wmaraci reklam

İddaaKupon sitesi icin Ortak Arıyorum

5 Mesajlar 1.070 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Slash Slash Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Makina Muhendisligi
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Oncelikle Anlatayim İddaakupon.net sitem icin ortak arıyorum Guvenılır,Ucret vs Herkonuda yardımcı olacak butun bılgılerı verebılecegım bır ortak arıyorum.

Diger İddaa siteleri gibi domainim gayet guzel ve tutulacak bır domaın.

Alexa:0
Domain yaşı:0
Pagerank Değeri:0
Günlük Tekil Hit:0
Günlük Çoğul Hit:0

İletişim Bilgileri...
Slash4597@hotmail.com

Yazının Devamı: http://www.fuub.net/proje-gelistirme-fikir-oneri-211/iddaakupon-sitesi-icin-ortak-ariyorum-19251/#ixzz1pamRffME
bu adresten okuyabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Byte Byte Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bu olay cok eziyetli bilader, birde sağlam bütçe olması lazım. 10 bin gibi falan bi bütçeyle saglam bi iş anca olur.

nahrew nahrew WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Byte adlı üyeden alıntı

Bu olay cok eziyetli bilader, birde sağlam bütçe olması lazım. 10 bin gibi falan bi bütçeyle saglam bi iş anca olur.

neden 10bin kardeş hakemlere rüşvetmi vericez domainin fiyatı ne kadar hostun tonu ne kadar:D

Byte Byte Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

nahrew adlı üyeden alıntı

neden 10bin kardeş hakemlere rüşvetmi vericez domainin fiyatı ne kadar hostun tonu ne kadar:D

Arkadaş diğer forumda büyük proje düşündüğünden bahsetmiş, ben ona nazaran yazdım. Ve kupon sitelerinin fiyatı en az 10.000 TL dir. Anlık maç bilgilerini girmek, dünya ligini takip etmek vs vs için en az 1 ofis 4-5 eleman lazım olur. Google'da aratabilirsin, iddaa kupon sitesi diye. Adam sistemi yapmış anlık maç bilgilerini kendileri otomatik giriyor ve sizin kiralamış oldugunuz siteyede yansıtılıyor. Aylık 2.500 TL istiyor adamlar ;) Yani bu bahsettiğim olay sanal kupon olayı. Ha bunun birde yasal kısmı var, iddaa 'dan resmi olarak sanal bayi sözleşmesi yapıyorsun bunun içinde 500.000 TL ye yakın bi para teminat yatırıyorsun :) öyle hiç bişey göründüğü gibi basit değil yani. Bu yasal sitelere örnek: bilyoner, misli vs vs... Diğerleri kaçak kupon yaptırıyor. Onuda belli bi noktadan sonra kapatırlar mahkeme kararıyla.

wmaraci
wmaraci

nahrew nahrew WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Byte adlı üyeden alıntı

Arkadaş diğer forumda büyük proje düşündüğünden bahsetmiş, ben ona nazaran yazdım. Ve kupon sitelerinin fiyatı en az 10.000 TL dir. Anlık maç bilgilerini girmek, dünya ligini takip etmek vs vs için en az 1 ofis 4-5 eleman lazım olur. Google'da aratabilirsin, iddaa kupon sitesi diye. Adam sistemi yapmış anlık maç bilgilerini kendileri otomatik giriyor ve sizin kiralamış oldugunuz siteyede yansıtılıyor. Aylık 2.500 TL istiyor adamlar ;) Yani bu bahsettiğim olay sanal kupon olayı. Ha bunun birde yasal kısmı var, iddaa 'dan resmi olarak sanal bayi sözleşmesi yapıyorsun bunun içinde 500.000 TL ye yakın bi para teminat yatırıyorsun :) öyle hiç bişey göründüğü gibi basit değil yani. Bu yasal sitelere örnek: bilyoner, misli vs vs... Diğerleri kaçak kupon yaptırıyor. Onuda belli bi noktadan sonra kapatırlar mahkeme kararıyla.

ben sadece tahmin vepaylaşım sitesi için konuştum tabiki dediğiniz gibi geniş kapsamlı bir iddaa sitesi için ciddi rakamlar lazım ama tahmin ve paylaşım için basit bir site çok maliyetli olmaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al