Şu an turkiye genelinde bence iş açılıcak ve yapılıcak durumda degil Hükümet kurulmadan bankalar ne kredi nede çek defteri veriyor işleyiş iyi degil şu an için öte yandan suriyelilerin çoklugu bir çok meslek dalına zarar verdi heleki kötü durumda olan tekstil sektörünü daha çok vurdu yaşınız 18 yazıyor şu an için beklemenizi tavsiye ederim esnaf dediginiz için şöyle düşünüyorum şu an çogu insan tatilde yer parasını gelincede hem kurban hemde okul harcamaları var bu yüzden çok dikkati davranmanız lazım ama bence int işlerinden anlıyorsanız int cafe işi düşünebilirsniz hem ekmek tekneniz olur hemde ps başında int ortamında kendinizi geliştirir ve buradanda ek gelirler yapabilirsiniz bu benim kendim için düşünmüş oldugumbir düşünce bu sene açamadım kısmet 2016 düşünüyorum bunu inş kısmetse

Ek Olarak:

Makalehizmetim adlı üyeden alıntı

Güzel fikir, 20 bin lirayla girilebilir belki bu işe. 13'ünü ayakkabıya yatırsan geriye kalan 7 veya 10k'ı da reklam,vergi,kira gider gibi. Marangoz tanıdık var zaten, geriye kalan; eskişehir'de çarşıda dükkan bulabilmek ama ilk önce ayakkabı tedarikçisi :) onu da bulmak zor gibi.

Yardımcı olabilecek varsa bu işe girelim, detaylı bir şekilde bu işten anlayan bilen eden :) çok çabuk karar verdim ama ayakkabı satışı şimdi araştırdım da cidden fazlasıyla kar bırakan birşeymiş. Girilebilir yani, sağlam adım atmak gerek.

Kaliteli markaların adını kullanarak yapılan satışlar risk taşır para kazanıcam diye mahkemelik olmayın başınız agrımasın merdiven altı işler ve çakma olarak nitelendirdigimiz alanların zaten hepsi genelde çok kazandıran alanlardır