wmaraci reklam

E-Ticaret İle Satış

3 Mesajlar 702 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Magnetor Magnetor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yüksek Lisans Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 27 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

Herkese iyi akşamlar, 30 yıldır peder marketçilik yapıyor, şuan birçok şubemiz var.

Marketlerimizin bulunduğumuz bölgede henüz Trendyol Hızlı Market ve Getir gibi markalar hizmet vermiyor.

Ben bu işi e-ticarete nasıl dökebilirim? İnternet üzerinden satış yapmak istiyorum farklı fikirlere de açığım. Önerileriniz neler?

(Gıda, deterjan, kozmetik temininde bir sıkıntı yok. Aklınıza gelebilecek birçok süpermarket ürünü mevcut.)

HCYLMZ

kişi bu mesajı beğendi.

diziforum.net
wmaraci
reklam

HCYLMZ HCYLMZ 👑WordPress Hizmetleri👑 Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 👑WordPress Hizmetleri👑
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 3, (%100)

Magnetor adlı üyeden alıntı

Herkese iyi akşamlar, 30 yıldır peder marketçilik yapıyor, şuan birçok şubemiz var.

Marketlerimizin bulunduğumuz bölgede henüz Trendyol Hızlı Market ve Getir gibi markalar hizmet vermiyor.

Ben bu işi e-ticarete nasıl dökebilirim? İnternet üzerinden satış yapmak istiyorum farklı fikirlere de açığım. Önerileriniz neler?

(Gıda, deterjan, kozmetik temininde bir sıkıntı yok. Aklınıza gelebilecek birçok süpermarket ürünü mevcut.)

Merhaba WooCommerce altyapısı ile E ticaret sitenizi kurup google, facebook vb. Platform reklamları ile de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

E Ticaret sitesi ve SEO Konusunda yardımcı olabilirim PM ya da WhatsApp tan ulaşmanız yeterli. 

Magnetor

kişi bu mesajı beğendi.

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)

E ticarette başarmanın iki yolu var 1) Senin sattığın ürünü başka hiç kimse satmaycak 2) Senin sattığın ürün her yerde varsa senin fiyata kimse satmayacak.

Şöyle düşünün hepsiburada, trendyol gibi siteler varken ben neden seni tercih edeyim? Bunun iki sebebi olabilir sendeki fiyat hiçbir yerde yok veya sendeki ürün hiçbir yerde yok.

acemisokagi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al