wmaraci reklam

İnternet dizisi çekiyoruz öneri ve nasıl tanıtım yapabilirim ?

37 Mesajlar 3.351 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

haliltas63 haliltas63 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

PortModern adlı üyeden alıntı

Yapıcı eleştiriler kadar size göre olumsuz olan eleştirilere de açık olmalısınız. Çünkü insanlar, buna ben de dahil olmak üzere "Yazdıklarından birşey anlayamıyorum ki, söylediklerinden anlayabileyim" diye düşünebilirler. Eleştirimde herhangi bir kıstas değil ama uzun yıllar sinema ve dizi setlerinde kamera asistanı olarak çalıştım. Bütçeniz düşük olabilir ama kaleminiz güçlüdür demek isterdim..

Benim hocam, ben yazacağım.

wmaraci
reklam

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

MertUslu adlı üyeden alıntı

Siz kaliteli bir şey yapın, izleyici sizi bulur Youtubeda.
Düzeni elden bırakmayın, 15.dk biraz kısa, günleri yakın tutarsınız.
Çok reklama gerek olduğunu düşünmüyorum, diğer internet dizilerini izleyenlerin olduğu grup ve sayfalara 1-2 reklam alırsınız. Hikaye vs.
Gerisi gelir.

İlk dizi mi olacak ondan dolay şuanlık ortalama o kadar çekebileceğiz

theredor adlı üyeden alıntı

tüm forumlarda tanıtım yapın, arkadaşlarınızın instagram hesaplarında hikaye olarak paylaşın, bunu paylaşırken film afişi güzel bir şekilde olursa ilgi çekecektir. Ayrıca büyük instagram sayfalarına reklam verirseniz direk bir kitle ile başlarsınız fakat küçük reklamlar ile daha yavaş ama asıl kitle ile gelişirsiniz.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler hocam

Sıfır bir gibi izleyenin hemen arkadaşına anlattığı veya paylaştığı bir kalite yakalarsanız gerisi gelecektir..

Teşekkürler ocam

birsevda adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle konunuza istinaden yazayım. Sürekliliği olursa gerçekten de güzel bir izlenme alır. Ama her şey den önemlisi çekeceğiniz kısa filmin konusu diğer kısa komedi filmlerinden farklı olmalı. Siz bir şeyi güzel yaparsanız şuna emin olun insanlar gelir sizi bulur.

Son olarakta yukarıda alıntıladığım mesajlara gelirsek. Konunuzu ve mesajlarınızı anlayabilmek için 3-4 defa okudum. Konunuzun ilk mesajında ''Biz mi'' hala anlayabilmiş değilim bunu. Arkadaşlarda size kötü bir şey dememişler anlayamadıkları için sizi uyarmışlar. Türkçeyi güzel kullanın diye. Bunlara alınacak sanız önce siz Türkçe'nizi düzeltin.

Öncelikle teşekkürler hocam, eleştiriye açık bir insanım ama mantıklı bir eleştiriye açığım konu dış değil. fikir paylaştıktan sonra bunu bana insan gibi söyleyebilir.

Yusufozgul adlı üyeden alıntı

Yaptığınız iş gerçekten kaliteliyse YouTube’dan Filmler ve Filimler kanalına ulaşın. Daha önce sizin gibi amatör yapımlara sponsor olup kendi kanallarında da yayınlayarak geniş kitleye duyurulmasını sağlamışlardı.

Teşekkürler hocam

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlama fakat bir dizi çekiyorsanız okumuş bilgi birikimi olan kişilerden bir ekibe ve donanıma sahip olmanız gerekir.
Cümlelerinizi defalarca kez okuyup ancak anlayabiliyor insanlar. Siz daha yazarak derdinizi anlatamıyorken, bir dizi ile nasıl kitleleri harekete geçirip elde edeceksiniz? Eleştiriye açık olun bence. Madem bir dizi çekeceksiniz, bu eleştirilerden daha çok gelecek.

Misal bu mesajınızdaki hataları yazayım.

Bana diyen bakın sen bu Türkçe'yle buralarda sürünüyorsunuz dostum. Bu arada sen de okuma var bu büyük bir başarı siz için bide yazılanın anlayabilsen mükemmel olacak. Oda sen çok zor gibi.

