lostyazilim

Gerçek anlamda ticarete atılmak istiyorum

12 Mesajlar 1.589 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

MehmetCetinn MehmetCetinn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)
Merhabalar,
Hayırlı geceler, şu sıralar sürekli düşünüyorum ticarete atılmayı yani internet siteleri üzerinden değil de dışarıda herhangi bir dükkan yani herhangi dediysem popüler olan ve revaçta olan bir meslek,esnaf..

Bütçe 30 ila 50 arasında gidip gelir yani ne 30 ne 50 belki de 35 :)
Okumak istemiyorum :D

wmaraci
reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
ben okumayı düşünmesem direk oto sanayiye giderdim.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Hocam nerede açmayı planlıyorsunuz ?

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Suriyeliler revaçta sizin orda tavuk döner ayran sat basmanedeki esnaflar gibi

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Hocam nerede açmayı planlıyorsunuz ?

Eskişehir'de hocam.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Bence direk atılmayın önce bir esnafın yanına girip işi işleyişi öğrenin diğer türlü zor olur sizin için

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
çakma ayakkabı işinde çok para olduğunu duydum benim arkadaşımın ailesi komple giyim sektöründe çalışıyor amcaları falan ayakkabı kıyafet işiyle uğraşıyor. biriside internet üzerinden çakma adidas nike toms gibi ayakkabıları 50-60'a satıyor. geliş fiyatı 10-15 lira olduğunu biliyorum :D

• Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)

oguzhan adlı üyeden alıntı

çakma ayakkabı işinde çok para olduğunu duydum benim arkadaşımın ailesi komple giyim sektöründe çalışıyor amcaları falan ayakkabı kıyafet işiyle uğraşıyor. biriside internet üzerinden çakma adidas nike toms gibi ayakkabıları 50-60'a satıyor. geliş fiyatı 10-15 lira olduğunu biliyorum :D

Güzel fikir, 20 bin lirayla girilebilir belki bu işe. 13'ünü ayakkabıya yatırsan geriye kalan 7 veya 10k'ı da reklam,vergi,kira gider gibi. Marangoz tanıdık var zaten, geriye kalan; eskişehir'de çarşıda dükkan bulabilmek ama ilk önce ayakkabı tedarikçisi :) onu da bulmak zor gibi.

Yardımcı olabilecek varsa bu işe girelim, detaylı bir şekilde bu işten anlayan bilen eden :) çok çabuk karar verdim ama ayakkabı satışı şimdi araştırdım da cidden fazlasıyla kar bırakan birşeymiş. Girilebilir yani, sağlam adım atmak gerek.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Şu an turkiye genelinde bence iş açılıcak ve yapılıcak durumda degil Hükümet kurulmadan bankalar ne kredi nede çek defteri veriyor işleyiş iyi degil şu an için öte yandan suriyelilerin çoklugu bir çok meslek dalına zarar verdi heleki kötü durumda olan tekstil sektörünü daha çok vurdu yaşınız 18 yazıyor şu an için beklemenizi tavsiye ederim esnaf dediginiz için şöyle düşünüyorum şu an çogu insan tatilde yer parasını gelincede hem kurban hemde okul harcamaları var bu yüzden çok dikkati davranmanız lazım ama bence int işlerinden anlıyorsanız int cafe işi düşünebilirsniz hem ekmek tekneniz olur hemde ps başında int ortamında kendinizi geliştirir ve buradanda ek gelirler yapabilirsiniz bu benim kendim için düşünmüş oldugumbir düşünce bu sene açamadım kısmet 2016 düşünüyorum bunu inş kısmetse

Ek Olarak:

Makalehizmetim adlı üyeden alıntı

Güzel fikir, 20 bin lirayla girilebilir belki bu işe. 13'ünü ayakkabıya yatırsan geriye kalan 7 veya 10k'ı da reklam,vergi,kira gider gibi. Marangoz tanıdık var zaten, geriye kalan; eskişehir'de çarşıda dükkan bulabilmek ama ilk önce ayakkabı tedarikçisi :) onu da bulmak zor gibi.

Yardımcı olabilecek varsa bu işe girelim, detaylı bir şekilde bu işten anlayan bilen eden :) çok çabuk karar verdim ama ayakkabı satışı şimdi araştırdım da cidden fazlasıyla kar bırakan birşeymiş. Girilebilir yani, sağlam adım atmak gerek.

Kaliteli markaların adını kullanarak yapılan satışlar risk taşır para kazanıcam diye mahkemelik olmayın başınız agrımasın merdiven altı işler ve çakma olarak nitelendirdigimiz alanların zaten hepsi genelde çok kazandıran alanlardır

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
hangi işi kurarsanız kurun devletin size sunmuş olduğu hibe ve destekler var bu sizin hakkınız hakkınızı alın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al