wmaraci reklam
lidertakipci

Online Oyun Projesi Ve Maddi Sıkıntı ikilemi :D

80 Mesajlar 9.032 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hasancem hasancem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Oyunumuzu açmış bulunmaktayız 01/05/2014 tarihi itibariyle.
Eksik gedik tamamlamaya çalışıyoruz.

tasarım ve oyunun tanıtımı konusunda çok çok eksikleri olsada şu anda oyun oynanmaya başlandı.
Buradan duyuracağımı söylemiştim :) buyrun arkadaşlar bakabilirsiniz...

www.ofsayt.org

------------------

Merhabalar arkadaşlar;

Hani maddi açıdan bitiksinizdir ama orjinal ve üzerinde aylarca çalıştığınız bir fikir vardır :)

Fazlasıyla sağlam ve güvenilir bir yazılımcı bulur herşeye onay verirsiniz. Fiyatta anlaşırsınız. Gözü kapalı :)

--
Sadece banka ile görüşüp kredi çekmesi kalır ama sonuçta internet alemi bildiğiniz üzere 3 ver 5 al garanti olmadığı için ya batar ya çıkarım denilecek noktadayım...

Acaba internet alemi :) yeni bir online oyunu daha benimser mi.

Siz bu durumda olsanız bu işe girer miydiniz ?
Kredi ile projeye girilir mi?

Mevcut sitemde 19,000 üyem ve günlük 400 civarı tekil hitim var, direk bu veriler ile açılacak bir oyun olacak, orjinal ve yapılmamış bir fikir.
facebook, android, ios eklentileride mütakip aylarda açılacak.

...

--

PROJEDEN BAHSETMESEMDE ALINAN DOMAİN HERŞEYİ ANLATACAK SANIRIM :)

WWW.THESOCCERWAR.COM

wmaraci
reklam

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tutma olayı biraz şans işidir androidde mesela mario grafiklerinden yapılmış bir kuş dünyaca ünlü oldu milyon dolar harcayan kişiler de iş yapmadı biraz şans biraz risktir ya batarım ya çıkarımı sizin iyice ölçüp tartmanız gerekir piyasayı araştırmanız gerekir diğer oyunlardan farkınız ne yan yana karşılaştırabileceğiniz oyunlar var mı varsa eksiğiniz ne fazlası ne karşılaştırdığınız oyunun oynanma potansiyeli ne bunlar bu şekilde uzar gider. Karar sizin kararınızdır ama bence iyi süzmek gerekir.

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Projenizin ne olduğunu bilmiyoruz. Şöyle söyleyebilirim evet, daha önce hiç öyle bir oyun yapılmadıysa,
Oyun ilginç ve farklı şeyler olacaksa tutulur diye düşünüyorum ama şu noktada sana ışık tutmak isterim. Bir anket düzenleyerek milletin ne tür oyunları daha fazla oynadığını ölçebilir ve bu şekilde nabız yoklaya bilirsin yada iyicene bir araştırma yapıp Türkiye de ve Dünyada ne gibi oyunlar tuttuğunu bakman lazım.
Açık söylemek gerekirse bizimde bir oyun projemiz var ve 6 senedir yapım aşamasında oyun içerisinde oyun sektöründe yapılmamış işler var ve çıktığı zaman büyük yankı uyandıracak oda bir online oyun olacaktır.

• Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Fikir beni çok heyecanlandırıyor.
Bu iş hiç beğeni almayabilir ama ben bu olaya hayatımın projesi olarak bakmaktayım.
Çünkü bugüne kadar bir çok proje yürüttüm bu denli büyük olmasa da, bir çok site açtım kapattım oldu olmadı gerçi çok şükür azda olsa bir gelirimiz var.

Ama bu proje farklı, maddi çıkar düşünmeden girdiğim bir projedir bu.
Oyun mantığı spor ve savaş sevenlerin sevebileceği bir oyun.

Bu bir ay geçmek bilmez bana :D
Neyse, herşeyin hayırlısı diyelim.

Ek Olarak:

asilturk0 adlı üyeden alıntı

Projenizin ne olduğunu bilmiyoruz. Şöyle söyleyebilirim evet, daha önce hiç öyle bir oyun yapılmadıysa,
Oyun ilginç ve farklı şeyler olacaksa tutulur diye düşünüyorum ama şu noktada sana ışık tutmak isterim. Bir anket düzenleyerek milletin ne tür oyunları daha fazla oynadığını ölçebilir ve bu şekilde nabız yoklaya bilirsin yada iyicene bir araştırma yapıp Türkiye de ve Dünyada ne gibi oyunlar tuttuğunu bakman lazım.
Açık söylemek gerekirse bizimde bir oyun projemiz var ve 6 senedir yapım aşamasında oyun içerisinde oyun sektöründe yapılmamış işler var ve çıktığı zaman büyük yankı uyandıracak oda bir online oyun olacaktır.

Sizin projenizde olumlu sonuçlanır inşallah hocam.

Bir araştırmaya girişmedim, ama muadil oyunlar mevcut kısmen ve milyonlar oynuyor o oyunları.

Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş ya :)
projenin herşeyi bana çok tatlı güzel geliyor şu an :D yeni bir araştırmayada gerek duymadım, sözleşme imzalandı.

wmaraci
wmaraci

ByMutLu ByMutLu Kişisel mesajım -_- Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek TİCARET
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
KARARLI VE VAZGEÇMEYEN biri olmak güzeldir.. eğer projen sağlamsa tabikide para çok önemli reklamını sağlam yapman lazım hayırlısı olur.. hakkında
hasancem

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.ankarabahceduvari.net

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

hasancem adlı üyeden alıntı

Fikir beni çok heyecanlandırıyor.
Bu iş hiç beğeni almayabilir ama ben bu olaya hayatımın projesi olarak bakmaktayım.
Çünkü bugüne kadar bir çok proje yürüttüm bu denli büyük olmasa da, bir çok site açtım kapattım oldu olmadı gerçi çok şükür azda olsa bir gelirimiz var.

Ama bu proje farklı, maddi çıkar düşünmeden girdiğim bir projedir bu.
Oyun mantığı spor ve savaş sevenlerin sevebileceği bir oyun.

Bu bir ay geçmek bilmez bana :D
Neyse, herşeyin hayırlısı diyelim.

Ek Olarak:

Sizin projenizde olumlu sonuçlanır inşallah hocam.

Bir araştırmaya girişmedim, ama muadil oyunlar mevcut kısmen ve milyonlar oynuyor o oyunları.

Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş ya :)
projenin herşeyi bana çok tatlı güzel geliyor şu an :D yeni bir araştırmayada gerek duymadım, sözleşme imzalandı.

Gerek grafik olarak yüksek çözünürlüklü bir oyun ve içerik olarak zengin güzel bir oyun düşünüyorsanız maddi destek ve ekip çalışma şart bunu unutmayın.
Oyun sektörü zorlu bir sektördür. Hele ki online oyun yapacaksanız daha fazla emek harcamanız gerekmektedir. İyi bir oyun editörünlede bu konuyu görüşsen çok iyi olur diye düşünüyorum ;)
hasancem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 2, (%100)

ByMutLu adlı üyeden alıntı

KARARLI VE VAZGEÇMEYEN biri olmak güzeldir.. eğer projen sağlamsa tabikide para çok önemli reklamını sağlam yapman lazım hayırlısı olur.. hakkında

Bu konuda eksiğim olacak işte.
Reklama bir bütçe ayıramıyorum çünkü oyun için çekeceğim kredi beni 10 ay bağlayacak.

Eş dost arkadaş çevresi ile de reklam :) komik rakamlarda kalacak.

Bu hususta tek artım, 19 000 üyeli forumun üyeleri ile oyuna giriş yapacak olmam, günlük 400 civarı tekil misafir.

ByMutLu ByMutLu Kişisel mesajım -_- Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek TİCARET
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

hasancem adlı üyeden alıntı

Bu konuda eksiğim olacak işte.
Reklama bir bütçe ayıramıyorum çünkü oyun için çekeceğim kredi beni 10 ay bağlayacak.

Eş dost arkadaş çevresi ile de reklam :) komik rakamlarda kalacak.

Bu hususta tek artım, 19 000 üyeli forumun üyeleri ile oyuna giriş yapacak olmam, günlük 400 civarı tekil misafir.

Kardeş reklamın iyisi kötüsü olmaz ama girmişken sağlam gir sonuçta emek ve para yatıracaksın bunlar kolay şeyler değil... :) hakkında hayırlısı olur sana söz benim 7 k ve 5 k lık oyun hile bloglarım var 1 ay sana ücretsiz reklamımını yaparım. Buda sana bir motife olur... ve 1000 e yakın tamamen akktif facebook üyelerim var ondan da ufak bir link çakarız :)
hasancem

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.ankarabahceduvari.net

roadscrat roadscrat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek 5
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 42
  • Ticaret 8, (%100)
Kardeşim 1. olarak projenin kesin tutacağını biliyorsan gir projeni tart biç ona göre karar ver, bu android veya ios platformda oynanan single bir oyun olmayacak sonuçta yapacağın oyun online bir oyun ve bunun oyundan çok reklamı lazım sana getirisi ne olur vs düşün tart biç yoksa verdiğin parada emekte boşa gider :) Projeye harcayacağın paranın 3/1 bir yerde tut başlangıç reklamı olarak daha sonra sana zaten destek çıkanlar olur.Şimdi ne kadar bilgin olduğu bilmiyorum hiç bilgin yoksada parayı boşa harcarsın daha sağlam bir yere yatırmanı tavsiye ederim.

• Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 2, (%100)

ByMutLu adlı üyeden alıntı

Kardeş reklamın iyisi kötüsü olmaz ama girmişken sağlam gir sonuçta emek ve para yatıracaksın bunlar kolay şeyler değil... :) hakkında hayırlısı olur sana söz benim 7 k ve 5 k lık oyun hile bloglarım var 1 ay sana ücretsiz reklamımını yaparım. Buda sana bir motife olur... ve 1000 e yakın tamamen akktif facebook üyelerim var ondan da ufak bir link çakarız :)

:) çok teşekkürler
tek ümidim, oynayan site sahiplerinin beğenip destek vermeleri zaten. reklam anlamında başka bir güvencem yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al