Bakından sonra virgül gelecek
Sen ve sürünüyorsunuz :) bu da hata. Sen kimsiniz der gibi olmuş. Biri tekil biri çoğul
Bide değil bir de olacak.
Yazılanın değil yazılanı olacak.
Oda sen çok zor gibi nedir ya? 2 ay Türkiyede kalmış Rus Türkçesi gibi,
O da senin için zor gibi. Olacak

Ülkedeki okuduğunu anlama oranı zaten yerlerde, biraz dikkat lütfen. Doğru okuyan doğru yazar. Siz sadece yanlış yazmakla kalmıyorsunuz ayrıca okuduğunuz cümleleri de yanlış anlıyorsunuz.

Buradan da bu konuyu okuyan arkadaşlara bir not düşeyim. Kendi dilini düzgün okuyup yazamayan bir insan, bir başka dili öğrenemez. Misal konu sahibi arkadaş İngilizce öğrenemez. Öncelikle kendi dilinizi iyice bilmeniz ve doğru bir şekilde konuşup yazmanız gerekir.

Türkçe'ye dikkat!

Mobilden yazıyorum genellikle lakin buna karşın oldukça dikkat ediyorum. Size de tavsiye ederim. Bilmemek değil öğrenmemek ve öğrenmemekte ısrar etmek ayıp!

Tavsiyeler için teşekkürler hocam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

haliltas63 adlı üyeden alıntı

Bana diyen bakın sen bu Türkçe'yle buralarda sürünüyorsunuz dostum. Bu arada sen de okuma var bu büyük bir başarı siz için bide yazılanın anlayabilsen mükemmel olacak. Oda sen çok zor gibi.

Sizin Türkçe daha beter gibi.

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir

M.Kemal Atatürk

Hocam öncelikle hayırlı olsun burada konuşma tarzınızla sizi eleştirecek kimseyi takmayınız sanırım onlar sadece İstanbul genelini kastediyorlar. Türkiye cumhuriyetinde emin olun daha Türkçe Halen bilmeyen birçok insan var. Suriye’den gelen kişiler dahi sadece sizi izlese sizin için yeterlidir. Ancak her proje sıfırdan başlar sizin izleyeci kitlesiniz yükseldikçe daha da kendinizi geliştirebilirsiniz. Mesala şuan sizi eleştiren kişilerden bile daha Türkçeye hakim olabilirsiniz. Herşey zamanla olur. Hayırlı olsun.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Bence sizin anlama sorunuz var ben burada Türkçe'mi nasıl diye sormadım. Sadece sizden tavsiye almak istedim. Sadece bu. çekeceğim diz de İstanbul ağzıyla olmayacak saten Urfa ağzıyla olacak Türkçeyi anlatan bir diz olmayacak yani. Bence Sırf doğum yerim: Urfa, olduğun için ve böyle bir proje adım atacağımız için içinizde bir sıkıntı var.

Ben sağlık sorundan dolayı liseye gitmedim. Liseyi açıktan mezun oldum. Yaşadığım yer ise Arapların ve Kürtlerin olduğu daha çok Arapların yaşadığı bir bölge bu arada ben Arap mı, size göre Türkçe'min yanlış olması da normal siz abarttığınız kadar da Türkçe'min bu kadar kötü olduğun da düşünmüyorum

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Yakut adlı üyeden alıntı

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir

M.Kemal Atatürk

Hocam öncelikle hayırlı olsun burada konuşma tarzınızla sizi eleştirecek kimseyi takmayınız sanırım onlar sadece İstanbul genelini kastediyorlar. Türkiye cumhuriyetinde emin olun daha Türkçe Halen bilmeyen birçok insan var. Suriye’den gelen kişiler dahi sadece sizi izlese sizin için yeterlidir. Ancak her proje sıfırdan başlar sizin izleyeci kitlesiniz yükseldikçe daha da kendinizi geliştirebilirsiniz. Mesala şuan sizi eleştiren kişilerden bile daha Türkçeye hakim olabilirsiniz. Herşey zamanla olur. Hayırlı olsun.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, bu söz burada bazılarına özel olarak yazmış sanki. öneri için teşekkürler.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Ağam bizim ilen eğleniiy
haliltas63

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al