wmaraci reklam

İnternet Sitelerine Ciddi Yatırım Yapmak İstiyorum

12 Mesajlar 2.709 Okunma
wmaraci reklam

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
iyi geceler dostlar, asıl mesleğim otelcilik yaklaşık bir yıldırda amatör olarak web sitesi geliştirmeyle ilgili özellikle wordpress üzerine kendimi geliştirmeye çalışıyorum sırf merakımdan dolayı illegal bir site açarak para kazanıp kazanmayacağı test ettim site 3. ayından itibaren günlük 100 lira gelir getirmeye başladı. Hukuki olarak başıma geleceklerden endişem nedeniyle siteyi kapattım. Halen otelcilik mesleğine devam ediyorum, boş zamanlarımı değerlendirmek uzun vadede kazandıracak web siteleri yapmak istiyorum. Kafamda bir kaç proje var flash oyun sitesi, moda, yemek tarifleri, sağlık üzerine, alternatif tıp, saç güzelliği saç bakımı saç ekimi ve ingilizce bir şehrin tanıtılması. yukarıda saydığım içeriklerle alakalı 4-5 site kurmayı düşünüyorum. bunun içinde 5000 7000 tl arası bütçe ayırmayı planlıyorum. Otel işi belli bi yere kadar devam edecek 1 yıl sonra bu sitelerden düzenli gelir elde edebilirmiyim ? Elde edeceğim gelir beni geçindirir mi ? Konu hakkında yorumlarınızı ve varsa tavsiye edeceğiniz proje benimle paylaşırmısınız ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
Sistemli çalışırsan olabilir. TarifDeposu.com yaklaşık olarak bir yıldır aktif ama şuan getirisi yok. Çünkü reklam yayınlamıyorum. Hit kazanmaya çalışıyorum. 5-7.000TL'ye 4-5 değilde 1 tane site yaparsanız kendinizi geçindirecek kadar para kazanabilirsiniz. Öncelikle 100k takipçisi olan aktif bir twitter hesabı satın alırsın, sitenin içeriğini düzenli olarak girmelisin ki insanlar her gün merak edip geri gelsinler. bunun dışında seo ve reklamda yapman gerekiyor ama dediğim gibi en verimli reklam sosyal medya hesaplarına yatırım yapmaktır. ayrıca bir projem var. belki düşünürsünüz.
chimera sacmaliyoruz

kişi bu mesajı beğendi.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

hitfilmlerr hitfilmlerr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ezik WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeş siteni kur bildiğin kadar fazla kurcalamadan seo çalışmalarını yap. Daha sonrasında 1000-2000 tl seo yardımı al (Araştır ama önce sonra emeklerin boşa gitmesin). Yararını gördükten sonra yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bi facebook sayfası satın al bütcene göre. Alternatif fikirlerde vardır muhakkak ama benim aklıma bunlar geldi.Bide akıl vermiyom kardeş sadece bi yol sunuyorum sana. Geçenlerde aynı bu şekilde fikrimi beyan ettim veledin teki çok bilmişsin felan dedi ona kafam bozuldu :D O sebeple böyle bi dipnot girdim. Umarım iyi para kaldırırsın moruk. İyi geceler.
chimera

kişi bu mesajı beğendi.

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
Otelcilik işinde isen bir uçuş sitesi aç otele gelen müşteriler uçuş isterse tavsiye edersin :D üyelikten kazanırsın

www.parkpera.com
wmaraci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Size bir rehber sitesi lazım tum piyasayi elinizde tutabilir, isletmelerle baglanti kurabilir ve kpmisyon usulu oturdugunuz yerden yatirim ile para kazanabilirsiniz.

Keyword domain de benden olur, dusunurseniz iletisime geçiniz ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
öncelikle legal site yapcagınızdan illegal siteye göre hemen ilk aylarda kazanamayacaksınız ilk 6 ayı kesinen bir unutun. Bence kendi alanınızla ilgili bir site acsanız rehber, turizm ile daha çok kolay olur sizin için.Bu alanların reklam olarak dönüşü daha rahat. Hem otelinizede bililirliğinizede,çevre yapmanızada yardımı olur. Tek siteye yogunlaşarak bütçeyide biraz artırarak mantıklı bir yapılanmayla işe başlarsanız birşeyler olabilir

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)

castiel adlı üyeden alıntı

Otelcilik işinde isen bir uçuş sitesi aç otele gelen müşteriler uçuş isterse tavsiye edersin :D üyelikten kazanırsın

O iş çok ciddi yatırımlar gerektirir. Acenta kurman gerek o iş için, şimdilik beni aşar.

hitfilmlerr adlı üyeden alıntı

Kardeş siteni kur bildiğin kadar fazla kurcalamadan seo çalışmalarını yap. Daha sonrasında 1000-2000 tl seo yardımı al (Araştır ama önce sonra emeklerin boşa gitmesin). Yararını gördükten sonra yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bi facebook sayfası satın al bütcene göre. Alternatif fikirlerde vardır muhakkak ama benim aklıma bunlar geldi.Bide akıl vermiyom kardeş sadece bi yol sunuyorum sana. Geçenlerde aynı bu şekilde fikrimi beyan ettim veledin teki çok bilmişsin felan dedi ona kafam bozuldu :D O sebeple böyle bi dipnot girdim. Umarım iyi para kaldırırsın moruk. İyi geceler.

Facebook ve twitter da yüksek takipçili hesaplar almak ilk işim olacaktır yüksek ihtimal.

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Size bir rehber sitesi lazım tum piyasayi elinizde tutabilir, isletmelerle baglanti kurabilir ve kpmisyon usulu oturdugunuz yerden yatirim ile para kazanabilirsiniz.

Keyword domain de benden olur, dusunurseniz iletisime geçiniz ;)

Herhangi bir işletmeyle bağlantı kurmaya ihtiyacım yok. Sağol yorumun için

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

öncelikle legal site yapcagınızdan illegal siteye göre hemen ilk aylarda kazanamayacaksınız ilk 6 ayı kesinen bir unutun. Bence kendi alanınızla ilgili bir site acsanız rehber, turizm ile daha çok kolay olur sizin için.Bu alanların reklam olarak dönüşü daha rahat. Hem otelinizede bililirliğinizede,çevre yapmanızada yardımı olur. Tek siteye yogunlaşarak bütçeyide biraz artırarak mantıklı bir yapılanmayla işe başlarsanız birşeyler olabilir

Önde dediğim siteleri açıp gidişata göre bütün yatırımlar o projeye kazalize edebilirim

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
Yabancı bir kaç proje yatırım yapın.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Daha ne sitesi kuracağını bilmeden fb tw grupları alınır mı aldigin grup yoğunluğu çocuksa yada erkekse gidipte kadın sitesi yapmaya karar verirsen o gruptan sana hit mit gelmez grup en son alınır.önce site yapılır.
chimera

kişi bu mesajı beğendi.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Benim size önerim, bir arkadaşlık sitesi kurmanız.
Bu tür siteler, reklamlarla iyi yerlere gelirler, ücretli üyelik sistemi kullanarak da güzel gelirler elde ediyorlar.
Bir dönem ben yapmak istemiştim, ama sermaye denildi, ilgi gerektirir denildi, uzun zamandır üzerinde çalıştığım, kendi içeriklerimi kendim oluşturduğum siteler var onlardan vazgeçemedim. Benim size önerim bu yönde ama...
chimera

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al