freelance iş ilanları

Hangi kategoriye yönelmeli?

10 Mesajlar 840 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba arkadaşlar, hem hobi olarak, hem de cüzi bir miktar(aylık sigara param :P) kazanmak için yakın zamanda sokaklara çıkıp video çekmeyi ve Youtube'da paylaşmayı planlıyorum. Profesyonel ekipmanlarım mevcut. Fakat hangi kategori de çekeceğime bir türlü karar verebilmiş değilim. Din, siyaset, tarih, eğlence veyahut sizin fikirleriniz nelerdir?

wmaraci
reklam

YalnizKurt YalnizKurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Siyaset bu zamanda biraz daha ilgi çekici olabilir diye düşünüyorum.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Sokak röportajları tarzında yapabilirsiniz. Siyaset, güncel konular üzerine olabilir. Tarih ile ilgili videolar çekerseniz insanları pek bilmem ama ben sıkı bir takipçisi olurum :D
YalnizKurt

kişi bu mesajı beğendi.

fantazik11 fantazik11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 54 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Eğlence kategorisinde şaka videoları çekebilirsiniz ama ağır şakalar tutacak şakalar :) Biraz zor olacak ama benim fikrim bu şekilde .

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

fantazik11 adlı üyeden alıntı

Eğlence kategorisinde şaka videoları çekebilirsiniz ama ağır şakalar tutacak şakalar :) Biraz zor olacak ama benim fikrim bu şekilde .

Şaka yaparken dayak yemeği de göz önüne almalı arkadaş.
Türkiye'de yapılan bir şaka...
https://www.youtube.com/watch?v=u36QQmAZkH8

fantazik11 fantazik11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 54 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Zor derken de bunu kastettim dayak olayı :)
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

wdrleo wdrleo Back-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Full-stack Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 39 / 81
  • Ticaret 14, (%100)
Niye kendinizi kısıtlıyorsunuz ki?
Videolarınızı gruplayın, siyaset, din vs. diye yayınlayın. Yada hiç gruplamadan yayınlayın :)
Aklınıza esen her konuda video çekin ama tavsiyem din ve siyaset konularına fazla girmeyin. Hayır karşı değilim, çekenler var izliyorum da zaten ama bunlar kazanç getirisi için tartışılacak konular değil. Zaten hassas dönemlerdeyiz bunların üzerinden prim amaçlamayı bir kenara bırakmalıyız. Artık ilgi çekici de gelmemeye başladı zaten. İnsanlara biraz güzel şeyler sorun, güzel şeyler sunun, güzel görün, güzel düşünün, güzel söyleyin ki, güzel görsünler, güzel düşünsünler, güzel söylesinler o zaman kazancınız sigara paranızdan daha fazla olacaktır.

Şaka videoları olabilir ama bazıları şakadan öte oluyor. Bu durumlarda denizbabasi nın paylaştığı videodaki gibi sonuçlar çıkabilir. O vivox'un mesela bir de uyuşturucu ile ilgili bir şakası vardı. Emniyeti boş yere meşgul ettiler. Bunlardan şaka olmaz, böyle şeyler yapmayın, şaka dediğiniz hem sizi, hem çevreyi hemde yaptığınız kişiyi güldürdüğü zaman "şaka" dır. O yüzden şaka konusunda da cidden ilginç fikirlerle ortaya çıkarsanız yine insanların yüzünü güldürdüğünüz için oldukça büyük bir kitleye sahip olabilirsiniz diye düşünüyorum.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

wdrleo adlı üyeden alıntı

Niye kendinizi kısıtlıyorsunuz ki?
Videolarınızı gruplayın, siyaset, din vs. diye yayınlayın. Yada hiç gruplamadan yayınlayın :)
Aklınıza esen her konuda video çekin ama tavsiyem din ve siyaset konularına fazla girmeyin. Hayır karşı değilim, çekenler var izliyorum da zaten ama bunlar kazanç getirisi için tartışılacak konular değil. Zaten hassas dönemlerdeyiz bunların üzerinden prim amaçlamayı bir kenara bırakmalıyız. Artık ilgi çekici de gelmemeye başladı zaten. İnsanlara biraz güzel şeyler sorun, güzel şeyler sunun, güzel görün, güzel düşünün, güzel söyleyin ki, güzel görsünler, güzel düşünsünler, güzel söylesinler o zaman kazancınız sigara paranızdan daha fazla olacaktır.

Şaka videoları olabilir ama bazıları şakadan öte oluyor. Bu durumlarda denizbabasi nın paylaştığı videodaki gibi sonuçlar çıkabilir. O vivox'un mesela bir de uyuşturucu ile ilgili bir şakası vardı. Emniyeti boş yere meşgul ettiler. Bunlardan şaka olmaz, böyle şeyler yapmayın, şaka dediğiniz hem sizi, hem çevreyi hemde yaptığınız kişiyi güldürdüğü zaman "şaka" dır. O yüzden şaka konusunda da cidden ilginç fikirlerle ortaya çıkarsanız yine insanların yüzünü güldürdüğünüz için oldukça büyük bir kitleye sahip olabilirsiniz diye düşünüyorum.

O konuda katılıyorum. Şaka insanı güldürmek amaçlı olmalı. Bazen yetkili kurumları gereksiz meşgul etmeler kötü sonuçlara yol açabilir. Vivox hız sınırı ihlalinden ceza yemişti adam kaçırma videosunda... Birde tavsiyem özgün olmalı şaka.. Her yabancı şakanın yerli versiyonundan artık bıktım.. Özgün olun farklı şeyler yapın..
wdrleo

kişi bu mesajı beğendi.

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
bence sokak röportajları yapmayın zaten hali hazırda çok kanal var. marjinal bir şey yapın :D

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Siyasete hayır! sloganıyla her partiden siyasetçilerin yalanlarını paylaş. Kız dedi ''ne kadar da marjinal bi erkek''

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al