wmaraci reklam
lidertakipci

Güçleri birleştirmek.

9 Mesajlar 901 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Muca Muca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar internet ortamında aşırı derecede vakit harcadığımdan dolayı sürekli kafam içinde sorular oluşmakta. Bu sorular nasıl farklı bir şey ortaya çıkarırım yada nasıl 1 numara olurum gibisinden sorulardır.

İşin aslında kaç zamandır wmaracı whatsapp grubunda peşine düştüğüm konulardan birisidir; ama bir türlü faaliyete geçiremedik.

Kafamda olan en iyi proje toplu bir şekilde 1 site kurmaktı. Toplu site projesi örnek yani misal veriyorum. Whatsapp grubunda biz 10 kişiyiz bu 10 kişinin herkesin 1er yada 2er sitesi var ilgileniyor; tamam sitenizle ilgilenin ama büyük bir portal yada büyük bir site kurmak için öncelikle 1 tane internet sitesi kurup ve 10 kişinin 1 internet sitesi ile ilgilenmesi ile büyük bir site kurulacağının kanaatindeyim.

Daha detaylısı bu 10 kişinin bilgisi farklı ? örnek

1 kişi tema bilgisi yüksek
2 kişi seo bilgisi
3 kişi içerik bilgisi
4 kişi sosyal ağ
5 kişi vb bilgisi
6-7-8-9-10 VB bilgisi

Bu kadar bilgi 1 sitede toplanırsa sonuç ne olur ? düşün düşünün bana göre patlama olur. Güzel planlamalı bir çalışma ile çok iyi yerlere gelebilicek bir site çıkar.

İşin açıkcası hep real hayatta hem sanal ortamda birlikten güç doğar, birlikten voltran doğar

Yani arkadaşlar demek istediğim birlikte yapılan her iş planlama ile çok güzel noktalara gelebilir. İyi bir proje iyi bir liderle bu sanal dünyada çok iyi yerlere gelinebilir. Bir elin sesi var, 10 15 webmastarın güçleri birleşse neler çıkar ortaya kim bilir işte.

Her türlü konuyu kaldırabilicek bir domain adresi ve tema ile bu iş yapılabilir.
Ayrıca düşünün 20 tane prof admini olan siteyi; herkes günlük olarak sabit 1 yada 2 özgün konu paylaşsa neler çıkar ortaya.

Ayrıca çok zor bir şey değil, diğer kişisel sitelerinize bakılıcak kadar vakit olur.

kafamın içindekilerini yazdım size saçmalamış olabilirim belki kusura bakmayın.

Aman bir gün başaracağım...!

www.oyunlarim.ist
www.yan.ist
www.zamanarasi.blogspot.com
www.nobetcieczaneler.ist
wmaraci
reklam

localhost localhost Atatürk! Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 145 / 144
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel düşünce ama bu gibi projelerin kurumsal olmadan oluşumu çok zor diye düşünüyorum.
Eğer olabilme ihtimali varsa bile kişiler birbirlerini gerçek hayatta da çok iyi tanımaları ve güvenmeleri gerekiyor.
mert47 Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

https://roe.com.tr

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Ne malum site patladıktan sonra yüz üstü kalmayacakları güven söz konusu
Böyle şeylerin gerçekleşmesi için reel bir çevre yazılı bir sözleşme veya yediğiniz içtiğiniz hiçbirşey ayrı gitmeyen kardeşim dediğiniz kişiler kim istemez böyle olmasını

0Derece 0Derece WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Şu ana kadar ki gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki; ekipteki kişi sayısı üçü geçtiğinde organizasyon çöküyor... Kişilere ulaşamıyorsun, ulaşıyorsun bir bahane söyleyip işini erteliyor, bir haftada ben sıkıldım ekipte yer almak istemiyorum diyor vs...

Hadi onlara bir şekilde çözüm buldun diyelim... 10 kişi olduğunda işin nasıl yapılması gerektiği hakkında tartışmaktan iş yapmaya fırsat bulamazsın... Sonuçta sitenin şurası nasıl olsun dediğinde yeri geliyor iki kişi anlaşamıyorsun yaf...

wmaraci
wmaraci

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Ben her zaman yapabileceğine inanmış bir insanın Ekipten daha başarılı işler başara bileceğine inanıyorum.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Herkesin istediği aslında bu, ancak çıkan sıkıntılar güven konusu işini aksatma vb.. şeyler bunların önüne geçiyor ve kimse elini taşın altına koyup özgüvenle bu işe girişmiyor girişsede yarıda bırakıyor..

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Bence en iyisi tek birşey yapmak içerik mi lazım oldu kodlama mı lazım oldu paralı birisine yaptır en azından başın ağrımaz. Zamanında bende böyle bir ekip kurdum ama sonu çok iyi bitmedi en iyisi tek tabanca. Hayırlı bayramlar.

seloceko seloceko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 5, (%100)
Ben bu tarz bir oluşumun içine girdim, ilk olarak yediğin içtiğin ayrı gitmeyen arkadaşlarınla yaparsan ya para kazanamıyorsun yada kazandığını paylaşamıyorsun yada çok ciddiyeti olmuyor bir kere dostluğun arasına ticaret girerse işler karışıyor onu deneme derim.

Hadi bu dediklerini yaptık güzel bir ekip sözleşmeer falan yapıldı herşey tamam ama böyle ha deyincede patlama olmuyor işte çok denedik.

Neticede tırnağan varsa başını kaşı kardeşim. Sen kendi işinin patronu ol, lider ol, bu tarz şeyleri zaten bir biz düşünürüz eee çok düşündük denedik olmadı :) Şimdi kendi işimin patronuyum

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
İnsanlar çıkarsız iş yapmaya başladıkları zaman söylediklerini gerçekleşir. Şuda bir gerçek içerik siteleri istenilen kazancı sağlayamıyor böyle bir büyük bir ekibinde elde edilecek kazancın yeterli olacağını düşünmüyorum. Ama düşünce olarak hoş.

hesap satış
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al