İlluminati Hakkında Yazan Blog/Site Neden Az?

38 Mesajlar 3.251 Okunma
smmexpress

lordofthefilm lordofthefilm lordofthefilm.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Veritabanı Programlama
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Hocam şöyle bişey, benim yazacağım(olası) yazılar araştırma yoluyla elde ettiğim bilgiler değil de bilinenleri kendi gözümden yorumlamak şeklinde olurdu.

Misal ben illuminati denilen şeyin aslında kendisinden sürekli konuşulmasını sağlayarak psikolojik anlamda insanları çaresizliğe ittiğinden yola çıkardım. Bu bağlamda bir yazı serisi oluştururdum.

Ek Olarak:

Hocam açıkcası bu konuyla ilgilenenler için ciddi bir katkı sağlayabilirsin belli ki.

Birşey sormak istiyorum; bu okuduğunuz kaynak vs. kapsamında illuminati konusunda ne derece etkilendiniz? Bir iki cümleyle ne demek isterdiniz İlluminati ve subliminal mesaj kavramları için...

Şöyle açıklayayım. İllüminati çok zeki adamlar tarafından oluşturulmuş bir inanıştır. Kökü Tapınak Şövalyelerine dayanır. Tapınak Şövalyeleri eskiden Baphomet adlı bir puta taparlardı. Fakat katolig kiliseler Tapınak Şövalyelerini kaldırınca Baphomet hakkında Şeytan olabilir iddiaları çıktı.

Baphomet:

Günümüzde boynuzlu şeytan figürleri Baphomet ten kaynaklanmaktadı fakat ne İllüminati nin ne de Baphometin şeytan ile alakası yoktur. Gel gelelim ne kadar etkinlendiğime. İnanışa sahip kişiler neyi nasıl ne zaman yapacaklarını bilen çok güçlü zeki isanlardan oluşuyor. Hemen örnek verelim.

İllüminati geleceği görüyor! ( Geleceği kendi şekillendiriyor. )

1985 yılında çıkan İllüminati oyun kartlarında bir çok yaşanan büyük felaketler önceden resimlenmiştir.

Örn: İkiz Kuleler TERÖRÜ

yukarıdaki resim İllüminati nin 1985 de çıkan oyun kartlarından bir tanesidir.

İllüminati bu konuda geleceği mi gördü ? Hemen cevaplayalım.

İkiz kuleler terörünü kendimce iyi bir araştırdım.

1. Şüpheli Durum: Gökdelenin tepesinden düşen bir basketbol topu yere 13.8 sn de düşerken. Binalar 8 saniyeden kısa bir sürede olduğu konuma çöküyor.
2. Şüheli Durum: Kulelere ilk çarpan uçağın bir Boing 767 olduğu söylenmiştir. Boing 767, alüminyum konstrüksiyona sahiptir ve alüminyum bir kütle, ne kadar hızla çarparsa çarpsın, çelik konstrüksiyon bir binayı jilet gibi delip geçemez.

( Hatta ve hatta bu özellikte bir uçağın kanatı o hızda bir ağaca çarpsa dahi parçalanacakken. Çelk bir binayı delip geçmiş ve kanatları zarar görmemiştir.

3. Şüpheli Durum: Binaya saldırı uçağı tam ortasından çarptığına göre az çok fizik bilgimiz var ise binanın olduğu yere çökmesini garipseye biliriz. Çünkü ortasından darbe alan uzun bir cisimin üst kısmı olduğu yere değil sağa sola düşer. Oysa bizim ikiz kulelerimiz direk olduğu yere çöktü.

Ve de en önemli nokta. Amerika da bir yasa ya göre dikilen her gökdelenin bir yıkım projesi vardır. Fakat binanın çelik yapısı normal bir patlayıcı ile yıkılamaz. Amerikanın bu yasasına göre yıkılması imkansız Gökdelen yapılması imkansızdır. Bu gökdelenlerin yıkım projesinde nükleer patlayıcı kullanmıştır. Binanın 12 metre altında yer altı nükleer patlama gerçekleştirilir. Bu patlama atmosfer ile etkileşmediği için normal bir nükleer patlama etkisi yerine yıkıcı bir ses ve ısı dalgası yayar. Bu dalgalar direk binanın çelik kolonlarına bağlıdır. Ve de binanın tamamen atomlara dönüşmesini sağlar. Binanın fizik dışında hızlı çökmesinin ve de yıkımından sonra büyük bir alanı sadece toz kaplamasının bir tane bile moloz bulunmamasının sebebi bu nükleer patlamadır.

