wmaraci reklam
lidertakipci

hit alma yöntemleri

18 Mesajlar 1.658 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OKMWeb OKMWeb #OHDF Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Sosyal medya video siteleri ve haber siteleri için büyük bir hit kaynağı.Onun dışında özgün ve seo uyumlu içerikler girin ve tanıtım yazılarıyla siteyi besleyin.Google'ın gözünde otoriite kurduktan sonra devamı gelecektir.

#OHDF
wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

OKM Web adlı üyeden alıntı

Sosyal medya video siteleri ve haber siteleri için büyük bir hit kaynağı.Onun dışında özgün ve seo uyumlu içerikler girin ve tanıtım yazılarıyla siteyi besleyin.Google'ın gözünde otoriite kurduktan sonra devamı gelecektir.

önerinizi yazdım.
Peki bize orjial gerçek ziyaretçi gönderecek siteler var mı?

https://www.ozgurblog.net/

ErdemAydinn ErdemAydinn www.efsaneweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, 15 TL karşılığında günlük 3000-6000 arasında ziyaretçi sağlayabilirim.
Bu ziyaretçileri google üzerinden gelmiş gibi gösterebilirim.

Bu sadece bir teklif, ve gayet ucuz.15 TL karşılığında 3k - 6k hit.
Bunun sadece 10 TLsi sunucu masrafı. 5 TL işçilik :)

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

efsaneweb adlı üyeden alıntı

Merhaba, 15 TL karşılığında günlük 3000-6000 arasında ziyaretçi sağlayabilirim.
Bu ziyaretçileri google üzerinden gelmiş gibi gösterebilirim.

Bu sadece bir teklif, ve gayet ucuz.15 TL karşılığında 3k - 6k hit.
Bunun sadece 10 TLsi sunucu masrafı. 5 TL işçilik :)

ücretli ve program ile yapılan hitlerden uzak durmayı tercih ediyorum
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

ücretli ve program ile yapılan hitlerden uzak durmayı tercih ediyorum

Kelime bazlı yükselmek organik ziyaretçi almak istiyorsanız en sağlam kaynağınız köklü forumlardan backlink tanıtım yazısı almaktır. Biz bu hizmeti el emeğiyle veriyoruz.

http://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/50-turkce-forumda-tanitim-calismasi-10-tl-204316.html

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Kelime bazlı yükselmek organik ziyaretçi almak istiyorsanız en sağlam kaynağınız köklü forumlardan backlink tanıtım yazısı almaktır. Biz bu hizmeti el emeğiyle veriyoruz.

http://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/50-turkce-forumda-tanitim-calismasi-10-tl-204316.html

ücretli hitlerden uzak durmak istiyorum tşk teklif için.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
SEO demek zaten yukarıda yazılanların hepsini kapsıyor. SEO ama nasıl SEO? Öncelikle herkesin yaptığı şeyleri yapmakla başlamalı, SEF URL sistemi, doğru anahtar kelimeler, doğru içerik başlıkları, doğru etiketler, doğru bir site ve sayfa açıklaması... Bundan sonra sosyal medya vb yerlerde imleme yapmak lazım. Mesela Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi video sitelerinde, Pinterest, Linkedin, Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde, blogger ve tumblr gibi bloglarda hesap açıp buralara sitenizin konusuyla ilgili içerikler ekleyerek sitenizin linkini eklemek, google, bing ve yandex arama motorlarının webmaster yönetim kısımlarına kaydolmak, dizin sitelerine kaydolmak...
Bunlar her SEO çalışmasının olmazsa olmazı olan çalışmalar. (paralı link ve tanıtım yazısı almaktan kaçındığını yazdığın için o konuya değinmiyorum).
Tüm bunların dışında bazı ince detaylar vardır ki, işte onları herkes bilmez. Bir tane sırrımı burada tüm webmaster arkadaşlarla paylaşayım; google trends uygulaması var, orda hergünün en çok aranan kelimeleri sıralanıyor. Eğer ekleyeceğiniz içeriklerde bu kelimeleri de kullanırsanız arama motorlarının sitenize daha fazla ziyaretçi yönlendirmesini sağlamış olursunuz.
Örneğin; bir mizah ve eğlence sitesi iseniz, fötr şapka ile ilgili bir komik içerik ekleyip başlığı, anahtar kelimeleri, açıklamaları da buna uygun olarak yayınlarsanız arama motorlarından ziyaretçi çekmeniz mümkün.(Fötr şapka dünün en çok aranan kelimelerinden biri) Kısacası, insanların en çok aradığı kelimeleri anahtar kelimeler olarak belirleyip, onlara yönelik içerikler ekleyin... Yani dünya kupasının oynandığı bir dönemde dünya kupası değil de olimpiyat ile ilgili içerikler eklerseniz ofsayta düşmüş olursunuz. Gol atmak istiyorsanız dünya kupası günlerinde o konuları içeren içerikler yayınlamalısınız.
HeroTurk muratkondak

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

SEO demek zaten yukarıda yazılanların hepsini kapsıyor. SEO ama nasıl SEO? Öncelikle herkesin yaptığı şeyleri yapmakla başlamalı, SEF URL sistemi, doğru anahtar kelimeler, doğru içerik başlıkları, doğru etiketler, doğru bir site ve sayfa açıklaması... Bundan sonra sosyal medya vb yerlerde imleme yapmak lazım. Mesela Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi video sitelerinde, Pinterest, Linkedin, Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde, blogger ve tumblr gibi bloglarda hesap açıp buralara sitenizin konusuyla ilgili içerikler ekleyerek sitenizin linkini eklemek, google, bing ve yandex arama motorlarının webmaster yönetim kısımlarına kaydolmak, dizin sitelerine kaydolmak...
Bunlar her SEO çalışmasının olmazsa olmazı olan çalışmalar. (paralı link ve tanıtım yazısı almaktan kaçındığını yazdığın için o konuya değinmiyorum).
Tüm bunların dışında bazı ince detaylar vardır ki, işte onları herkes bilmez. Bir tane sırrımı burada tüm webmaster arkadaşlarla paylaşayım; google trends uygulaması var, orda hergünün en çok aranan kelimeleri sıralanıyor. Eğer ekleyeceğiniz içeriklerde bu kelimeleri de kullanırsanız arama motorlarının sitenize daha fazla ziyaretçi yönlendirmesini sağlamış olursunuz.
Örneğin; bir mizah ve eğlence sitesi iseniz, fötr şapka ile ilgili bir komik içerik ekleyip başlığı, anahtar kelimeleri, açıklamaları da buna uygun olarak yayınlarsanız arama motorlarından ziyaretçi çekmeniz mümkün.(Fötr şapka dünün en çok aranan kelimelerinden biri) Kısacası, insanların en çok aradığı kelimeleri anahtar kelimeler olarak belirleyip, onlara yönelik içerikler ekleyin... Yani dünya kupasının oynandığı bir dönemde dünya kupası değil de olimpiyat ile ilgili içerikler eklerseniz ofsayta düşmüş olursunuz. Gol atmak istiyorsanız dünya kupası günlerinde o konuları içeren içerikler yayınlamalısınız.

teşekkürler bu güzel açıklamalar için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al