lostyazilim

Kadınlar için dedikodu sitesi

34 Mesajlar 9.173 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

phponur phponur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

ibrahimkiraz adlı üyeden alıntı

Ne demek istediğini anlıyorum kardeşim. Farklılık konusunda da katılıyorum. Sadece sesli sohbet olayı pek fayda sağlamaz. Ayrıca daha sonraları eklenen bi özellik olarak projene dahil edebilirsin. Daha yerinde olur. Metinsel içerikler ile kullanıcılar sayfanı beslesinler. Google vs arama motorları ile daha arkadaşcıl bi çalışma olur. Birde herkes mic vs her an kullanamaz. Gecenin şu saatinde var olan sesli bir dedikoduyu da herkes evinin müsaitlik durumuna göre açıp sesini dinleyemez. Artı ve eksileri değerlendir. Herkese her sekilde hitap etsin.

Haklısınız zaten ses olayını ek olarak düşünmustum yazıyı editledim o fikre ne diyosunuz

wmaraci
reklam

ibrahimkiraz ibrahimkiraz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

phponur adlı üyeden alıntı

Haklısınız zaten ses olayını ek olarak düşünmustum yazıyı editledim o fikre ne diyosunuz

İtiraf deyince itiraf.com akla ilk gelen sayfa. Sahibi ise şu an Türkiye'de ve ulaslararası platforma çok büyük işler yapan bir yatırımcı. Tavsiyem yine bu konudan da uzak olunması. Hem kopya gözüküyor, hem insanları itiraf etmeye teşvik etmek vs zahmetli. itirafların gerçekliği de tartışılır. Bana göre ise gereksiz ve ziyaretçiyi pek tatmin etmez. Kusura bakma fazla negatif yorumlar yazabiliyorum yalnız tartışmaya açık tabiki. Ayrıca daha sağlıklı işler bu şekilde negatif yonler ile birlikte değerlendirilirse isabetli olur.
Okeskin phponur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

İtiraf deyince itiraf.com akla ilk gelen sayfa. Sahibi ise şu an Türkiye'de ve ulaslararası platforma çok büyük işler yapan bir yatırımcı. Tavsiyem yine bu konudan da uzak olunması. Hem kopya gözüküyor, hem insanları itiraf etmeye teşvik etmek vs zahmetli. itirafların gerçekliği de tartışılır. Bana göre ise gereksiz ve ziyaretçiyi pek tatmin etmez. Kusura bakma fazla negatif yorumlar yazabiliyorum yalnız tartışmaya açık tabiki. Ayrıca daha sağlıklı işler bu şekilde negatif yonler ile birlikte değerlendirilirse isabetli olur.

Bunu son fikrime mi soylediniz yoksa genel projeye mi , ne kusuru amaç bölümün adı üstünde beyin fırtınası

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

AYRICA:Hocam aklıma gruplaşma fikri de geldi yani üniversite itiraf olayı varya sosyal paylaşım sitelerinde onu bu sitede de sağlamak gibi ne dersiniz

Bu yazın için yaptım yorumu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Bu yazın için yaptım yorumu.

Anladım peki harita bilgisi nasıl olur yani örneğin izmirde oturanlar birbiri ile tanışırlar

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Bak ben aklımda şekillenen projeyi anlatayim. Sen yine dilediğin gibi değerlendir. Belirli bir süre kendin içerik sağladığın bir sayfa oluştur. Yaptığın reklam çalışmaları ve düzenli içerik güncellemelerin ile yavas yavas kullanıcılar şekillenir. Zamanla kullanıcılar içerik paylaşmaya başlar. Yada bunu belirli bir bütçen var ise forumda bir sürü makale yazan arkadaşlardan temin edebilirsin. Sayfanın teması ise şu yönde ilerlerse daha iyi olur. Örneğin X kullanıcı bir resim, video yada makale yayınladı. İçerik ise mesela Hülya Avşar'ın giydiği bir gece elbisesi yada falanca ünlünün arabası olsun. Sayfanı ziyaret edenler bu konulara olumlu olumsuz eleştiriler yapsınlar, üzerine geyikler dönsün vs. Bir sonraki aşama ise kullanıcıların kendi resim,video ve metinsel paylaşımlarının ( anı, rüya,itiraf vb... ) yayımlandığı konsepte doğru çekilmesi olsun. Bu sayede taktiksel olarak istediğin temada projeni oturtursun. Yoksa kimse kalkıp daha üyesi vs olmayan bir yerde kendi resmini, anısı vs paylaşmaz. Belirli bir strateji ile kullanıcıyı yöneltmek lazım. Eğer işi buraya kadar getirirsen, sen oturur tv izlersin insanlar sayfanı güncel tutar, tartışır, içerikler paylaşır ve sayfanı büyütür.
phponur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Bak ben aklımda şekillenen projeyi anlatayim. Sen yine dilediğin gibi değerlendir. Belirli bir süre kendin içerik sağladığın bir sayfa oluştur. Yaptığın reklam çalışmaları ve düzenli içerik güncellemelerin ile yavas yavas kullanıcılar şekillenir. Zamanla kullanıcılar içerik paylaşmaya başlar. Yada bunu belirli bir bütçen var ise forumda bir sürü makale yazan arkadaşlardan temin edebilirsin. Sayfanın teması ise şu yönde ilerlerse daha iyi olur. Örneğin X kullanıcı bir resim, video yada makale yayınladı. İçerik ise mesela Hülya Avşar'ın giydiği bir gece elbisesi yada falanca ünlünün arabası olsun. Sayfanı ziyaret edenler bu konulara olumlu olumsuz eleştiriler yapsınlar, üzerine geyikler dönsün vs. Bir sonraki aşama ise kullanıcıların kendi resim,video ve metinsel paylaşımlarının ( anı, rüya,itiraf vb... ) yayımlandığı konsepte doğru çekilmesi olsun. Bu sayede taktiksel olarak istediğin temada projeni oturtursun. Yoksa kimse kalkıp daha üyesi vs olmayan bir yerde kendi resmini, anısı vs paylaşmaz. Belirli bir strateji ile kullanıcıyı yöneltmek lazım. Eğer işi buraya kadar getirirsen, sen oturur tv izlersin insanlar sayfanı güncel tutar, tartışır, içerikler paylaşır ve sayfanı büyütür.

Bu iyi bir fikir gibi hocam evet haklısınız kadın üye olup ne yapacak .Teşekkürler dikkate alacağım
ibrahimkiraz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Bu iyi bir fikir gibi hocam evet haklısınız kadın üye olup ne yapacak .Teşekkürler dikkate alacağım

Umarım başarılı bir proje gerçekleşir, bizde seviniriz. Kolay gelsin. Hayırlı sabahlar.
phponur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Umarım başarılı bir proje gerçekleşir, bizde seviniriz. Kolay gelsin. Hayırlı sabahlar.

Açıkçası ilk websitem olacak aslında aklımda farklı bir başlangıç vardı yani bundan daha çok düşündüm fikrim var ama onun için zamana ihtiyacım var ilk bu olursa iyi olur hem işin nasıl döndüğü hakkında fikir sahibi olurum

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Zaten hit gelmese de uzulmem daha ilk sitem ogrene ogrene anliyacam kazanmak da var kaybetmek de
Bu arada sizede günaydın ve başarılar dilerim

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al