Kaynak ve Daha fazla bilgi: http://www.harunyahya.biz/tr/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/43028/Hicbir-yerde-bahsedilmeyen-11-Eylul-gercegi

Geldikmi İllmünati olayına?

İllüminati yıllar öncesinden bir olayı resimler ve daha sonra ise o olayı kendi gerçekleştirip bu olayı biz gördük demektedir. Yani bu terör olayını planlı bir şekilde illüminati tarafından yapıldığı bariz ortadadır. Yapmasının en büyük sebebi geleceği gördüklerini iddia etmek olarak görülsede. O kulelerin ekonomi merkezi olması da büyük etkendir.

İllüminati çok zeki insanlardan oluşan, eski bir putu tanrılaştıran bir inanıştır. Ve örgüt o kadar zeki ve güçlüdür ki sizin bizim gibi insanların sadece onların ve tanrılarının gücünden etkilenmemizi ve de korkmamızı ister. Yani onların tanrısına inanmamızı istemezler. Buna en büyük kanıt ta supliminal mesajlardaki Gözler dir. Tek göz Baphoment in gözüdür ve onlar bize bizim tanrımız her yerdedir ve her şeyi görüyor. Mesajını iletmek için supliminal olarak her yerde 25.kare tekniği ile dağıtılır.

Çok yoruldum daha çok detayları ve ayrıntıları var fakat ellerim kırıldı :)

Son ek olarak da Baphoment resmindeki pentagramın tek köşesi üste doğru gelmektedir. Tek köşesi üstte olan pentagram işareti şeytandan korunmayı sembol eder. Tek köşe aşağıya geliyorsa bu bizim bu günki satanizmi sembol eder.

Veritabanı Programlama - Öğrenci
wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Benim bu konu hakkında söyleyecek bir şeyim yok fakat ufak bir öneri olarak Harun Yahya gibi nerden ekmek yediği belirsiz karanlık adamların sitesini n'olur kaynak göstermeyin :)

lordofthefilm lordofthefilm lordofthefilm.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Veritabanı Programlama
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

Benim bu konu hakkında söyleyecek bir şeyim yok fakat ufak bir öneri olarak Harun Yahya gibi nerden ekmek yediği belirsiz karanlık adamların sitesini n'olur kaynak göstermeyin :)

Hocam ben bu bilgileri bir çok kaynaktan araştırdım fakat sizlere tam bilgi yani kesin bilgi vermek istedim.

Örn: Çarpan uçağın aliminyum old. biliyordum fakat boing 767 old bilmiyordum bu yüzden yanlış bilgilendirmemek için kaynak belirtmek istedim. Kusura bakmayın site sahibi ve site hakkında pek bilgim yok.

Veritabanı Programlama - Öğrenci

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Makara olsun diye demiyorum ama bu konuyu ele alsam sitemde, eminim ki sabit ziyaretçi grubu bile oluştururum. Yani böylesine bir alan.

Biraz özgün bir bakış açısıyla bu konu ele alınırsa eminim ki iyi bir ziyaretçi sağlar.

hocam elimde tamda konu ile alakalı güzel bir domain var, bende bu konuya çok adapteyim isterseniz bir şeyler yapabiliriz

wmaraci
wmaraci

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Bu makaleden sonra 2 adet blog açtım :)

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
http://kayipkorkular.blogspot.com.tr/2015/11/gecmisten-gunumuze-illuminati.html

yazdım yeni :D

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
illuminati dediğimiz şey kanıtlanmamış bir teori google adwords girin bakın türkiyede aranma sayısı falan nasıl eğer iyiyse açın siteyi girin makale

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

lordofthefilm adlı üyeden alıntı

Şöyle açıklayayım. İllüminati çok zeki adamlar tarafından oluşturulmuş bir inanıştır. Kökü Tapınak Şövalyelerine dayanır. Tapınak Şövalyeleri eskiden Baphomet adlı bir puta taparlardı. Fakat katolig kiliseler Tapınak Şövalyelerini kaldırınca Baphomet hakkında Şeytan olabilir iddiaları çıktı.

