wmaraci reklam

ışınlanma teorisi

17 Mesajlar 2.418 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TUTANKAMU TUTANKAMU İNSANOĞLUNUN SÜPER GÜÇLER Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2021
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek SERBEST TEKNİK MESLEK
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 5
    • Beğeniler 0 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    Işınlanma teorisi çok uzun zaman önce insanların,bilim adamlarının ,büyük düşünürlerin ve hatta: din adamlarının bile hakkında konuştuğu, tartıştıgı bir bilim dalı ve hatta yapmaya çalıştıgı ancak'yapamadıkları gerçekleştiremedikleri

bir konu alan olsa gerek burada sayın okurların beni dinledikleri için ayrıca teşekkür ederim,

ben burada insan üstü düşünen beyinlerin fikirlerine aşığım

zamanımızda 3. boyut 9. boyut kavramları o kadar değişik o kadar acayip ki hergün bu tür değişik düşünceler içerisine girdigimi sizlere belirtmek isterim
    ve ayrıca başka konularda' da belirtecegim sitenin 2 günlük üyesiyim neyin ne oldugunu tam olarak bileemiyorum onun içinde ayrıca çalışma araştırma ve egitim alıyorum bu sitenin üyelerini mesajımı okuyan tüm her bireyi medeni bir ortam site içerisinde konuşmaya görüşlere davet eder saygılarımı sunarım .
    Ozcnn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

aliemre123 aliemre123 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.02.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek İnşaat Mühendisi
    • Konum Çorum
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 339
    • Beğeniler 34 / 57
    • Ticaret 3, (%67)
    Bundan birkaç yıl önce kablosuz telefon bile hayalken şimdi kablosuz telefonlarla dolaşıyoruz. Şuan bulunmamış olmaması bence olmadığı anlamına gelmez :) elbet bir gün ama biz görecek miyiz orası tartışılır :)

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
    • Üyelik 29.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad Ö** I**
    • Mesajlar 1381
    • Beğeniler 703 / 702
    • Ticaret 21, (%100)
    Yıllar önce bir takvim yaprağının arkasında tarihte bugün kısmında okumuştum. Ters kapalı bir bardaktaki sinek 1 metre ötedeki ters kapalı bir cam bardağa isinlanabilmis. Ancak sinek sizlere ömür. Dolayısıyla yazının devamında bunun cansız maddeler üzerinde yapılabileceği ve hatta kargo sektörünü alt üst edeceği yazmaktaydı ne kadar doğru bilemem. Etkilenmisim ki aklımda kalmış. Bu arada 2005 lerden bahsediyorum ayık olun :)

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 13.06.2019
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** E**
    • Mesajlar 367
    • Beğeniler 69 / 147
    • Ticaret 0, (%0)
    üstad atom altı kuramlarla alakalı olduğu için moleküllerin bozulmadan taşınması zorluğu var. yani sizide ışınlayabilirler ama bütün olmayabilirsiniz :) kolunuz omzunuzda olabilir vs..

yıllar öncesinden beri denemelerini yapıyorlar ancak cansız şeyler üzerindeki denemelerde bile bu bütünleşme sorunları çıkıyor. o yüzden şu ana kadar başarılan şeyler lazer vs. gibi şeylerle. onları başka yere taşıyorlar ancak oradada bir tuhaflık söz konusu. şu aşamadada ışığın taşınıyormu yoksa kırılıp oradamı görünüyor tartışmaları muallakta. genel kuram şuan taşındığı yönünde.

ışınlanmadan kastınız uzay yolundaki uzay gemisinin ışık hızımı yoksa ışınla bizi scottymi :)

ve telekinezi üzerinde yoğun bir çalışma var aslında. çalışmalar her alanda olsa bile sorunlarda aynı seviyede. telekinezideki sorunda beynin bunu reel olarak gerçekleştirip gerçekleştirmediği yönünde. yani hem kendi hem diğer beyne bir oyunmu oynuyor yoksa gerçekten bir nesne hareket ediyormu gibi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
    wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

OgetBrothers OgetBrothers WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.05.2020
    • Yaş/Cinsiyet 44 / E
    • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisliği
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad I** Ö**
    • Mesajlar 5
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Selamlar

İlgi çeken bir konu...

Işınlanma konusunun kişilerce farklı yorumlandığını Işınlanma kavramının zaman olgusu temeline oturtulması gerektiğini düşünüyorum.

Geçmişi düşünmenin zamanda geriye ,geleceği hayal etmenin zamanda ileriye yolculuk olduğunu Bu iki düşüncenin de geçmiş üzerinde ve gelecek üzerinde etkileri olduğunu düşünmekteyim.

:))

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
    • Üyelik 07.10.2013
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Bilgisayar Programcısı
    • Konum Giresun
    • Ad Soyad M** E**
    • Mesajlar 648
    • Beğeniler 181 / 81
    • Ticaret 5, (%100)
    Işınlanmak mümkün olabilir fakat günümüz teknolojisi ile oldukça zor. Atom altı yani kuantum teknolojisinin çok gelişmesi lazım.

Asıl soru şu ki atomlarımıza ayrıldıktan sonra biz yine aynı biz olacak mıyız?

NetMedia NetMedia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.03.2021
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek E-ticaret
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 60
    • Beğeniler 1 / 7
    • Ticaret 1, (%100)
    ŞIKlarda sorulardan oluşuyor. Anketi düzenlemeni tavsiye ederim

MobilBozumcu35 MobilBozumcu35 Mobil Bozum Kullanıcı
    • Üyelik 17.02.2021
    • Yaş/Cinsiyet 19 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad B** E**
    • Mesajlar 26
    • Beğeniler 31 / 30
    • Ticaret 15, (%100)
    20 yıl sonra ışınlanma bulunur

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
    • Üyelik 07.10.2013
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Bilgisayar Programcısı
    • Konum Giresun
    • Ad Soyad M** E**
    • Mesajlar 648
    • Beğeniler 181 / 81
    • Ticaret 5, (%100)

NetMedia adlı üyeden alıntı

ŞIKlarda sorulardan oluşuyor. Anketi düzenlemeni tavsiye ederim

Bağlaç olan "da" ayrı yazılır.

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde ışınlanmanın gelecekte teknoloji ile yapılacağını söyledi. Atomları hareket ettirmek zordur fakat bitleri hareket ettirmek çok kolaydır. Kısacası VR ile işler daha kolay hale gelecek.

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
    • Üyelik 26.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Muhasebe
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 439
    • Beğeniler 6 / 94
    • Ticaret 6, (%100)
    Cansız maddelerde kullanma ihtimali cok yüksek ama canlı varlıklarda benim düşünceme göre imkansız. Bir bütün olarak biz a noktasından b noktasına taşısa bile inancımıza göre ve diğer inançlara göre bizim ruhumuz var parçalanıp a noktasından b noktasına giderken ölmüş olacağız ve ruh bedeni terk edecek

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al