wmaraci reklam

İzlesene domaini ile ne yapmalıyım?

8 Mesajlar 1.157 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, xyz uzantılı izlesene domainini bir kaç ay önce aldım. Domain ararken ki mantığım; video sitesine adsense koyup ufak da olsa sosyal medya üzerinden gelir elde etmekti. Facebook linkleri spam algılamaya başladığı için bu hevesim kalmadı. Domain olarak da xyz uzantılı izlesene boştaydı ve hemen aldım. Güzel jenerik bir domain diye düşünüyorum :)

Facebook spam link olayından sonra siteyi hiç kasmadım. Elimde boş duruyor şuan. Sizce bu güzel isme ne tür bir site kurup yoğunlaşayım? İsminden dolayı online film izleme sitesi açmayı düşünüyorum yada güzel bir tema bulup genel video paylaşımları ile adsenseden yoluma devam mı edeyim? Bir arada 9gag tarzında viral bir sosyal video yada gif tarzı bir site yapayım diye düşündüm.

Bende ki fikirlerin dışında sizce bu domaini ne şekilde değerlendirmeliyim? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

wmaraci
reklam

DarqAngeL DarqAngeL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Domain elinde kalsın bence ileride değerlenirse satarsın aldığın fiyatın üstüne jenerik çünkü.
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

mustafaemir123 mustafaemir123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Tüccar
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 9 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen daha iyi fiyatlara satabilirsin Acele etme
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

Coşar Zeytincilik
Egeden dünyaya uzanan dost sıcaklığı
http://www.cosarzeytincilik.com

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
bence xyz domainden bir cacık olmaz gibi :)
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)

DarqAngeL adlı üyeden alıntı

Domain elinde kalsın bence ileride değerlenirse satarsın aldığın fiyatın üstüne jenerik çünkü.

Onuda düşündüm hocam, gerçi pek pazarlık filan bilmem öyle şeyleri :) satılana kadar hiç bir şekilde içerik olarak değerlendirmeyeyim mi? Boş mu kalması daha iyi olur sizce?

Casus adlı üyeden alıntı

bence xyz domainden bir cacık olmaz gibi :)

Sağolun hocam, neye dayanarak böyle bir çekimserlik de kaldınız bilmiyorum ;)

mustafaemir123 adlı üyeden alıntı

Aynen daha iyi fiyatlara satabilirsin Acele etme

Teşekkürler, peki satılana kadar hiç bir şekilde içerik olarak değerlendirmeyeyim mi? Boş mu kalması daha iyi olur sizce?
DarqAngeL

kişi bu mesajı beğendi.

DarqAngeL DarqAngeL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
[QUOTE=Kayrahan;2485572]Onuda düşündüm hocam, gerçi pek pazarlık filan bilmem öyle şeyleri :) satılana kadar hiç bir şekilde içerik olarak değerlendirmeyeyim mi? Boş mu kalması daha iyi olur sizce?

Domaini değerlendirin ileride satarken hosting ve domaini birlikte satın yani full devredin siteyi iyi para eder.
Kayrahan

kişi bu mesajı beğendi.

mustafaemir123 mustafaemir123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Tüccar
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 9 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Kayrahan adlı üyeden alıntı

Onuda düşündüm hocam, gerçi pek pazarlık filan bilmem öyle şeyleri :) satılana kadar hiç bir şekilde içerik olarak değerlendirmeyeyim mi? Boş mu kalması daha iyi olur sizce?

Sağolun hocam, neye dayanarak böyle bir çekimserlik de kaldınız bilmiyorum ;)

Teşekkürler, peki satılana kadar hiç bir şekilde içerik olarak değerlendirmeyeyim mi? Boş mu kalması daha iyi olur sizce?

Boşda olur satılana kadar içerik olarak değerlendirebilirsin de Her iki türlü de olur.Bakarsın tutar güzel ibr getirisi olur satmaz devam edersin.Yapamazsan satar geçersin.Hiç olmazsa keşke kendim deneseydim pişmanlığını yaşamazsın
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

Coşar Zeytincilik
Egeden dünyaya uzanan dost sıcaklığı
http://www.cosarzeytincilik.com

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)

mustafaemir123 adlı üyeden alıntı

Boşda olur satılana kadar içerik olarak değerlendirebilirsin de Her iki türlü de olur.Bakarsın tutar güzel ibr getirisi olur satmaz devam edersin.Yapamazsan satar geçersin.Hiç olmazsa keşke kendim deneseydim pişmanlığını yaşamazsın

Teşekkürler hocam. Peki içerikli bir şekilde değerlendirecek olursam hangi alanda değerlendireyim? Viral video, gif sitesi olarak mı? Yoksa online film izleme sitesi olarak mı?

DarqAngeL adlı üyeden alıntı

[QUOTE=Kayrahan;2485572]Onuda düşündüm hocam, gerçi pek pazarlık filan bilmem öyle şeyleri :) satılana kadar hiç bir şekilde içerik olarak değerlendirmeyeyim mi? Boş mu kalması daha iyi olur sizce?

Domaini değerlendirin ileride satarken hosting ve domaini birlikte satın yani full devredin siteyi iyi para eder.

Teşekkürler hocam. Peki içerikli bir şekilde değerlendirecek olursam hangi alanda değerlendireyim? Viral video, gif sitesi olarak mı? Yoksa online film izleme sitesi olarak mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al