriyorum. Hatta daha yakın bir zamanda bir üye woocommerce hizmeti istedi, vergi mükellefi olmadığını beyan edince hizmet vermedim kendisine.

Magento hizmeti de veriyorum. Ama maliyetleri yüksek.

Şimdi neden Opencart gibi işinizi yıllarca görecek bir yazılım varken üstelik emin olduğum bir yazılım! Neden başka tavsiyede bulunayım ki?

Herkese iyi forumlar, bol kazançlar dilerim.

Not: E-ticaret hakkında açılan onlarca konu var. Üyelerden ricam bu tarz konular açmadan önce lütfen forumda araştırın. Gereksiz tartışma diyaloglarına girmekten yoruluyor insan. Mesela biri yazmış '' küçük işmiş, benim önerim size fazla gelir'' diye. Saçma sapan bir yorum. Bir tane yararlı bir paylaşım yaptığını görmedim malaesef. Yahu size ne milletin bütçesinden, parasından alemburda Ben küçük adamım. Sen büyük adamsın vesselam.

Yazarken nasıl yazacağımı sana sorarım abisi. İster beğenirsin ister begenmezsin. Teşekkürler dersin geçersin uzatmaya gerek yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al