Baphomet:

Günümüzde boynuzlu şeytan figürleri Baphomet ten kaynaklanmaktadı fakat ne İllüminati nin ne de Baphometin şeytan ile alakası yoktur. Gel gelelim ne kadar etkinlendiğime. İnanışa sahip kişiler neyi nasıl ne zaman yapacaklarını bilen çok güçlü zeki isanlardan oluşuyor. Hemen örnek verelim.

İllüminati geleceği görüyor! ( Geleceği kendi şekillendiriyor. )

1985 yılında çıkan İllüminati oyun kartlarında bir çok yaşanan büyük felaketler önceden resimlenmiştir.

Örn: İkiz Kuleler TERÖRÜ

yukarıdaki resim İllüminati nin 1985 de çıkan oyun kartlarından bir tanesidir.

İllüminati bu konuda geleceği mi gördü ? Hemen cevaplayalım.

İkiz kuleler terörünü kendimce iyi bir araştırdım.

1. Şüpheli Durum: Gökdelenin tepesinden düşen bir basketbol topu yere 13.8 sn de düşerken. Binalar 8 saniyeden kısa bir sürede olduğu konuma çöküyor.
2. Şüheli Durum: Kulelere ilk çarpan uçağın bir Boing 767 olduğu söylenmiştir. Boing 767, alüminyum konstrüksiyona sahiptir ve alüminyum bir kütle, ne kadar hızla çarparsa çarpsın, çelik konstrüksiyon bir binayı jilet gibi delip geçemez.

( Hatta ve hatta bu özellikte bir uçağın kanatı o hızda bir ağaca çarpsa dahi parçalanacakken. Çelk bir binayı delip geçmiş ve kanatları zarar görmemiştir.

3. Şüpheli Durum: Binaya saldırı uçağı tam ortasından çarptığına göre az çok fizik bilgimiz var ise binanın olduğu yere çökmesini garipseye biliriz. Çünkü ortasından darbe alan uzun bir cisimin üst kısmı olduğu yere değil sağa sola düşer. Oysa bizim ikiz kulelerimiz direk olduğu yere çöktü.

Ve de en önemli nokta. Amerika da bir yasa ya göre dikilen her gökdelenin bir yıkım projesi vardır. Fakat binanın çelik yapısı normal bir patlayıcı ile yıkılamaz. Amerikanın bu yasasına göre yıkılması imkansız Gökdelen yapılması imkansızdır. Bu gökdelenlerin yıkım projesinde nükleer patlayıcı kullanmıştır. Binanın 12 metre altında yer altı nükleer patlama gerçekleştirilir. Bu patlama atmosfer ile etkileşmediği için normal bir nükleer patlama etkisi yerine yıkıcı bir ses ve ısı dalgası yayar. Bu dalgalar direk binanın çelik kolonlarına bağlıdır. Ve de binanın tamamen atomlara dönüşmesini sağlar. Binanın fizik dışında hızlı çökmesinin ve de yıkımından sonra büyük bir alanı sadece toz kaplamasının bir tane bile moloz bulunmamasının sebebi bu nükleer patlamadır.

Kaynak ve Daha fazla bilgi: http://www.harunyahya.biz/tr/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/43028/Hicbir-yerde-bahsedilmeyen-11-Eylul-gercegi

Geldikmi İllmünati olayına?

İllüminati yıllar öncesinden bir olayı resimler ve daha sonra ise o olayı kendi gerçekleştirip bu olayı biz gördük demektedir. Yani bu terör olayını planlı bir şekilde illüminati tarafından yapıldığı bariz ortadadır. Yapmasının en büyük sebebi geleceği gördüklerini iddia etmek olarak görülsede. O kulelerin ekonomi merkezi olması da büyük etkendir.

