wmaraci reklam

İngilizce site

22 Mesajlar 2.219 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

myofset myofset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
merhaba arkadaşlar ingilizce site açmayı düşünüyorum da fakat artıları ve eksileri neler henüz tam anlamıyla kavramış değilim. Ortalama kaç ayda hitlenir, 6 ay içerisinde ne kadar kazanç sağlar, adsense başvuru süreci daha mı hızlı işler gibi aklımda sorular var. ingilizce sitesi olup yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba.

uzayhaberlerim.com
wmaraci
reklam

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Ingilizcen iyimi sorusunu sor kendine oncelikle translate ile olmaz bu isler anca makale yazdirirsin oda bi yere kadar :)

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

appiah5454 adlı üyeden alıntı

Ingilizcen iyimi sorusunu sor kendine oncelikle translate ile olmaz bu isler anca makale yazdirirsin oda bi yere kadar :)

translate filan değil veya yazdırma işi değil. ayda 40-60 makale girişi düşünüyorum. ortalama yazılar 300-600 kelime arası olacak.

uzayhaberlerim.com

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)

myofset adlı üyeden alıntı

translate filan değil veya yazdırma işi değil. ayda 40-60 makale girişi düşünüyorum. ortalama yazılar 300-600 kelime arası olacak.

O zaman basarilar :)

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ngin Ngin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
myofset Yaklaşık bir haftadır ben de araştırıyorum. İlk önce kategori seçmen ve o kategori için yeterli İngilizce bilgin var mı onu gözden geçirmen gerekiyor. Kategori ve içerik kalitesine göre hitlenme süresi değişir ama sosyal medya önemli faktör. Yine kazancınız da kategori ve hite bağlı ama aynı kategorideki Türkçe bir siteden daha fazla kazanırsınız. AdSense sürecine az da olsa bir etkisi olabilir.
myofset

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

Ngin adlı üyeden alıntı

myofset Yaklaşık bir haftadır ben de araştırıyorum. İlk önce kategori seçmen ve o kategori için yeterli İngilizce bilgin var mı onu gözden geçirmen gerekiyor. Kategori ve içerik kalitesine göre hitlenme süresi değişir ama sosyal medya önemli faktör. Yine kazancınız da kategori ve hite bağlı ama aynı kategorideki Türkçe bir siteden daha fazla kazanırsınız. AdSense sürecine az da olsa bir etkisi olabilir.

kategori seçimim ne nasıl yapılır nasıl yapılmalıdır üzerine olacak. örnek veriyorum pes 2018 steam üzerinden nasıl indirilir gibisinden. resimli anlatımlarla filan az bilinen konularda yazmak istiyorum.

uzayhaberlerim.com

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Bence nasıl yapılır kategorisini seçme. Çok tutulan bir kategori.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
worldww farklı bir kategori aklıma gelmiyor şuanlık, genel konular üstüne yazmak istiyorum yani sağlık filan herşeyden az az olacak ama olan yazıları az bilinen yazılar içerisinden seçmeyi planlıyorum ortalama her yazı 500 600 kelime olacak hedefim 6.ayda aylık 200 300 kazanacak duruma gelmek.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

uzayhaberlerim.com

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Merhaba, blogumdaki ingilizce blog açma ve adsense'den para kazanma yazımı takip edebilirsiniz. Eminim faydası olacaktır.

Ayrıca wmaracındaki serüvenimi takip edebilirsiniz; https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/ingilizce-blog-acarak-adsenseden-para-kazanma-seruveni-506373.html

merhaba hocam okudum yazınızı fakat bazı yerlere değinmek istiyorum, bizim açacağımız site blog tarzı olmayacak. yani herhangi bir konsepte bağlı kalmadan genel bilgiler içeren site yapmayı düşünüyoruz. ne nasıl yapılır, kripto para nedir gibi konulardan ilerlemeyi düşünüyoruz. 10 ayda kazandığınız 350$ toplam para mı, yoksa elinize aylık geçen net para mı o kısmı pek anlayamadım.

uzayhaberlerim.com

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Çok genel, güncel konularla tutunamazsınız. Millet zaten sosyal medyada almış yürümüş, hitin çoğunu oradan çekiyor. Konu aralığını daha dar tutarsanız daha memnun olursunuz. Bahsettiğiniz konularda zaten binlerce içerik var. Kuş türleri, bakımı,beslenmesi vs. içerikli bir site kursanız ve orta halli bir duruma getirince de kuş kafesi, yemi,suluğu vs. satsanız on kat daha iyi olur veya nitche sitelere yönelebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al