Hitleap siteye fayda sağlar mı ?

47 Mesajlar 6.160 Okunma
smmexpress

AslanMusabb AslanMusabb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 12 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Alexa yararı cok

wmaraci
reklam

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

Sebilisim adlı üyeden alıntı

Yıl olmuş 2016 hala hitleap gibi programlardan gelen hitlerin yarar sağlayacağını düşünen insanlar varsa... Google aptal zaten sizin anlamıyor sitenize arama yaparak geldiğini düşünüyor değil mi (!)

hitelapli sitelerde :) alexxa dunya siralamasi 1400 luk site turkiye den 98-100 siradaki sitede var ozaman bu adamlar mal demekki ...bunlr bimiyorda sen biliyorsun..

birakin bu isleri millet hitleapa giderse birileri forumlarda hitmi satamaz... :) türkiyede cok uyanik var dünya genelinde en iyi yerde olan siteler kullaniyor...programda sag kösede gezdigin sitelerin alexxa degerini gösteriyor merak etme..

ben cinlilerin programi kullaniyorum...özel parali ve adamlarin türkiye secenegi var...direk google,twiter,google uzerinden gönderior...hemde facebook a begeni bile atiyor...aslanlar gibi google isterse organik saymasin...gunluk 500 600 facebok begeni ...analysticte google organik facebook organik bloger organik youtube organic diyor...google nerden bilcek bu organik yaziyor ama dosyalari getrin acin hakim savci cagirin inceleyelim bu bio mu yoksa programmi diycekk...google analysticte ne yaziyorsa onu geciyor istatistige ona görede siten google yukseliyor...adamlar bakiyor bu adam googleden 1000 hit youtube 2000 facebooktan 1000 hit almis google diyorki ha bu atam guzel clisiyor cik kardesim yukari :)
Hurtech

kişi bu mesajı beğendi.

hayran hayran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TEKNİSYEN
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 241
  • Beğeniler 16 / 42
  • Ticaret 12, (%100)
Sıralamada geriletmişti beni günlük 2 3 k hit alırken hitleap açıp kullandım ve sıralamada beni baya geri atmıştı

AslanMusabb AslanMusabb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 12 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

cineasya adlı üyeden alıntı

hitelapli sitelerde :) alexxa dunya siralamasi 1400 luk site turkiye den 98-100 siradaki sitede var ozaman bu adamlar mal demekki ...bunlr bimiyorda sen biliyorsun..

birakin bu isleri millet hitleapa giderse birileri forumlarda hitmi satamaz... :) türkiyede cok uyanik var dünya genelinde en iyi yerde olan siteler kullaniyor...programda sag kösede gezdigin sitelerin alexxa degerini gösteriyor merak etme..

ben cinlilerin programi kullaniyorum...özel parali ve adamlarin türkiye secenegi var...direk google,twiter,google uzerinden gönderior...hemde facebook a begeni bile atiyor...aslanlar gibi google isterse organik saymasin...gunluk 500 600 facebok begeni ...analysticte google organik facebook organik bloger organik youtube organic diyor...google nerden bilcek bu organik yaziyor ama dosyalari getrin acin hakim savci cagirin inceleyelim bu bio mu yoksa programmi diycekk...google analysticte ne yaziyorsa onu geciyor istatistige ona görede siten google yukseliyor...adamlar bakiyor bu adam googleden 1000 hit youtube 2000 facebooktan 1000 hit almis google diyorki ha bu atam guzel clisiyor cik kardesim yukari :)

prgramı bize soylersenız aynı seyleri bizlerde yapabiliriz hocam

wmaraci
wmaraci

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Kullanan kişiye göre yararı/zararı değişiklik gösteriyor. Bu yöntem Alexa düşürmek için kullanılan etkili bir yöntem ancak sitede kalış ve çıkış oranları baz alınmalıdır. Belli bir zamandan sonra Alexa konusunda çok ciddi zararlarını daha evvel deneyerek görmüştüm. Önce hızlı bir düşüş, daha sonra kullanmadığın zaman yükseliş başlıyor. Bir nevi sigara gibi, bağımlı olacaksın ki etkisini görebilesin.

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
valla ben dün alexa degeri 3 olan ve alexxa degeri iki olan 2 site gördüm...hatta burya koycam resim cekip :) bu adamlarin reklam gelirleri nerden baksan 30 binin üzerinde ...hemde trafik aliyorlar yani orda catir catir site calisiyor....gider usadan ingiltereden fransadan yüzde 80 trafik alirsan google alexxa salak degil cakar davayi...hadi google neyapcak bunu dogal yoldan gelen organik ve keywordlu günlük 15 bin hitim var hepside organik :)

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Ya ben düşüremiyorum günlük hiti en az 1 400 mü ne oluo onu anlamadım bana günde 50 100 falan lazım en başta yavaş yavaş artsın yok

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
yeni yükledim 4 dakika oldu acaba hit için kaç dakika kasmak gerekiyor?

imzam yok

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Bu tür Durumlarda organik yada bot un dışında aklıma takılan şu oluyor benim Bugün var olan bir siteye organik kullanıcı olarak 1k yolladınız ve düzenli şekilde 1 ay devam ettiniz sonraki ay bütçeniz yok hiçbirşey yapmadınız sonuç ne olur sitenizde Hızlı şekilde bir düşüş meydana gelicektir Kendi Düşüncem

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

powner2 powner2 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Senaryo ve metin yazarlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
SizinWeb Adsense dahil, hiçbir reklam şirketi bu tür organik hitlere sıkıntı çıkarmıyor. Bir ay süre zarfında, gerekli premium ücretinden fazlasını kazanacağınızı düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al