wmaraci reklam

Her özgün içerikli site kazanç sağlar mı?

11 Mesajlar 1.282 Okunma
wmaraci reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Selam arkadaşlar merak ettiğim bir konu var, örnek; bayanlara yönelik bir blog açtım diyelim her gün düzenli iki tamamen özgün 300-400 kelimelik içerik giriyorum başka hiç bir şey yapmadan bir sene sonra bu site adsense den kazanç sağlar mı yoksa bu işte de biraz kumar (ya tutar ya tutmaz) durumu var mı?

wmaraci
reklam

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
İçeriğe göre değişir. Daha çok kişilerin ilgi alanlarına göre içerikler üretmelisin. Örnek adam muhabbet kuşları ile ilgileniyor. Herhangi bir hastalığında ne yapmam gerekir. Bu konuda da hemen o hastalıkla ilgili ilaç varmı Google amcaya soruyorsun. Google amca da bu içerikle ilgili reklam var ise, aranma oranları ve daha fazla kelime için adwords kelime planlayıcı ile konu üretebilirsin. Kelime Rekabet oranı, kişisel bilgileriniz ve becerilerinizde bunu perçinler.

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
her özgün makale kazanç sağlamaz mesela su aygırı besleme rehberi diye site açsan ne kadar özgün olursa olsun meraklısı az olduğu için kazanç sağlamaz
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

akcesmeli adlı üyeden alıntı

İçeriğe göre değişir. Daha çok kişilerin ilgi alanlarına göre içerikler üretmelisin. Örnek adam muhabbet kuşları ile ilgileniyor. Herhangi bir hastalığında ne yapmam gerekir. Bu konuda da hemen o hastalıkla ilgili ilaç varmı Google amcaya soruyorsun. Google amca da bu içerikle ilgili reklam var ise, aranma oranları ve daha fazla kelime için adwords kelime planlayıcı ile konu üretebilirsin. Kelime Rekabet oranı, kişisel bilgileriniz ve becerilerinizde bunu perçinler.

evet hocam dediğiniz çok doğru ben zaten şunu demek istedim yani örnek olarak bayan blogunu verdim her hangi bir site de olabilir içerikler özgün olacak düzenli her gün içerik girilecek bir sene sonra kesin kazanç sağlar mı yoksa bunlar yetiyip site için başka şeyler de yapmak şart mı

j700 adlı üyeden alıntı

her özgün makale kazanç sağlamaz mesela su aygırı besleme rehberi diye site açsan ne kadar özgün olursa olsun meraklısı az olduğu için kazanç sağlamaz

hocam örnek bayan blogunu verdim su aygırı nerden çıktı :) yani olabilecek siteler arasından herhangi biri demek istedim; teknoloji sitesi olabilir yemek tarifleri olabilir ''özgün olmak şartıyla'' vs..
thekuns

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

the the Mekatronik.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
hocam piyasada çok olan sitelerden açmanızı önermem açıcaksanızda farkı olması lazım örneğin "ben webtekno yerine neden bu siteye girip haberlere bakıyım?" diye kendinize sorabilirsiniz.

Mekatronik.net - Haber.red - Begeni.net - sms onay

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
%100 özgün diye bir şey yok hocam. İçeriğe göre değişir. Örnek: Aylık 10k aranma hacmi olan bir kelimede sadece senin blogun olsa paraya yeni bir isim bulman ( feridun bitir) gerekir :)
j700

kişi bu mesajı beğendi.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)

genchakan adlı üyeden alıntı

%100 özgün diye bir şey yok hocam. İçeriğe göre değişir. Örnek: Aylık 10k aranma hacmi olan bir kelimede sadece senin blogun olsa paraya yeni bir isim bulman ( feridun bitir) gerekir :)

yırtık abiciğim yırtık :D

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
genchakan Aylık 10K araması olan bir kelimede 1. sırada olursan günlük ortalama 150 hit alırsın :)

Seo yapmadan hit almak zor hocam artık yazayım hit gelsin mantığı ile işlemiyor. Google binlerce site arasından eleme yapmak zorunde ve bunu seo'ya göre yapıyor
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

genchakan Aylık 10K araması olan bir kelimede 1. sırada olursan günlük ortalama 150 hit alırsın :)

Seo yapmadan hit almak zor hocam artık yazayım hit gelsin mantığı ile işlemiyor. Google binlerce site arasından eleme yapmak zorunde ve bunu seo'ya göre yapıyor

İlk sıra değil hocam,tek olacan. Sadece sen olacan. O zaman 1500 olur bence... :D

herseyiblogluyorum.blogspot.com

kingadam kingadam Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)
Walla hocam özgünüm ve kişisel bir bloğum neredeyse bi yok olacak ama daha kuruş kazanamadım. :))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al