İllüminati çok zeki insanlardan oluşan, eski bir putu tanrılaştıran bir inanıştır. Ve örgüt o kadar zeki ve güçlüdür ki sizin bizim gibi insanların sadece onların ve tanrılarının gücünden etkilenmemizi ve de korkmamızı ister. Yani onların tanrısına inanmamızı istemezler. Buna en büyük kanıt ta supliminal mesajlardaki Gözler dir. Tek göz Baphoment in gözüdür ve onlar bize bizim tanrımız her yerdedir ve her şeyi görüyor. Mesajını iletmek için supliminal olarak her yerde 25.kare tekniği ile dağıtılır.

Çok yoruldum daha çok detayları ve ayrıntıları var fakat ellerim kırıldı :)

Son ek olarak da Baphoment resmindeki pentagramın tek köşesi üste doğru gelmektedir. Tek köşesi üstte olan pentagram işareti şeytandan korunmayı sembol eder. Tek köşe aşağıya geliyorsa bu bizim bu günki satanizmi sembol eder.

Emeklerinize sağlık hocam. Güzel bir şekilde özetlemişsiniz. Zaten burada hiçbirimiz doğru-yanlış kısmını belirtebilecek bir bilgiye sahip değiliz. Sadece olanı yazarız veya kendi gözümüzden yorumlarız.

Ek Olarak:

lordofthefilm adlı üyeden alıntı

Hocam ben bu bilgileri bir çok kaynaktan araştırdım fakat sizlere tam bilgi yani kesin bilgi vermek istedim.

Örn: Çarpan uçağın aliminyum old. biliyordum fakat boing 767 old bilmiyordum bu yüzden yanlış bilgilendirmemek için kaynak belirtmek istedim. Kusura bakmayın site sahibi ve site hakkında pek bilgim yok.

Özellikle uçakların kuleleri jilet gibi delip geçmesi konusuna, saldırının olduğu andaki tv'den yayınlanan canlı görüntüleri izlerken ben de çok takılmıştım. Yani uçağın ucu değer değmez patlama olmalı normal şartlarda. Bir de pürüzsüz bir şekilde uçağın binaya girmesi şaşırtıcı.

Ek Olarak:

ciko adlı üyeden alıntı

hocam elimde tamda konu ile alakalı güzel bir domain var, bende bu konuya çok adapteyim isterseniz bir şeyler yapabiliriz

Hocam teklif için teşekkür ederim. Bekarken ve özellikle lise yıllarındayken bu işlere(internet dünyası) girişseydim çok iyi işler çıkartmış olurdum yazınsal açıdan. Lakin geç girdim bu işlere. Şu an bir sitem var ve ancak ona yetebiliyor gücüm.

Ama bu konuda iki kişi kafa kafaya verip biri objektif kaynaklar, veriler kısmıyla; diğeri ise bu kaynakların yorumlanması kısmıyla ilgilenecek şekilde hareket etse eminim ki çok başarılı bir site ortaya çıkar.

Ek Olarak: Eğer ki bu konuda bir site girişiminde bulunacak olan var ise bir tavsiyem var;

İlluminati'nin varlığından değil de yalan olduğundan ya da daha doğru bir ifadeyle insanlar üzerinde korku yaratarak onları etkileme girişiminden ileri giden bir şey olmadığından yola çıkılarak yazılması çok daha etkileyici ve doğru olacaktır. Nitekim "illuminatı yalanı" diye bir şey arattığınızda doğru dürüst bir yazı çıkmıyor karşınıza. Ben şahsen bunun uydurma olduğunu düşünen ama bu düşüncesiyle yanında ve/veya takibinde olduğu birileri olmadığı için kendini belli edemeyen bir çok kişi olduğunu düşünüyorum.

Youtube videoları altında yorumları okursanız bir miktar yorumun "illuminati" olayına bu şekilde baktığını fark edebilirsiniz. Bu kişileri çok ama çok rahatlıkla taraftarınız yapabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al