wmaraci reklam

İngilizce site

22 Mesajlar 2.224 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
bence ingilizce dil bilgisi derslerinin anlatıldığı bir site açabilirsin hem ingilizce bilmenede gerek yok.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
reklam

myofset myofset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

negiu adlı üyeden alıntı

Çok genel, güncel konularla tutunamazsınız. Millet zaten sosyal medyada almış yürümüş, hitin çoğunu oradan çekiyor. Konu aralığını daha dar tutarsanız daha memnun olursunuz. Bahsettiğiniz konularda zaten binlerce içerik var. Kuş türleri, bakımı,beslenmesi vs. içerikli bir site kursanız ve orta halli bir duruma getirince de kuş kafesi, yemi,suluğu vs. satsanız on kat daha iyi olur veya nitche sitelere yönelebilirsiniz.

yurt dışına satış yapma işi biraz zor sanırsam, daha farklı bir alan öneriniz var mı acaba.

uzayhaberlerim.com

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

Psilocybin23 adlı üyeden alıntı

bence ingilizce dil bilgisi derslerinin anlatıldığı bir site açabilirsin hem ingilizce bilmenede gerek yok.

hocam türkçe verilen hizmet ortalama 80 milyon kişi ile sınırlı fakat ingilizce bilen kişi sayısı her geçen gün artmakta ilk sayfada çıkan herhangi bir gönderi bile binlerce kişiye ulaşabilir.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

uzayhaberlerim.com

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
myofset İstediğiniz konsepte açabilirsiniz ben yazıda sadece çok genele kaçmamanızı tavsiye ettim. Ayrıca yazıda bahsettiğim hayır toplam para değil. 10. ayda ulaşılan aylık kazanç. Daha sonraki aylarda tabi ki bu aylık kazanç daha da yükseliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

myofset adlı üyeden alıntı

yurt dışına satış yapma işi biraz zor sanırsam, daha farklı bir alan öneriniz var mı acaba.

Zaten adsense üzerine eklersiniz,ürün satışı ek olur. Satış ortaklığı ile suya sabuna dokunmadan güzel satışlar yapılabiliyor, tavsiye ederim. Ya da tedarikçiyle de anlaşabilirsiniz,toplu bu hizmetleri sunan yerler var. 2-3 sene önce bebekler, gelişim süreci vs. üzerine portal tarzı bir siteden sabit reklam+bebek oyuncakları ,organik boyama kalemi,ıvır zıvır satışıyla güzel kazanmıştım. İlla İngilizce olmak zorunda da değil. Rusça ya da Almanca Antalya'da gezilip görülecek yerleri,mekanları,nerde ne yenilebileceğini anlatırsınız. Orta halli bi duruma gelince Antalya'daki otellere mail atarsınız ahanda bu benim sitem aylık şu kadar buralardan ziyaretçim var şu miktara yıllık reklamınızı yapabilirim dersiniz. Hazırlarsınız sözleşmenizi bir imzaya sabit geliriniz olur. Elin Hintlileri kazanacağına bizim milletimiz kazansın.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

myofset İstediğiniz konsepte açabilirsiniz ben yazıda sadece çok genele kaçmamanızı tavsiye ettim. Ayrıca yazıda bahsettiğim hayır toplam para değil. 10. ayda ulaşılan aylık kazanç. Daha sonraki aylarda tabi ki bu aylık kazanç daha da yükseliyor.

hocam kaç içerikle bu miktara ulaştınız. 200 içerik var mıydı ortalama? yoksa daha mı az acaba.

uzayhaberlerim.com

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

negiu adlı üyeden alıntı

Zaten adsense üzerine eklersiniz,ürün satışı ek olur. Satış ortaklığı ile suya sabuna dokunmadan güzel satışlar yapılabiliyor, tavsiye ederim. Ya da tedarikçiyle de anlaşabilirsiniz,toplu bu hizmetleri sunan yerler var. 2-3 sene önce bebekler, gelişim süreci vs. üzerine portal tarzı bir siteden sabit reklam+bebek oyuncakları ,organik boyama kalemi,ıvır zıvır satışıyla güzel kazanmıştım. İlla İngilizce olmak zorunda da değil. Rusça ya da Almanca Antalya'da gezilip görülecek yerleri,mekanları,nerde ne yenilebileceğini anlatırsınız. Orta halli bi duruma gelince Antalya'daki otellere mail atarsınız ahanda bu benim sitem aylık şu kadar buralardan ziyaretçim var şu miktara yıllık reklamınızı yapabilirim dersiniz. Hazırlarsınız sözleşmenizi bir imzaya sabit geliriniz olur. Elin Hintlileri kazanacağına bizim milletimiz kazansın.

dediğinizi az çok anladım, güzel olabilir bu. dolar kısa vadede 4'ün, 3.5'un altına kolay kolay düşmeyecek gibi bu sebeple artık yurt dışına çalışma 1 e 4 getiriyor çok daha karlı sonuçlar ortaya çıkıyor. tbm ortalama miktar 0.25 cent olsa 1 lira ediyor ki bu çok çok güzel para. öğrenciyim aylık kendime burs yaratmak istiyorum, bu doğrultuda hareket ediyorum şuanda. hocam 1 sorum daha olacak yabancı siteler için açılan adsense hesabı dolar üzerinden mi yoksa yine tl olarak mı birikiyor.

uzayhaberlerim.com

Knknknkn Knknknkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

myofset adlı üyeden alıntı

worldww farklı bir kategori aklıma gelmiyor şuanlık, genel konular üstüne yazmak istiyorum yani sağlık filan herşeyden az az olacak ama olan yazıları az bilinen yazılar içerisinden seçmeyi planlıyorum ortalama her yazı 500 600 kelime olacak hedefim 6.ayda aylık 200 300 kazanacak duruma gelmek.

kendi nacizane fikrim eski böyle köşede unutulmuş kitaplar al makale üzerine ne bileyim sağlık ise saglık konulu kitaplar al onları kendi yorumunu katarak özgünleştirerek yayımlayabilirsin. Ama telifi olmasın kitapların. böyle birşeyler düşünebilirsin. başarılar.
myofset

kişi bu mesajı beğendi.

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye'de olduğumuz için TL üzerinden yatıyor. Hesaplanırken o günkü Dolar-TL kuruna göre belirleniyor ve TL olarak birikiyor bildiğim kadarıyla. Yurtdışı pinli adsense bulup döviz üzerinden ödeme alıp payoneer ile paranızı Türkiye'deki döviz hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Burs çıkarma bazında bakıyorsanız online oyunlar kısa vadede daha iyi iş görür
myofset

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)

Knknknkn adlı üyeden alıntı

kendi nacizane fikrim eski böyle köşede unutulmuş kitaplar al makale üzerine ne bileyim sağlık ise saglık konulu kitaplar al onları kendi yorumunu katarak özgünleştirerek yayımlayabilirsin. Ama telifi olmasın kitapların. böyle birşeyler düşünebilirsin. başarılar.

teşekkür ederim fikrinizi beğendim. fakat hangi kitaplarda telif olmaz hiçbir fikrim yok. ansiklopedi tarzı açmaya kalksam koskoca siteler varken giren olmaz diye düşünüyorum. aslında aklımda yer alan bir fikir; netflix gibi yerlerde dizileri izleyip değerlendirme yapmak, yeni bölüm tahmini yapmak. yurt dışında bu konuda rekabet ne ölçüde bilmiyorum tam. o yüzde aşırı kararsızım bu konuda.
Knknknkn

kişi bu mesajı beğendi.

uzayhaberlerim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al