wmaraci reklam
lidertakipci

Film sitesi hakkında bilgi

4 Mesajlar 825 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kadirsaim kadirsaim İnşaat Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 7 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar; Zamanında bir hevestir birazda para gözlülük yüzünden bir film sitesi açtım(imzamda mevcut olan site) Sonrasında ilk hevesle tabi bütün paramı yatırdım siteye, platin paket seo çalışması, sitelere reklamlar, google reklamları. Derken buna rağmen site ilk 500 sayfada film izle kelimesinde çıkmıyor. Kendi adıyla google'da 2-3 sayfada çıkıyor. Bunun moral bozuklugu yetmez gibi aldığım hosting firması 2güne bir site yogun diye siteyi kapatıyor yada sunucuları çöküyor arıyorum yapacak birşey yok diyor(yoğun dediğimde 500-1000 arası tekil hit firmanın halini siz düşünün artık). Herneyse bir yandanda robot gibi film girmekten bıkınca tabi site kaldı sonra oylece bomboş. Bütün emeklerde çöpe. Güncel olmayınca her geçen gün geriledi. Sonrasında şimdi tekrar emek vermeye başladım bir ay kadar önce yeni bir tema daha aldım ki oda çok memnun etmedi biraz emek verdim yine reklam verdim falan ama yine gözle görülür bir yükselme olmuyor ve ziyaretçi sayısı az. Amacım ilk yatırdığım paraları bari geri kazanmaktı açıkcası kar etmeyi falan geçtim.
Bunları anlatma sebebimde siteye şu noktadan sonra ne şekilde bir yol izleyerek bir yerlere getirebilirim. Şu an satsam ne kadar para eder ve sizin önemli düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. Tek ricam ben şu fiyata şu çalışma yaparım gibi teklifler etmeyin arkadaşlar sadece bilgi alışverişi yapmak istiyorum bahsettiğim gibi yukarıda da bu siteye daha fazla yatırım yapmak gelmiyor içimden. Okuyan vakit ayıran herkese şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

resul37c resul37c WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 49 / 102
  • Ticaret 5, (%100)
Ö.M Gönderdim kardeşim

Elipveres Elipveres WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Benim de film sitem vardı bir zamanlar. Hiç para harcamamıştım siteye. Tabii domain'e para vermiştim o ayrı. İsmi de cinevies'ti. Siteyi açarken ve yayın kısmının uzun bir süresinde hep "İyi hizmet" vermeyi planladım. Para kazanmak için kasmadım hiç. Sonuç olarak istediğim kelimede ilk sayfaya girmeyi de başardım (hatta ilk 5'e girmiştim yanlış hatırlamıyorsam) ardından hâlâ pişmanlığını yaşadığım şekilde siteyi elden çıkardım neden yaptım bilmiyorum.

Planların nasıl bilemem ama dediğim gibi "Ben iyi bir şey yapıp koyayım da varsın para kazandırmasın" mantığıydı benim ki. İşime de yaradı.
Seni de tatmin eder mi? :)

kadirsaim kadirsaim İnşaat Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 7 / 31
  • Ticaret 15, (%100)

resul37c adlı üyeden alıntı

Ö.M Gönderdim kardeşim

Cevap gönderdim hocam ilginiz için tesekkurler

Ek Olarak:

Elipveres adlı üyeden alıntı

Benim de film sitem vardı bir zamanlar. Hiç para harcamamıştım siteye. Tabii domain'e para vermiştim o ayrı. İsmi de cinevies'ti. Siteyi açarken ve yayın kısmının uzun bir süresinde hep "İyi hizmet" vermeyi planladım. Para kazanmak için kasmadım hiç. Sonuç olarak istediğim kelimede ilk sayfaya girmeyi de başardım (hatta ilk 5'e girmiştim yanlış hatırlamıyorsam) ardından hâlâ pişmanlığını yaşadığım şekilde siteyi elden çıkardım neden yaptım bilmiyorum.

Planların nasıl bilemem ama dediğim gibi "Ben iyi bir şey yapıp koyayım da varsın para kazandırmasın" mantığıydı benim ki. İşime de yaradı.
Seni de tatmin eder mi? :)

Hocam su an biktim acikcasi emek verip karsiligini alamayinca :) bide belirttigim diger sebeplerden dolayi

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al