wmaraci reklam

Fikirlerim var param yok

14 Mesajlar 1.871 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Wmaracının güzel insanları, gece uyumayanları ve ben gibi müdavimleri.

Aklımda bir proje vardı ama benim bunu yapacak ne zamanım ne de param var. Hani olur ki yapmak isteyenler olur diye de paylaşmak istedim.

Site girişinde geniş ben burdayım diyen bir arama motoru olacak.
Hemen altında da Türkiye haritası. Her ilin üzerine tıkladıngında. O il hakkında yazılmış (ÖZGÜN) makaleler. Gidilecek yerler mekanlar. Fotograflar vs. yer alacak.

Tek bir adam bunun üstesinden gelemez. Tek başına girecek olan varsa da vazgeçsin. Bu iş ekipsiz olmaz arkadaşım.

Her il hakkında detaylı bilgiler girmek için orayı iyi tanımak lazım. Bu yüzden bir kullanıcı paneli oluşturarak. Ziyaretçilerden de yazı ve makale gönder şehrini tanıt şeklinde destek alınabilir.

Sonrasında illerdeki otellerden şurdan burdan biraz da reklam alırsınız. Siteniz tutar.

Ben bu projeyi yapmayı çok istiyordum ama dediğim gibi maddiyat gerekli birazda. En önemlisi de zaman ikisi de ben de yok. Hiç de olmadı zaten.

Hayallerimi böyle bedava dagıtıyorum dostlarım.
nrkn emregurcan fstdesk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emregurcan emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)
Aklımı okuyorsunuz sanırsam , geziyor.net'i böyle bi proje için açmıştım daha sonrasında maddi imkansızlıklar yüzünden böyle bi siteye çevirdim hala aklımızda öyle bir proje olduğundan ve finallerim başladığından dolayı ilgilenemiyoruz. 2 kişiyiz suanda :) eğer bilgi sahibi bir ekip kurabilirsek ne mutlu olur
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Güzel bir proje olabilir hocam. Ama gerçekten maddiyat gerektiren bir proje.

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Bence proje çok güzel üzerine de katılabilecek bir hayli şey var, umarım yakın zamanda fırsat ( maddi manevi) bulup kendi projeni hayata geçirirsin zira bu fikirler her zaman uzun vadede kazandırır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
emregurcan gibi gibi aslında fena olmamış ama. Ben üst düzey profesyonel bir yazılımdan söz ediyorum. Ayrıca internetten alınan resimler yerine kullanıcıların eklediği canlı ve güncel fotograflar insanların daha fazla ilgisini çekecektir diye düşünüyorum.

Sadelik de çok önemli bu yüzden anasayfayı çok sade hayal etmiştim ben sadece arama motoru ve Tr haritası.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
2 Yıldır üzerinde çalıştığım ve halen devam eden projemin sadece bir kategorisi bu senin aklındaki. Evet şehir şehir, ilçe ilçe, köy köy kategorilere ayırmak sonra her biri için içerik üretmek her ne kadar gözü korkutsa da ben projemin şehir tanıtım kategorisinde sona geldim. Şu anda elimde aklına gelebilecek bütün il, ilçe, mahalle ve köyler için üretilmiş özgün içerikler mevcut ve arşivimde duruyor. Ortalama 70k içerik mevcut.

Bir kaç ili böyle yazmaya başladıktan sonra insan sıkılıyor evet ya da aklına gelen başka bir projeye yönelmek istiyor fakat bu işler sabır işi. Buna benzer, arşiv niteliğinde bir çok alanda içerik üretiyorum, aklına gelebilecek her şey ve bu içerik üretme aşaması 1 yıl daha sürecek planlarıma göre. Sonrasında da internet sitesini açıp milyonlarca içeriği gireceğim ve toplamda 4 sene emek etmiş olduğum projemin kaymağını yemeye başlayacağım.

En azından film sitesi, genel blog, forum açıp 2-3 ay sonra olmuyor, tutmuyor, hit yok, para yok gibi kelimelerle kendimi avutmak istemediğim için sabırlı bir şekilde projeme içerik üretiyorum.

Saygılarımla.
dlkrnugur eusanmaz blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Dorebar inşallah güzel bir site olur emeklerin boşa çıkmaz kardeşim.

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
blogagaci inşallah abi ben gerçekten umutluyum bu konuda. Bir çok alanda içerik üretip arşivliyorum. Dediğim gibi 1 yıl daha böyle devam edeceğim ve sonrasında site haline getireceğim. Gerçekten emek sarf ediyorum ve karşılığını alacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum.
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Dorebar ama üyelik sistemini de düşün derim. Her yeri gidip gezmek zor anlatmak zor. Fakat üyelerden destek alırsan çok daha canlı olacağını düşünüyorum.

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
blogagaci hocam zaten mevcut olacak. Şunu da belirteyim projem sadece şehir tanıtım ile alakalı değil. Şehir tanıtım kısmı projemde sadece bir tane kategori :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al