lostyazilim

E-Ticaret için Öneriler

16 Mesajlar 1.915 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
2-3 yıldır e-ticaretle ilgileniyorum. e-ticaret sistemleri size yalnızca komisyon veriyor. para kazanabileceğinizi zannetmiyorum.

para kazanabilmeniz için fiyatını kendi belirlediğiniz ürünleri satmanızda fayda var. bunun içinde piyasayı araştırıp işe başlamanız gerekiyor, bu gerçekten büyük bir emek. bu emeği sarf ederseniz sermayenizin 500 TL'si ile işinizi kurabilirsiniz, kalan 2500 TL işinizi büyütmenizi hızlandırır

wmaraci
reklam

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)

cadettt adlı üyeden alıntı

Güzel soyledin ama benim gun icinde bunlarla ugrasacak vaktim pek yok.Ben sadece araci bir site kurucam alinan urunler yetkili firma tarafindan otomatik olarak gonderilecek :)

bu mantık ile network çülere para kaptırırsınız :)

cadettt cadettt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

2-3 yıldır e-ticaretle ilgileniyorum. e-ticaret sistemleri size yalnızca komisyon veriyor. para kazanabileceğinizi zannetmiyorum.

para kazanabilmeniz için fiyatını kendi belirlediğiniz ürünleri satmanızda fayda var. bunun içinde piyasayı araştırıp işe başlamanız gerekiyor, bu gerçekten büyük bir emek. bu emeği sarf ederseniz sermayenizin 500 TL'si ile işinizi kurabilirsiniz, kalan 2500 TL işinizi büyütmenizi hızlandırır

siz mesela satacağınız ürünleri nereden buluyorsunuz veya kazancınız ne durumda Pm'den yazabilir misiniz ?

"Bilgi güçtür"
mavimagaza.net

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
incir diye bir yer var oraya bakabilirsin.

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
wmaraci

hosunn hosunn Kendin Ol Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IT Administrator
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 33 / 67
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba,

Eğer çalışmak istediğiniz alan belli ise hosting ve alan adı hizmetinizi verip ürün için toptancınızı Gaziantep üzerinden ayarlayıp sistemi otomatik yapabiliriz fakat sisteme girip siparişleri onaylamanız gerekmekte eğer düşünürseniz bilgi verici ÖM yollayabilirim.

cadettt cadettt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

Repax adlı üyeden alıntı

E-ticaret zor ve zahmetli bir iştir. Yeterli sermaye olmaması durumunda nasıl normal bir dükkan batıyorsa bununda normal bir dükkan işletmekten farkı yoktur. İnternet üzerinde olması sadece müşterileri dükkan zahmetinde kurtarmış olur fakat sistem değişmez. Artı olarak kargo maliyeti yükler. İyi bir operasyon olmadan çok fazla ürün satmanız zor. Kar marjı yüksek ürünler ile tek bir ürüne odaklanmalısınız. Araştırın ve tek bir ürün bulun, onu satın. Pazarcı mantığı ile düşünün.

Tavsiyeleriniz guzel ama tek bir ürün dusunmuyorum. Piyasada surekli modası degisen urunler var. Ben bir urune odaklansam 6 ay sonra artik ilgi kalmasa o urune karsi zaten 6 ayda bu isi ancak ogrenirim tam ogrendim kazaniyorum derken rekabet artar benim karım duser. O yuzden tek urun tehlikeli bence

Ek Olarak:

hosunn adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Eğer çalışmak istediğiniz alan belli ise hosting ve alan adı hizmetinizi verip ürün için toptancınızı Gaziantep üzerinden ayarlayıp sistemi otomatik yapabiliriz fakat sisteme girip siparişleri onaylamanız gerekmekte eğer düşünürseniz bilgi verici ÖM yollayabilirim.

Tesekkur ederim teklifiniz ancak henuz tam olarak satıs yapacagim urunleri belirlemedim su an fikir asamasindayim o yuzden buraya konu actim

Ek Olarak:

yigitcankus adlı üyeden alıntı

incir diye bir yer var oraya bakabilirsin.

incir referans olmadan üye kabul etmiyor.Eger bilginiz varsa guvenililirlik ve kazanci hakkinda bilgi verebilir misiniz ?

"Bilgi güçtür"
mavimagaza.net
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al