wmaraci reklam

İngilizce Site Sahipleri Buraya!

24 Mesajlar 2.607 Okunma
wmaraci reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
ingilizce çok genel hit gelir diye düşünmek yanlış olduğunu düşünüyorum sağlam link alıcak sosyal medya desteği yoksa ingilizce zor diyorlar direk dil ve sektör olarak ne önerirsiniz ?

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)

kdrclp adlı üyeden alıntı

siteye şuan ulaşılamıyor hocam

Site aktif değildir.

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

Gramer bilginin çok iyi olması lazım. 200 kelimelik makaleler için oldukça iyi bir anlam / gramer bütünlüğü gerekiyor.

Seo çalışması yaptırmak için birkaç yabancı forum ve webmaster sitesine üye olmalısın. Malesef ingilizce seo çalışması yaptırmak ve yaptıracak kişi bulmak büyük bir sorun.

Tıklamalara gelecek olursak, evet tıklamalar iyi bir ücret bırakıyor ama yabancı teknoloji siteleri inanılmaz fazla. Rekabeti çok yüksek bir alan. Eğer ziyaretçi çekebilirsen ne güzel, çekemezsen sıkıntı yaşarsın.

Bu yüzden bence tek başına başlama, bir ekip kurmaya çalış. Ayrıca teknoloji yerine bir moda, etnik yemek siteleri daha fazla dikkat çeker gibi.

Bunlar benim fikirlerim. Umarım projeniz tutar.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Dikkate alacağım fakat teknoloji bazlı bir içerik seyretmeyeceğim.

Aykut adlı üyeden alıntı

Çok zor bir iş.. Ancak sosyal medyadan trafik çekilebilir. İyi bir seo yaptırırsan ki bu da çok uçuk fiyatlara mal oluyor, o zaman arama motorlarında yükselmek mümkün.

Teşekkür ederim Yorumunuz için.

berkay310 adlı üyeden alıntı

ingilizce siteleri google translate ile yapsak faydası olur mu bende sorumu sorayım :) Hobi olarak resim çiziyorum bunların nasıl yapılacağına dair bilgileri sitede paylaşmak için yeterli olur mu google translate?

:D

Zaman zaman ben de kullanıyorum ama cümlelerinizi ingilizce gramer yapısına uygun yazmanız lazım. Aksi halde ortaya ingilizce içinde hiç bir anlamı olmayan Türkçe diline uygun cümleler çıkıyor.

:D

tecnomedya adlı üyeden alıntı

hocam ingilizcenizin olması şart öyle çeviri falan olacak iş değil :) ayrıca yabancı dilde teknoloji güzel fakat uzun vadede getirisi olacak bir iş yani çok sabır gerek ve milyonlarca teknoloji sitesi ile yarışıyorsunuz :)

Teknoloji konusu çok zor bir konu evet fakat ben biraz daha niche kelime çalışacağım.

mts adlı üyeden alıntı

Şimdi Amerikalı birisinin, Türkçe bilmeden yada çok az ve temel şeyler bilerek translate ile bir teknoloji sitesi açtığını farzedin, google'ı falan geçtim, hanginiz bir şekilde siteye girip bir içeriği okuduktan sonra diğerlerini okumaya devam edeceksiniz? Üstelik bu forumdaki 2 site konusunun her 1 tanesi teknoloji sitesiyken, yani zaten bu dili bilen insanlar arasındaki rekabet yeteri kadar zorluyken hangi Amerikalı bunu yapmayı dener ?

Şimdi ingilizce bilmeyen bir türk olarak konuyu düşünün bir de, yani ingilizce bilmiyorsanız olacak iş değil. Biliyorsanız da zaman kaybetmeyin derim :)

İngilizce bilmeme gerek çünkü makaleleri ingilizce birine yazdırcağım

DesignTr adlı üyeden alıntı

peki ingilizcede veya almancada hangi sektör en çok rağbet görüyor ?

takipteyim

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Ben girdim altta iki yabancı site :-)
Giriyorum bakalım ne olacak ama rekabet yüksek kelimeyle olmaz o iş tabi paran varsa ayrı mesele ama seo uyumlu yazarsan trafik akar

Hit olarak şimdi ne durumdadır.

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

İkiside çok kazandıran dillerden hocam. r10 'da bi abi bunun hakkında bi deney yapmıştı. konusundan bi resim paylaşayım incleyin isterseniz.

Çok iyi değil mi :) Gelde girme :D

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

onaykeles Ingilizce seo uyumlu makaleler ve seo calismasi hakkinda yardimci olabilirim.

DesignTr adlı üyeden alıntı

ingilizce çok genel hit gelir diye düşünmek yanlış olduğunu düşünüyorum sağlam link alıcak sosyal medya desteği yoksa ingilizce zor diyorlar direk dil ve sektör olarak ne önerirsiniz ?

Evet haklısınz

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
onaykeles eğer özgün içerik girersen hit gelmeye başlıyor. Ama sabırlı olman lazım zamanla geliyor biranda olmuyor öyle. İçeriğin bol olursa daha iyi olur
onaykeles

kişi bu mesajı beğendi.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Gerrard Gerrard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 40 / 22
  • Ticaret 2, (%100)

Gramer bilginin çok iyi olması lazım. 200 kelimelik makaleler için oldukça iyi bir anlam / gramer bütünlüğü gerekiyor.

Seo çalışması yaptırmak için birkaç yabancı forum ve webmaster sitesine üye olmalısın. Malesef ingilizce seo çalışması yaptırmak ve yaptıracak kişi bulmak büyük bir sorun.

Tıklamalara gelecek olursak, evet tıklamalar iyi bir ücret bırakıyor ama yabancı teknoloji siteleri inanılmaz fazla. Rekabeti çok yüksek bir alan. Eğer ziyaretçi çekebilirsen ne güzel, çekemezsen sıkıntı yaşarsın.

Bu yüzden bence tek başına başlama, bir ekip kurmaya çalış. Ayrıca teknoloji yerine bir moda, etnik yemek siteleri daha fazla dikkat çeker gibi.

Bunlar benim fikirlerim. Umarım projeniz tutar.

Kesinlikle dedigin gibi, ingilizce wm forumlari cop resmen. Sosyal medya tek cozum gibi gozukuyor.
onaykeles HeadCMoon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al