wmaraci reklam

E-ticarette Satışlarımı Artıramıyorum

17 Mesajlar 2.207 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
1 yıldır e-ticaret yapıyorum ama gelir gideri karşılıyor doğru düzgün kâr ve satış sayısına ulaşamıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum hem ürün hem teknik anlamda. Trendyol gittigidiyor ve n11 de mağaza mevcut. Aynı zamanda sitemizde var site adresi:
https://nettens.com

wmaraci
reklam

Mazi Mazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 43 / 31
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam nacizane fikrim ürün çeşitliliğini artırman daha net güzel açıklamalar ve çekici görseller eklemen

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

Mazi adlı üyeden alıntı

Hocam nacizane fikrim ürün çeşitliliğini artırman daha net güzel açıklamalar ve çekici görseller eklemen

Ürünleri düzenleyeceğim hocam teşekkürler, ürün tavsiyeniz var mı

Mazi Mazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 43 / 31
  • Ticaret 7, (%100)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Ürünleri düzenleyeceğim hocam teşekkürler, ürün tavsiyeniz var mı

Pandemi sürecinde Kolonya dezenfektan maske vs. olabilir hocam yeni bir ürün gelirse farklı bir maske veya ürün kesinlikle o olabilir. Gerçi bu dönemde her şey belirsiz tam bir ürün gelmiyor aklıma Araç ve pc satışı arttı onlar için ürünler olabilir pc için wepcam,kulaklık (uzaktan eğitim için) yada araçlar için parçalar bardaklık, koltuk kılıfı, direksiyon vites kılıfı, emojeler yapışkanlar vs.

Birde hocam bu hepsiburada ve trendyol kesintileri hakkında bilginiz var mı bende girmek istiyorum sektöre ama kar payı ne durumda.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

Mazi adlı üyeden alıntı

Pandemi sürecinde Kolonya dezenfektan maske vs. olabilir hocam yeni bir ürün gelirse farklı bir maske veya ürün kesinlikle o olabilir. Gerçi bu dönemde her şey belirsiz tam bir ürün gelmiyor aklıma Araç ve pc satışı arttı onlar için ürünler olabilir pc için wepcam,kulaklık (uzaktan eğitim için) yada araçlar için parçalar bardaklık, koltuk kılıfı, direksiyon vites kılıfı, emojeler yapışkanlar vs.

Birde hocam bu hepsiburada ve trendyol kesintileri hakkında bilginiz var mı bende girmek istiyorum sektöre ama kar payı ne durumda.

Tavsiyeler için teşekkürler hocam, hepsini uygulayacağım. Trendyol %30 hepsinburada %25 alıyor bizim kategoride. +4.40 TL kargo parası kesiliyor eğer müşteri öderse kargoyu. Baya bi kesinti var bize para kalmıyor diyebilirim:)

mimarcan mimarcan Mimar Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
Vtcam

Ciddi komisyon alıyorlarmış.

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Dışarıdan bakıldığında Google varlığınız zayıf kalıyor. Organikten satış alamıyorsunuz büyük ihtimalle. Organik satışlar reklam giderlerini karşılar ya da minimize eder. Merchant center yönetiminiz de ya yok ya da iyi takip edilmiyor. Alışveriş reklamlarına bütçenize uygun (az da olsa) yatırım yaparak dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Pazaryerlerindeki varlıklarınızı inceledim. Rekabetin yüksek olduğu bir kategoride ortalama 100 kadar ürün hacmi ile satış yapıyorsunuz. 100 adet ürün ve yüksek rekabet ortamı yan yana gelince işinizi biraz zorlaştırıyor. Pazaryeri içinde reklam çalışması yaparak fiyatınıza güveniyor iseniz avantaj elde edebilirsiniz. Kar marjlarınız da düşük olduğu için fiyatta rekabet edip aynı anda reklam vermek işinizi zorlaştırabilir. Trendyol mağaz adınızı da sanırım farklı eklemişsiniz. Var olan kitlenizi bölmek gibi bir hataya sebebiyet veren bu durumun da önüne geçmenizi tavsiye ederim. Ürün seçiminizi gözden geçirerek daha farklı ürünler seçmeniz ve pazar analizi sonucunda bu seçenekleri gözden geçirmeniz satışlarınızı artıracaktır. Aslında daha çok yapılacak iş var da :)
abdullahztrk

kişi bu mesajı beğendi.

Atilla34 Atilla34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Bizdede mağaza açmanı önerrim daha düşük komisyon oranı ödersin yedi24ilan.com mağaza ücretsiz ilan 450 adet verbilirsin.

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Seo yapın, binlerce backlink alın. Sitenin tasarımı ve görselleri bana hiç güven vermiyor, daha güzel bir tema bulun ve backlink alın başarı gelir zaten.
casablanca

kişi bu mesajı beğendi.

casablanca casablanca No Pain No Gain Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Javadanadam adlı üyeden alıntı

Seo yapın, binlerce backlink alın. Sitenin tasarımı ve görselleri bana hiç güven vermiyor, daha güzel bir tema bulun ve backlink alın başarı gelir zaten.

Merhaba
bendede satış problemi var çok araştırdım ancak backlink konusunda güvenilir bir bilgi alamadım
yardımın dokunurmu acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al