wmaraci reklam

Fiyat Karşılaştırma Sitesi

23 Mesajlar 2.259 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MimarKaan MimarKaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
işte şu site var gerek yok diyenlere katılmıyorum *** varken neden wmaraci üye olsun gibi herkes kendi farkını koyarsa tutar bazı sektörler vardı reklamla ayakta durur bazıları fazla reklama ihtiyaç duymaz farklı olan kazanır

wmaraci
reklam

bertans bertans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ATT
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
cthax değerli yorumun için teşekkür ederim. Bende zaten hemen gelir gelsin diyen biri değilim. Hali hazırda yurtdışında çalışmaktayım türkiye şartlarına göre iyi para kazanıyorum burda kazandığım türkiyeye girince x7 oluyor bende birazını bu projeye yatırmak istiyorum.
Yatırırım amaçlı düşünülebilinir mi sizce ?

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Tabi ki

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Kimseye aldirma karsilastirma sitesi kur firmalarla anlas linkten gelenler uzerinden prim al sistemi kur
Milyonluk hesaplara reklam ver otur izle

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ATT
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
OTTOMAN1453 aldırmıyorum kimseye sadece arkadaşların fikirlerini merak ettim teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
2010 yılında fiyat karşılaştırma sitesi kurdum ve işletmeye çalıştım , yaşananlar şöyle , sizde de aynısı aşağı yukarı olacaktır . 9 sene sonra vazgeçtim bu ısrarımdan

1. Dedicated server ihtiyacınız mutlaka var . Turkiyeye hizmet edeceği için server Tr de olmalı
2.Yazılım her ne kadar otomatik çalışssada farklı sitelerden gelen bilgilerin birbiri ile uyumlu olması el ile yapılan doğrulamaları gerektiriyor .Binlerce ürün içerisinde bu oldukça zor .
3.akakçe ya da cimri gibi xml üzerinden ürün bilgilerini çekebilirsiniz . Akakçe crawler kullanıyor . Ben de aynı şekilde bu örümcekleri kullandım , problem bu örümceklerin farklı sitelere gidip ürün bilgisini kontrol ettikten sonra fiyatları çekip sunucu üzerinde güncellemesi güçlü bir sunucu ihtiyacı doğuruyor .Xml üzerinden ürün bilgilerini alacağım derseniz o da olur ama sıkıntı şurda başlıyor . Xml nin e-shop üzerinde hazırlanmasında entegrasyon firmaları eticaret sitelerinden 300-600 TL arası para istiyor yıllık . bu parayı xml kullanmak isterseniz eticaret siteleri sizden talep edeceklerdir bende öyle oldu .
ve daha bir çok konu .....

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ATT
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
forces Getiri konusu nasıl oldu ?

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
kocaman bir sıfır 9 sene boyunca hep cepten ...... yazılımı güncelle para öde , sunucuya para öde ,xml için para öde ,reklam için para öde , seo için öde , google a öde hep öde ,hadi dedik girdik bir yola dönmeyelim ama olmuyor bir süre sonra yeter dedim ki 9 sene iyi bir zaman..

eticaret sitelerinden para alabilmek için yatırımınızın güçlü olması lazım .sonuçta siz trafik yataıp bunu eticaret sitesine yönlendiriyorsunuz . Bu olmadan yazılım olması , yazılım ile çalışacak iş gücü olması birşey ifade etmiyor.Unutmamak lazım ki eticaret siteleri de kar amacı güdüyor ve sizden nekadar faydalanabilirse okadar faydalanmaya çalışıyor. Bilinen bütün büyük eticaret siteleri ile çalıştım değişik değişin insanlar var bu sitelerde .

Typer Typer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 11 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
hocam çok zor derim epey bir emek harcamanız gerekir

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ATT
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Typer Hocam emeksiz hangi iş olur ki zaten emek vermemiz gerekiyor benim tek öğrenmek istediğim insanların ihtiyaçları ve kullanmak isteyip istemeyecekleri

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al