freelance iş ilanları

İlk E ticaret projem yardım gerekiyor!

13 Mesajlar 1.431 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Yorum backlink ile anasayfayı çantada keklik görüyorsanız o ürün için rekabet yoktur.Zaten yorum backlink ile de anasayfaya çıkamazsınız çıksanız bile kalıcı olamazsınız.Eğer o ürün için anasayfaya bu kadar kolay çıkılabiliyorsa ana satıcı firma Seo işlemini sizden önce yapacaktır.Yapmıyorsa bile zaten satış oranları yüksektir.

Fizello - Inspired by Colors
wmaraci
reklam

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
Tek urun satisi scripti vardi sanki. Tek urune yonelikse olabilir ama arkadaslatinda dedigi gibi kargo, fatura vs dorun olabilir

prangalarcebimde prangalarcebimde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ş** C**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Yorum backlink ile anasayfayı çantada keklik görüyorsanız o ürün için rekabet yoktur.Zaten yorum backlink ile de anasayfaya çıkamazsınız çıksanız bile kalıcı olamazsınız.Eğer o ürün için anasayfaya bu kadar kolay çıkılabiliyorsa ana satıcı firma Seo işlemini sizden önce yapacaktır.Yapmıyorsa bile zaten satış oranları yüksektir.

hocam e ticaret sitelerinden incelediğim kadarıyla haftada 50-60 tane satılan bir ürün. Bu ürünü satan çok az dükkan var yani diğer ürünlerle karşılaştırınca. sadece 17-18 liralık değil 100-200 liralık olanları da var onlar da çok satılıyor. Ben ufaktan başlamak istemiştim. Yani satış konusunda sorun yok ama gerçekten "X satın al" aramasında 1. sıra kolay gibi görünüyor çünkü daha önce hiç kimse bu konuda kasmamış. rekabetten uzak bir niş sektör bulduğumu düşünüyorum.

Ek Olarak:

tiger1894 adlı üyeden alıntı

Hocam aracı olayım demişsiniz.
Woocommerence site açın, (e-ticaret için)
Wc Vendors Plugin atın, (çok kullanıcı için)
zaten tasarım filan demiyorum.

Yönetim ayarında %10 (ya da istediğiniz oran) komisyon ayarlayın. AliBaba Grup gibi siteniz hazır :)
En kolay ve zahmetsiz yoldur :D
Tabi bi öneri, başka çözümler de mevcut :)
kolay gelsin, başarılar.

dediğiniz sistemi araştıracağım hocam.

OmrAlgs adlı üyeden alıntı

e ticaret sitelerinde genellikle opencart kullanılır kullanımı basittir. sen zaten hazır kurulu dayalı döşeli alırsın panelden yönetirsin (iyi bir temayıda 50-100 arası anahtar teslim alırsın). ama tek kalem ürünse wordpresside tavsiye ederim.

Wordpress daha mantıklı benim için sanırım her şeyini biliyorum. Zaten talep artarsa script entegre etmek zor olmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al